Autor Tema: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R  (Pročitano 32096 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #59 poslato: 26. Februar 2013. 11:19:34 »
TABELA LETECE ZVEZDE za period 7

Objasnjenje za brojeve u kvadrantu:
-Veliki broj u centru svakog kvadranta je broj trigrama, I on se izvodi iz godine kada je zgrada sagradjena.
-Broj sa donje desne strane velikog broja trigrama, u svakom kvadrantu , je godisnji broj za 2013.g. Taj broj se menja svake godine u februaru mesecu.
-Broj gore levo je planinski broj.
-Broj gore desno je broj vodene zvezde.
Da napomenem,uvek je najvaznije pogledati koji brojevi naseljavaju centar doma-srce doma,kao I koji su na samim ulaznim vratima(kod vas na jugoistoku)..i to tumaciti,I leciti!
Godina kupovine placa 1989.-izgradnja..i Jaca kupuje kucu-1999.g-period gradnje je 7
GL.ulaz u kucu je na 148 st. JI 3-(DEKLINACIJA za Beograd je 3 st.,ali I dalje kuca zadrzava pravac JI3)
Ulaz u dvoriste –KAPIJA je JI3

Jadranka, posle kraceg testa, I podpitanja, ipak sam se odlucila za tebelu iz perioda 7-kada je kuca zapoceta, tj. Udaren temelj za nju...Pomogla si mi svojim odgovorima da kategorizujem , I napravim ISPRAVAN temelj, za analizu vaseg doma po feng sui sistemu letece zvezde.Ovo je od kljucnog znacaja!
Samo tako uradjen, ipravilno postavljen osnov za anaizu daje I rezultate pri postavci lekova za energije prostora.
Jaco, na prvi pogled.a, znas i sam da to stepeniste sto je zagradjeno i ne koristite donosi nevolje i blokade.Posebno sektorima Jugoistok,i istok.Jer po tlocrtu ,tu pada.
Znaci -teze do novca, ali i istok je porodica....
Vec sam ti napisala da ti i muz(oboje ste KUA 8-zemlja)imate nepovoljan pravac( totalni gubitak) na JI , a tu vam je ulaz u kucu!
Lose je i za mladjegsina, ali  dobro je za starijeg sina!

Ako mozete promenite spavace sobe
Ti I muz u sobu na severoistoku(5), ili….druga varijanta-to je dobra soba I za mladjeg sina SI (5),
Stariji sin u manju sobu na istoku(4),ali I sobu( 3)…mozete da napravite opet 1 spavacu od te dve…(trebace mu kad se ozeni za decu ).
Mladji sin ili vi, imate bolje pozicije energije na drugom kraju kuce-na jugozapadu,I zapadu-u dnevnoj sobi!Mozda da napravite u tom delu za vas spavacu sobu (na delu terase..ili deo od dnevne sobe). Ubices me, a posebno tvoj muz..kad mu ovo kazes!:)
Obicno se savetuje da ne pisemo koje su moguce nevolje,pri tumacenju (brojeva planinske I vodene zvezde, …ili broja trigrama I godisnjeg broja), medjutim, ja nekako smatram da to trebam da uradim-kako bi pri postavci lekova osvestili za koji problem se lek postavlja. Nadam se da se slazes?Bar bih ja licno(kad bi mi neko radio analizu ) to zelela.Zato, ne obracaj paznju na brojeve-vec samo na lek za odredjenu stranu sveta..i UVEK imaj tlocrt pred sobom da nadjes TACKU gde ces TACNO da postavis odredjeni lek.Nada se da nisam previse zapetljala?:)





