Autor Tema: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R  (Pročitano 23297 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #79 poslato: 30. April 2014. 08:59:15 »
Vazno mi je da razumes da imaju dve analize
jedna je kombinacija planinske i vodene zvezde-i vazi se, dokle god zivis u toj kuci,
a druga je godisnja(za 2014.g.) koja vazi samo za tu godinu.
Ponekad se nadje, naizgled, protivrecnost-kao ovde kod tebe na JZ....
onad se ODLUCIS sta ces da  LECIS. :)

To je kao u astrologiji- tranzitne planete...one se krecu pomeraju ...tako i u domu "letece zvezde" tj.brojevi lete...kombinuju se...

Sve najbolje!:)

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #78 poslato: 29. April 2014. 22:39:16 »
Gasi sve ti verujem  i razumem te u potpunosti . Hvala  jos jednom  . :hi:
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Grofica*

• Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #77 poslato: 29. April 2014. 08:16:19 »
Gledaj ovako draga moja,
Akvarijum tamo gde ti sad stoji (a na slici stoji na delu gde je plafon nizi, ispod nekog stepenista)- to ne dolazi u obzir, jer
kada nesto sto je LEK (a akvarijum je i novac) stoji u delu stana-gde je spusten "plafon", ili neka slicna varijanta-novac je "skracen" u dolasku...manje zaradis nego sto se moze i sto se planira.

Drugo- jeste ...pise JZ - JIN VODA- DA POPRAVIS posao, (odnosi se dokle god tu zivis)..medjutim,
ako ima previse vode, kvaris brak (svadje,sumnje, neverstvo partnera...)-odnosi se na 2014.g.-(Moras ti da odlucis sta ti je vaznije).

Ta kuca zeni donosi probleme sa zaposlajvanjem i prihodima. Donosi da budes mnooogoo oprezna da ne povredis ekstremitete i zglobove..., zbog tih nedostataka lekovi su obavezni!!!

Zato ja uvek pisem sta je "problem"-i sta je lek- pa se vi odlucite sta cete leciti...i da li cete.

Tacno je nemam vremena- uradila sam 12 feng analiza za 15 dana, a potrebno je 15-20 h za jednu, i to  gratis, a inace ne radim samo to, imam i drugog posla preko glave. :), radim u firmi od 7-16 h
Pukla sam od posla, spavam po 4 sata, kako bih sve stigla!
Pri tom neko dodje po 3-4 puta sa zahtevima, a neko jednom.
Iscrpela sam se bas bas.
Hoce li neko mene da razume? :)

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #76 poslato: 18. April 2014. 01:46:37 »
Jadro,
novcici mogu i nasi....nemoraju Kineski!
:)
Nemam vremena da sve citam, sad ...ponovo.
Nista nije zbrkano!
Lepo ti pise NE vodu na JZ!!!TU NETREBA DA STOJI AKVARIJUM.

Izbaci svoj trenutni raspored iz glave(i realnosti)-postavi sve lekove-kako sam ti ja precizno napisala u analizi-nema tu kompromisa,i "jel moze"...! ;)

Analizu radila:
Gordana Sutanovac
Bgd, 15.04.2014.g.

Analiza soba-koje su pogodne za radni sto ,…ili lokal… 

Dobro si procitala Jadro- losa zvezda Zuta petica je u 2014g. na Severozapadu!
Ta mala (spavaca) radna soba zahvata vecim delom SZ, ali I sever-kod prozora!
Sam ulaz u stan je na JI-gde je  tvoj los smer- totalni gubitak …(to znas po KUA broju, I dobrim I losim stranama sveta).
Jugozapad (deo dnevne sobe), je tvoja dobra direkcija za uspeh!
Medjutim, nije dobro da ti iznad radnog stola “stoji nad glavom –platforma “ dnevne sobe na drugom novou…(e tu sad nisam sigurna kako tacno to izgleda-I mozda gresim).
Mada, tu je kombinacija brojeva- JZ 5/3-deo dnevne -losa poslovna sreca!(Ovo se generalno odnosi na zenu u kuci.)-obavezno upoterebi lek-A TO JE :
Lek: Koristite JIN vodu (stajaca voda, npr.voda u vazi sa cvecem…mali akvarijum, lotos koji pliva u ciniji sa vodom koja je pravougaonog oblika)