Tumacenje brojeva planinske I vodene zvezde ;
(vazi dokle god zivite u toj kuci)
JI 7/5-ulaz u kucu,hodnik-ogovaranje, opasnost od bolesti usta
Lek:Postavite u sector JI metalne novcice (ispod praga, ili staze u hodniku)
Jug 3/1-deo dnevne sobe-moguci
Lek:Voda za ojacavanje,I vodene biljke(npr:bambusi u vodi u sektoru juga,
 JZ 5/3-deo dnevne I deo terase-losa poslovna sreca,svadja
Lek: Koristite JIN vodu (stajaca voda, npr.voda u vazi sa cvecem…mali akvarijum, lotos koji pliva u ciniji sa vodom koja je pravougaonog oblika)
Istok 6/4-spavaca soba 3 I 4-sreca za zene-neocekivana
Lek:Postavite zvoncice,uza zid da se ne moze ispod njih prolaziti ,u sektoru istoka(pored prozora)
Centar doma 8/6-dobici,napredak-
Lek:Bilo bi odlicno da su u ovom sektoru vrata (a jesu za dnevnu sobu)
Zapad 1/8-deo dnevne,I deo terase-finansijski dobici
Lek:Postavite kristale u taj sector…kristalne cinije,vazne, lustere…Gorski Kristal pored prozora
SI 2/9 spavaca soba br.5-losa sreca,obavezno leciti energije prostora
Lek:Vodene biljke(e sad, u spavace sobe se ne stavlja cvece I voda…dakle:ako moze na simsu od prozora,iza zavese postaviti bambus u vazni sa vodom,ili sl.
I na slici motiv vode..jezero mirno sa prijatnim okruzenjem
Sever 4/2-kupatilo,I deo kuhinje-bolesti unutrasnjih organa, muzevi mogu biti neverni(mogu biti,ali I ne moraju biti..)
Lek:Postavite vazu sa cvecem u delu kuhinje gde je sever-desno od ulaza u kuhinju..
SZ 9/7-kuhinja,deo trpezarije,deo kotlarnice-opasnost od pozara, neke nevolje indiskretne prirode..
Lek:koristite vodu,za suzbijanje lose srece, moze se upotrebiti I ovece kamenje(iz baste uglednih ljudi) koje je deo nekog aranzmana sa zemljom…(levo uz zid kuhinje,ali u delu trpezarije

Predlog za enterijer;
(boje,oblici,simbolika..za odredjene strane sveta)
Otirac u pravougaonom obliku,zelenih tonova(sa motivom lisca zelenog), sa obe strane zardinjere sa cetinarima, jako svetlo
Kod ulaza u kucu obavezno taj spic,cosak koji je deo zamaskiranog stepenista od gore ka dole-obloziti nekom puzavicom,ili cvece u visokoj saksiji-takodje dodatno osvetliti taj ulaz reflektorkama,duz tog zida ka maloj sobi,I ka unutrasnjosti kuce.
Staza sa motivom kornjace(energija je tu prebrza-jer je hodnik dugacak).Ima u ‘KIKI ‘da se kupi otirac u obliku kornjace-pa ga stavi unutra cim se udje u kucu.Staza moze biti iz 2-3 dela, u zelenim tonovima.
Na zid desno( na to zamaskirano stepeniste )postavi ogledalo,u drvenom ramu..zeleni ton, moze I odvojena 3-4 kom., vazno da su uramljena,I pravougaona.
Na zid u hodniku ,sa leve strane od ulaza,postavi  slike u drvenim ramovima,minijature sa motivima drveca,cveca..simbolika rasta,male zivotinjice..i sl.
Skloni taj cipelarnik iza vrata,I postavi ga na zid od kupatila –ka sobi br.5.
Vrata od kupatila-nasuprot ulaznih vr. Su nepovoljan polozaj…jer doprinose brzom trosenju novca-jos ga niste ni zaradili,a vec planirate gde dag a ulozite…I slicne situacije-lek je da se (izmeste malo desno-sto ne moze,skupa je investicija), zatim moze lek da bude I ogledalo,ali ni  t a varijanta nije preporucljiva,jer je nasuprot gl.ulaznih vrata(vraca nazad ,ka napolje-duse ukucana) .Mogu se obojiti u crveno, ka spolja,-tako se zaustavlja energija…alit a vrata pripadaju sektoru severa,a crvena tu nije pozeljna boja-medjutim-jedino je resenje,..pored toga da se jarko osvetli celom duzinom taj hodnik.
Severoistocni deo hodnika-ka sp.sobi 5-neka bude svetlo bez,I detalji oker,ili neke boje zemlje-sa stazom pravougaonog (ili cetvrtastog oblika)..slike simbolike planine, I znanja-knjige.Brojevi,slova…
Na istoku sobe(3 I 4)-u zelenim tonovima..mozes da upotrebis od tamno zelene,maslinaste..i svetlozelenih tonova,drvo kao material,I jace svetlo pomocu lampi.
Soba na Severoistoku br.5 je bez, sa namestajem od drveta, pravougaonih oblika…svetlo priguseno
Kupatilo u plavo-teget tonovima.
Dnevna soba sektor zapada I deo kuhinje na severozapadu-u bojama:zelenim,ili plavim,(ljubicastim),ili sivim,srebrnih detalja, oblih I ovalnih ivica,metalnog namestaja..Sto okrugao,ili elipsast,..jarko osvetljenje.
Kuhinja-u navedenim bojama…Raored mora biti takav-da se ne ugleda sporet tacno naspram ulaza u kuhinju.Da sporet od frizidera razdvaja radni deo…(vatra I voda da nisu jedno pored drugog..da sudopera bude razdvojena od sporeta radnim delom…
Staza,u kuhinji ako je ima da bude ovalna (ili 2-3 ovalne)..da bude cista,I uvek uredna.
Deo terase koji prirada zapadu-zardinjere ovalne,okrugle od metala,bele,ili zelene…namestaj u tom delu metalni,u bojama metala (zelena,plava..siva,srebrna)..
Zavese u istim bojama..(odluci se za dve u tom delu stana..od vec navedenih)
Deo dnevne koji pripada JZ da bude-sve u paru (dvosed-(a ne trosed),dve fotelje..dva taburea(nikako narandzaste boje),dva stocica..sve u obliku pravougaonika,ili kvadrata(I tepih …nikako ovalan).
Ogledalo na jugu-u metalnom ramu.Na tom delu neka bude I slika pauna,velika isto u metalnom ramu-boje zuta,ili bordo(ne narandzasta, crvena moze ali u manjim detaljima).
Dakle dnevna soba predlog boja:bez,slonova kost I bordo(ili zuta).Idealno bi bilo da je kamin na jugu (a ne na zapadu).
Na delu terase na JZ –postaviti sve u paru-dve stolice-zardinjere kvadratne ili pravougaone, uvece na stocicu male dve svece koje gore(leti)
Ako je dovoljno velika terasa u delu JZ postavi na dva mesta po dve stolice I stocic.

Slika sa krugovima, tvog svekra, nije idealna za jug (simbolika je ugled,cast…)stana…
Moj predlog je da se stavi na zid od stepenista zamaskiranog na deo koji zahvata-istok-pre ulaza u sobu broj 4.(sa desne strane vrata)..istok je porodica-ali bas ta simbolika krugova je za zapad I SZ , ..ne znam ni sama(bas se mucim oko toga gde tu sliku da predlozim da stavite).Ili na zid u dnevnoj kad udjes u sobu sa desne strane-ka kuhinji?
To mesto gde sad stoji ta slika sa krugovima je idealno za sliku PAUNA,ili nekog raskosnog KONJA…ili FENIKSA.


Van mreže Grofica*

  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #58 poslato: 26. Februar 2013. 11:18:09 »
.                       ANALIZA DOMA -FENG SHUI
Datum Rodjenja- Jaca: 09.10.1966.g-KUA broj 8-zemlja
Dobre strane sveta :
Za uspeh-jugozapad
Za zdravlje-severozapad
Za ljubav-zapad
Za licni rast-severoistok
Lose strane sveta:jug sever,istok,I totalni gubitak na jugoistoku.
Muz-datum rodjenja: 26.07.1965.g-KUA broj 8-zemlja
Iste strane sveta kao tebi…
Sin stariji-datum rodjenja:09.01.1991.g.-KUA broj 1-voda
Dobre strane sveta:
Za uspeh -jugoistok
Za zdravlje-istok
Za ljubav-jug
Za licni rast-sever
Lose direkcije:zapad,severoistok,severozapad,I totalni gubitak na jugozapadu.
Mladji sin, datum rodjenja: 08.10.1993.g-KUA broj 7-metal
Dobre strane sveta su mu:
Za uspeh-severozapad
Za zdravlje-jugozapad
Za ljubav-severoistok
Za licni rast-zapad
Lose strane sveta su mu: sever,jug,jugoistok,I totalni gubitak mu je na istoku.