Brojevi trigrama I godisnji broj , na JZ, kombinacija  4/1-donosi kreativnost u pisanju!To je  odlicno za pisanu rec.
Sever, nosi bolesti unutrasnjih organa (ako se tu duze boravi), kad je u pitanju kombinacija vodene I planinske zvezde.
A trigram I godisnja zvezda za 2014.g. na severu je 3/9- sto daje mogucnost neke sudske parnice, ili pljacke (pa izdavanjem stana ste osteceni za 400 eura-I to u 2014.g.)!
Severozapad je nepovoljan u 2014.-zbog pomenute Zute petice-I taj los upliv letece zvezde-ima prvenstvo u odnosu na sve drugo- cak, iako nam je to dobra strana sveta.
Dodatno, kombinacija brojeva 8/5, broja trigrama I godisnjeg broja-donosi opasnost od loma kostiju , povrede exremiteta, problema sa zglobovima…klonite se sportova kod kojih su moguce ove povrede…I  NE  provodite  duze vreme u ovom sektoru doma!
Centar stana nosi kombinaciju broja trigrama I godisnjeg broja 7/4- koji upozorava da trudnice moraju biti na oprezu u 2014.g.(ako imas snajku;))

AKVARIJUM na jugozapadu! To je po planinskoj I vodenoj zvezdi duzi period gde akvarijum treba da se postavi, na akupunkturnu tacku doma.

Slika feniksa na Jugu!
Fikus, I drvo zivota na Jugoistok doma.
Sat je pozeljan, ali pravougaonog oblika na JI ZID.
Simbol duple srece uvek na Jugozapadu.
Na prvi pogled vidim da imas dosta crnih garnitura, to je nepovoljno.
Prekrij ih nekim prekrivacima (TE DVOSEDE,TROSEDE U CRNOJ KOZI)koji odgovaraju stranama sveta: npr:na severozapadu-boje metala, na jugozapadu bez, oker, senf boja, braon…
Zapad je vecim delom trpezarija-tu su bez-braon sah polje plocice-to resenje nije bas sjajno-prekrij sve to jednim ovalnim velikim plavim(zelenim)tepihom, ili nekom od boja izvedenom iz metala(srebro, siva, ljubicasta, ima tu dosta nijansi od svih navedenih, I tu idu kruzni oblici-a ne kvadratni).
Kazes ovo: ispred ulaznih vrata u stan postavila sam pored vrata sa obe strane po bordo  drvenu kockastu zardinjeru  sa bas lepim simsirom koji je oko 0,60 cm visine . ulazna vrata su drvena u mahagoni boji .
Na JI se stavlja zelena boja(ne bordo)! Simsiri mogu.Vrta drvena-ali bela, zelene sve nijanse.
Prefarbaj zardinjere u zelenu, vrata..u belu ako moze!
Otirac pravougaoni, zeleni, i…naglasi svetlo za ulaz u dom, -posebno mali hodnik osvetli jarkom svetloscu, zbog novca (da udje u dom).
Za lotosov cvet-imas vise predloga gde ga mozes staviti( u lekovima za sektore). U ovalnim cinijama ide na zapad, severozapad, sever.