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #57 poslato: 23. Februar 2013. 15:14:14 »
Strpljivo cekam analizu .  <3
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Grofica*

  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #56 poslato: 22. Februar 2013. 14:39:46 »
Jaco,
idem redom...

Kazes da je taj covek kupio plac 1989.,(i, stavio privremeni krov)...a da si ti kupila kucu 1999.g.-sve to pripada periodu 7!
Medjutim,radovi na spratu..i sadasnji krov je iz 2005.g.-a to je vec period 8!

Po knjigama-trebalo bi da uporebim tabelu perioda 8 (2005.g. je krov stavljen), a glavni ulaz je na JI3-(JUGOISTOK BROJ 3).

MEDJUTIM, (na terenu)tj.. . IZ MOJE PRAKSE- nekako se uglavnom ispostavi da je PRAVA tabela ona-kad je postavljen temelj (a ne krov!).

Posto si mi odgovorila na pitanja, koja sam ti postavila mailom,(ima i intimnih zato ih ovde ne navodim)
zaista sam bila u pravu-i primenicu tabelu iz perioda 7.

STO VISE PRAKTICNOG RADA ,za sve OBLASTI,pa tako i za FENG SUI... predlazem!!!:)

Nastavljam sa analizom- vazno je da nam je osnova dobra(provereno)!

Van mreže Grofica*

  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #55 poslato: 19. Februar 2013. 08:06:59 »
Evo stizes i ti na red...od sutra uzimam tvoj tlocrt:)
Ali , napisi mi (i posalji na mail)uredno, uz  tlocrt sprata koji zelis da ti uredim i ove podatke:
1.Vas datum rodjenja ( i datume rodjenja ukucana)-zbog izracunavanja KUA broja.
2.Godinu izgradnje zgrade,kuce...- zbog odredjivanja perioda kome kuca,zgrada...pripada.
3.Tlocrt stana,kuce u razmeri.
4.Kompasnu direkciju glavnih ulaznih vrata.

Van mreže Grofica*

  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #54 poslato: 14. Februar 2013. 12:42:59 »
 :heartshape:
ti si to strpljenje i zasluzila:)
i jos par njih sa ovog foruma...
 :226s:

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #53 poslato: 14. Februar 2013. 11:02:19 »
Svrha pravljenja ovih slika bila je da uopotrebim ove ramove koji su ostali prazni . U gornjim stanovima koje izdajemo nema nista po zidovima a stanovi imaju prilican br zidova  zato sto su sa galerijama (nesto slicno 2 nivoa )  tako da sam smatrala da i ako okacim neku od ovih slika sa cvecem i sl   da nije greska  jer nekako mi  ti stanovi bas zato sto su zidovi prazni  deluju  hladno tj bezivotno .  Neke od ovih slika sam okacila u jedan od tih stanova gde sad nema stanara  i totalno drugacije deluje atmosfera . Cekam ja tebe da ti odradis analizu  pa cu poslusati sve tvoje savete . ( Ima kod mene prostora za rad kolko oces zbog kvadrature tj 3 stambene jedinice u istoj kuci ) Za ova dva gornja stana  o tom potom . Jedino bih te zamolila da kada uradim  njihove tlocrte da mi kazes koji stan bi vise odgovarao kom detetu jer oni vec imaju dogovor ko bi gde ali je i moguce da promene dogovor ako za tim ima potrebe .

Hvala ti Gasi  na tvom bezgranicnom strpljenju  koje imas za mene .  <3 <3 :*
 
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Grofica*

  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #52 poslato: 14. Februar 2013. 08:56:09 »
Jadrankice moja,
razmisljam kako da ti poblize pojasnim sustinu fenga.
Svaki stambeni prostor kupi energije kako okruzenja, tako i od ukucana. Uticu tu i faktori kad je kuca sagradjena, kakav je raspored vrata i prozora, i naravno koja je kompasna direkcija glavnih ulaznih vrata.
Tako da ako recimo sve prebacimo u medicinu-svaki stan je organizam za sebe.
I u medicini imas mnoge knjige u kojima je napisamo koje sve bolesti postoje...i kako se lece.
Medjutim, jedan organizam nema bas ve te bolesti o kojima se pise u knjigama.
Isto tako, svaki stan, kuca...je poseban,i nisu potrebne sve te lekovite "sitnice u vidu slika,figurica...
Zato se radi PRECIZNA analiza svakog prostora sa zadatim parametrima-i tek onda se pristupa lecenju prostora.
Pa sad, ..postoje dve vrste lekova-oni koji se postavljaju u dom dokle god se tu zivi(kao hronicne bolesti,koje lecimo ceo zivot),i druga vrsta leka je periodicnog karaktera i postavlja se na godisnjem nivou.
Medjutim...ima tu nesto VEOMA vazno.
Sve, bas svaki lek za prostor,koji se postavlja na akupunkturnu tacku doma, ne bi nikako trebalo da se na prvi pogled vidi-i da gost odmah shvati da vi u kuci imate feng sui lekove!!!
To se radi suptilno, ...nenametljivo.
Samo ja , koja radim lecenje prostora vama, i vi to treba da znate.

Zato sve te ...(skoro sve) slike,figurice-prodaj.Imaj koristi od toga..a kad ti ja uradim feng - reci cu ti TACNO-sta je potrebno i TACNO gde je potrebno saviti LEK.
Razumes?:)

ps
Sto se tice figurica...pa one su nosi male, skoro zanemarljive energije, naravno da ne mogu da uticu na promene energije u praostoru. One su prenosioci smisla, kako simboli deluju, ...
vise uticaja ima recimo boja zida u odredjenom sektoru doma,jer je povrsina veca, kao i oblici predmeta,npr.pravougaonik u sektoru JI, ili kruzni oblici zidova i nametaja na zapadu doma...Biljke koje su zive, ili zivotinje koje jin energiju,pretvaraju u jang!

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #51 poslato: 14. Februar 2013. 01:52:17 »
   
                           
                                  AKTIVIRAJTE ZONU NOVCA




ZAMISLITE DA STE BOGATI

Efekat ovih materijalnih atributa biće jači ako ih dopunite verbalnim afirmacijama.
Afirmacije napišite na papiriću i okačite ga u zoni bogatstva. Možete i da ih izgovarate naglas kada ste u tom delu stana.

Čarobne reči

• Bogata sam
• Moje finansije su stabilne
• Sve što radim donosi profit
• Moj imetak se uvećava
• Mogu da priuštim sve što hoću

Međutim, da bi ovaj ritual uspeo, morate živo da predstavite sebi situaciju u kojoj se ono što izgovarate već ostvarilo.
 
                                      KORISTITE MESEČEVU SNAGU

Da prizovete novac u kuću, pomoći će vam snaga Meseca. Veruje se da tokom određenog meseca nećete imati problema s parama ako prvih dana posle mladog Meseca uradite sledeći obred.
U periodu rastućeg meseca oko ponoći stavite u glineni ćup sve metalne novčiće koje nađete po džepovima, tašnama, novčaniku, fiokama... Ako već imate posudu u koju stavljate sitniš, i te parice prebacite u ćup kako stara posuda ne bi ometala dejstvo rituala.

UPALITE SVEĆE

Sada upalite tri zelene sveće, stavite ćup ispred njih, koncentrišite se i počnite. Mešajte pare rukama i vadite ih iz ćupa i sipajte nazad tako da zveckaju. Zamišljajte kako uvek kod sebe imate onoliko novca koliko je potrebno da biste se osećali bezbrižno i sigurno.
• Ako očekujete prihod, a niste sto posto sigurni da će ga biti, zamislite kako vam od banke stiže obaveštenje da je uplata izvršena.
• Ako želite da tokom određenog meseca nađete novi izvor prihoda, zamislite kako dobijate ponudu koja vam baš odgovara. I ne zaboravite da vizualizujete kako vam za nov angažman plaćaju.
• Ako želite da kupite neku krupnu stvar, a nemate para, zamislite kako je ipak kupujete i plaćate, a pritom vam u novčaniku ostaje još mnogo novčanica.
• Posle obreda ćup ostavite pod prozorom do punog Meseca.

http://zena.blic.rs/Astro/12960/Magijom_prizovite_pare_u_kucu
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Moja Feng Shui vezbanka Jadranka R
« Odgovor #50 poslato: 14. Februar 2013. 01:43:19 »
Moja patka za kuhinju



I tako !!!! ima toga jos al dosta .
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/