Tumacenje brojeva planinske I vodene zvezde ;
(vazi dokle god zivite u toj kuci)
JI 7/5-ulaz u kucu,hodnik-ogovaranje, opasnost od bolesti usta
Lek:Postavite u sector JI metalne novcice (ispod praga, ili staze u hodniku)
Jug 3/1-deo dnevne sobe-moguci su dobici glavi porodice, ali I preseljenje iz prostora ukoliko nemate karmu da bas tu zivite.
Lek:Voda za ojacavanje,I vodene biljke(npr:bambusi u vodi u sektoru juga,

JZ 5/3-deo dnevne -losa poslovna sreca,svadja
Lek: Koristite JIN vodu (stajaca voda, npr.voda u vazi sa cvecem…mali akvarijum, lotos koji pliva u ciniji sa vodom koja je pravougaonog oblika)

Istok 6/4-hodnik-sreca za zene-neocekivana
Lek:Postavite zvoncice,uza zid da se ne moze ispod njih prolaziti ,u sektoru istoka(pored prozora)
Centar doma 8/6-dobici,napredak-
Lek:Bilo bi odlicno da su u ovom sektoru vrata (a jesu za dnevnu sobu)
Zapad 1/8-deo dnevne,I deo trpezarije-finansijski dobici
Lek:Postavite kristale u taj sector…kristalne cinije,vazne, lustere…Gorski Kristal pored prozora
SI 2/9 tus,wc,..kuhinja-losa sreca,obavezno leciti energije prostora
Lek:Vodene biljke(e sad, u kupatilo ne idu lekovi…dakle, u kuhinji-:ako moze -postaviti bambus u vazni sa vodom,ili sl.
I na slici motiv vode..jezero mirno sa prijatnim okruzenjem
Sever 4/2-kupatilo,I deo sobe, kupatilo deo-bolesti unutrasnjih organa, muzevi mogu biti neverni(mogu biti,ali I ne moraju biti..)
Lek:Postavite vazu sa cvecem u delu sobe gde je sever-kod prozora..
SZ 9/7-kuhinja,deo sobe,deo trpezarije-opasnost od pozara, neke nevolje indiskretne prirode..
Lek:koristite vodu,za suzbijanje lose srece, moze se upotrebiti I ovece kamenje(iz baste uglednih ljudi) koje je deo nekog aranzmana sa zemljom…(levo uz zid kuhinje,ali u delu trpezarije
TUMACENJE KOMBINACIJE BROJA TRIGRAMA I GODISNJEG BROJA za 2014.
(lekove postaviti  na akupunkturne tacke u domu-samo do februara 2015.g.)

JI 6/3-ULAZ –neocekivani dobitak, spekulativna sreca(loto I sl), moguca povreda noge
Lek:Drago kamenje za ojacavanje.Okaci neke kristale na zid kod ulaza.

Jug 2/8- finansijski dobici. Naruseno zdravlje, ali nista ozbiljno –izlecenje je moguce.
Lek:Voda za prevazilazenje lose zvezde zdravlja.(SSem vaze sa cvecem, moze I akvarijum, a moze I recimo kolekcija parfema, koje ukucani upotrebljavaju).

Jugozapad 4/1--donosi kreativnost u pisanju!Ovde ne postavljajte vodu, jer cete narusiti srecu u bracnim odnosma.
Lek:Neka vasa licna amajlija (zastita),ili ikona.

Istok 5/2-oprez,bolest moze da bude fatalna.
Lek:zvoncici
Centar doma 7/4-(krug u centru doma)-oprez za trudnice u domu
Lek:koristite vodu (cvece u vazi, bambusi, lotos koji pliva…)
Zapad 9/6-trpezarija-sukob medju generacijama
Lek:voda za smanjivanje varnica (opet, cvece na stolu u vazi sa vodom…I sl)
Severoistok 1/7-zestoka konkurencija u poslu, smanjeni dobici u period 8
Lek:ojacajte kristalom, dekorativno drvce(ne u kupatilu)
Sever 3/9-moguca pljacka, sudska parnica
Lek:koristite stajacu vodu (jin), opet cvece, lotos koji pliva…bambusi u vodi…sta se ukolopi
Severozapad 8/5-problemi sa kostima, zglobovima, ekstremitetima, klonite se grubih sportova
Lek:voda za smirivanje…vaza sa cvecem.(ili, alternativno resenje za akvarijum –ali samo do kraja 2014.g.)

Eh Gasi . Znam da imas posla preko glave i da nemas vremena da citas al nisam te  pitala bez veze . I sama vidis zasto mi deluje zbrkano .  :mislilac:
Pa gde bas ja da ti stanem zulj ? :uh: :0 2:

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #75 poslato: 17. April 2014. 15:27:12 »
Jadro,
novcici mogu i nasi....nemoraju Kineski!
:)
Nemam vremena da sve citam, sad ...ponovo.
Nista nije zbrkano!
Lepo ti pise NE vodu na JZ!!!TU NETREBA DA STOJI AKVARIJUM.

Izbaci svoj trenutni raspored iz glave(i realnosti)-postavi sve lekove-kako sam ti ja precizno napisala u analizi-nema tu kompromisa,i "jel moze"...! ;)

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #74 poslato: 17. April 2014. 12:26:00 »
Neka moja dodatna pitanja za savet :

1.Akvarijum mi je u J sektoru , nema mesta u JZ jer u tom delu je  cosak dnevne ,na jednom delu zida su terasna vrata ,fotelja , u uglu tv a na drugom zidu trosed .

Da li moze akvarijum da ostane tu gde jeste  i nakon isteka 2014 jer ako sam dobro povezala ?   kazes za 2014 god

Jug 2/8- finansijski dobici. Naruseno zdravlje, ali nista ozbiljno –izlecenje je moguce.
Lek:Voda za prevazilazenje lose zvezde zdravlja.(SSem vaze sa cvecem, moze I akvarijum, a moze I recimo kolekcija parfema, koje ukucani upotrebljavaju).

Jugozapad 4/1--donosi kreativnost u pisanju!Ovde ne postavljajte vodu, jer cete narusiti srecu u bracnim odnosma.

2. Cvece mi je u Juznom sektoru . malom hodnicku tj ulazu pripada JI  i mesta ima koliko da se okrenes . U hodnicku nasuprot vrata od dnevne postavila sam ogledalo pravugaono u kom se oglea cvece iz dnevne . Za ovaj hodnicak kao i za kupatilo  mi smo kvadratima usli u drugi stan tako da mi u prilicnoj meri nedostaje JI , I, kao i SI deo sektora

3 . Feniks mi je u JZ sektoru   . Juzni sektor mi je zid iza vrata dnevne , zid iznad terasnih i prozora dnevne i onda jedini logican zid za postavljanje bio je ovaj pored tv al kazem upada u JZ .Da li moze tu da ostane  ?

4 . Koji  su u pitanju  metalni novcici za postavljanje ispod praga . Oni kineski maleni ili moze i ovaj nas metalni novac?

5 .Istok 6/4-hodnik-sreca za zene-neocekivana
Lek:Postavite zvoncice,uza zid da se ne moze ispod njih prolaziti ,u sektoru istoka(pored prozora)
Na toj desnoj strani tj  JI , I i SI nemam ni jedan prozor . ima li neka druga opcija ?
6 . simbol duple srece je u SZ sektoru ali na strani koja pripada JZ i u crvenoj boji . kazes  treba biti u boji starog zlata . Moze li da ostane na ovom zidu u ovoj sobi tj SZ  i da li moram da ga prefarbam . ako moram da ga prefarbam moze li u boji srebra jer mi nekako vise ide uz crnu i belu ili mora staro zlato .

Ufff Bas mi je sve zbrkano .
Evo i slika
Hodnicak

dnevna

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #73 poslato: 17. April 2014. 10:59:04 »
A evo i tlocrta

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #72 poslato: 17. April 2014. 10:55:20 »
Analizu radila:
Gordana Sutanovac
Bgd, 15.04.2014.g.

Analiza soba-koje su pogodne za radni sto ,…ili lokal… 

Dobro si procitala Jadro- losa zvezda Zuta petica je u 2014g. na Severozapadu!
Ta mala (spavaca) radna soba zahvata vecim delom SZ, ali I sever-kod prozora!
Sam ulaz u stan je na JI-gde je  tvoj los smer- totalni gubitak …(to znas po KUA broju, I dobrim I losim stranama sveta).
Jugozapad (deo dnevne sobe), je tvoja dobra direkcija za uspeh!
Medjutim, nije dobro da ti iznad radnog stola “stoji nad glavom –platforma “ dnevne sobe na drugom novou…(e tu sad nisam sigurna kako tacno to izgleda-I mozda gresim).
Mada, tu je kombinacija brojeva- JZ 5/3-deo dnevne -losa poslovna sreca!(Ovo se generalno odnosi na zenu u kuci.)-obavezno upoterebi lek-A TO JE :

Brojevi trigrama I godisnji broj , na JZ, kombinacija  4/1-donosi kreativnost u pisanju!To je  odlicno za pisanu rec.
Sever, nosi bolesti unutrasnjih organa (ako se tu duze boravi), kad je u pitanju kombinacija vodene I planinske zvezde.
A trigram I godisnja zvezda za 2014.g. na severu je 3/9- sto daje mogucnost neke sudske parnice, ili pljacke (pa izdavanjem stana ste osteceni za 400 eura-I to u 2014.g.)!
Severozapad je nepovoljan u 2014.-zbog pomenute Zute petice-I taj los upliv letece zvezde-ima prvenstvo u odnosu na sve drugo- cak, iako nam je to dobra strana sveta.
Dodatno, kombinacija brojeva 8/5, broja trigrama I godisnjeg broja-donosi opasnost od loma kostiju , povrede exremiteta, problema sa zglobovima…klonite se sportova kod kojih su moguce ove povrede…I  NE  provodite  duze vreme u ovom sektoru doma!
Centar stana nosi kombinaciju broja trigrama I godisnjeg broja 7/4- koji upozorava da trudnice moraju biti na oprezu u 2014.g.(ako imas snajku;))

AKVARIJUM na jugozapadu! To je po planinskoj I vodenoj zvezdi duzi period gde akvarijum treba da se postavi, na akupunkturnu tacku doma.
Slika feniksa na Jugu!
Fikus, I drvo zivota na Jugoistok doma.
Sat je pozeljan, ali pravougaonog oblika na JI ZID.
Simbol duple srece uvek na Jugozapadu.
Na prvi pogled vidim da imas dosta crnih garnitura, to je nepovoljno.
Prekrij ih nekim prekrivacima (TE DVOSEDE,TROSEDE U CRNOJ KOZI)koji odgovaraju stranama sveta: npr:na severozapadu-boje metala, na jugozapadu bez, oker, senf boja, braon…
Zapad je vecim delom trpezarija-tu su bez-braon sah polje plocice-to resenje nije bas sjajno-prekrij sve to jednim ovalnim velikim plavim(zelenim)tepihom, ili nekom od boja izvedenom iz metala(srebro, siva, ljubicasta, ima tu dosta nijansi od svih navedenih, I tu idu kruzni oblici-a ne kvadratni).
Kazes ovo: ispred ulaznih vrata u stan postavila sam pored vrata sa obe strane po bordo  drvenu kockastu zardinjeru  sa bas lepim simsirom koji je oko 0,60 cm visine . ulazna vrata su drvena u mahagoni boji .
Na JI se stavlja zelena boja(ne bordo)! Simsiri mogu.Vrta drvena-ali bela, zelene sve nijanse.
Prefarbaj zardinjere u zelenu, vrata..u belu ako moze!
Otirac pravougaoni, zeleni, i…naglasi svetlo za ulaz u dom, -posebno mali hodnik osvetli jarkom svetloscu, zbog novca (da udje u dom).
Za lotosov cvet-imas vise predloga gde ga mozes staviti( u lekovima za sektore). U ovalnim cinijama ide na zapad, severozapad, sever.

Tumacenje brojeva planinske I vodene zvezde ;
(vazi dokle god zivite u toj kuci)
JI 7/5-ulaz u kucu,hodnik-ogovaranje, opasnost od bolesti usta
Lek:Postavite u sector JI metalne novcice (ispod praga, ili staze u hodniku)
Jug 3/1-deo dnevne sobe-moguci su dobici glavi porodice, ali I preseljenje iz prostora ukoliko nemate karmu da bas tu zivite.
Lek:Voda za ojacavanje,I vodene biljke(npr:bambusi u vodi u sektoru juga,
 JZ 5/3-deo dnevne -losa poslovna sreca,svadja
Istok 6/4-hodnik-sreca za zene-neocekivana
Centar doma 8/6-dobici,napredak-
Lek:Bilo bi odlicno da su u ovom sektoru vrata (a jesu za dnevnu sobu)
Zapad 1/8-deo dnevne,I deo trpezarije-finansijski dobici
Lek:Postavite kristale u taj sector…kristalne cinije,vazne, lustere…Gorski Kristal pored prozora
SI 2/9 tus,wc,..kuhinja-losa sreca,obavezno leciti energije prostora
Lek:Vodene biljke(e sad, u kupatilo ne idu lekovi…dakle, u kuhinji-:ako moze -postaviti bambus u vazni sa vodom,ili sl.
I na slici motiv vode..jezero mirno sa prijatnim okruzenjem
Sever 4/2-kupatilo,I deo sobe, kupatilo deo-bolesti unutrasnjih organa, muzevi mogu biti neverni(mogu biti,ali I ne moraju biti..)
Lek:Postavite vazu sa cvecem u delu sobe gde je sever-kod prozora..
SZ 9/7-kuhinja,deo sobe,deo trpezarije-opasnost od pozara, neke nevolje indiskretne prirode..
Lek:koristite vodu,za suzbijanje lose srece, moze se upotrebiti I ovece kamenje(iz baste uglednih ljudi) koje je deo nekog aranzmana sa zemljom…(levo uz zid kuhinje,ali u delu trpezarije
TUMACENJE KOMBINACIJE BROJA TRIGRAMA I GODISNJEG BROJA za 2014.
(lekove postaviti  na akupunkturne tacke u domu-samo do februara 2015.g.)

JI 6/3-ULAZ –neocekivani dobitak, spekulativna sreca(loto I sl), moguca povreda noge
Lek:Drago kamenje za ojacavanje.Okaci neke kristale na zid kod ulaza.
Istok 5/2-oprez,bolest moze da bude fatalna.
Lek:zvoncici
Centar doma 7/4-(krug u centru doma)-oprez za trudnice u domu
Lek:koristite vodu (cvece u vazi, bambusi, lotos koji pliva…)
Zapad 9/6-trpezarija-sukob medju generacijama
Lek:voda za smanjivanje varnica (opet, cvece na stolu u vazi sa vodom…I sl)
Severoistok 1/7-zestoka konkurencija u poslu, smanjeni dobici u period 8
Lek:ojacajte kristalom, dekorativno drvce(ne u kupatilu)
Sever 3/9-moguca pljacka, sudska parnica
Lek:koristite stajacu vodu (jin), opet cvece, lotos koji pliva…bambusi u vodi…sta se ukolopi
Severozapad 8/5-problemi sa kostima, zglobovima, ekstremitetima, klonite se grubih sportova
Lek:voda za smirivanje…vaza sa cvecem.(ili, alternativno resenje za akvarijum –ali samo do kraja 2014.g.)

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #71 poslato: 17. April 2014. 07:46:26 »
Jadro,
ovaj sistem analize, i lekova -najbrze deluje, precizan je i ne moze da omasi-ako se pridrzavas strana sveta kako su podeljene i obelezene na tlocrtu!
Sto pre , tj. koliko god mozes ispostuj sve napisano, i rezultati ce te prijatno iznenaditi.
Sve najbolje!:)
 <3

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #70 poslato: 16. April 2014. 15:01:45 »
Hvala Gasi jos jednom  <3 <3 <3