Autor Tema: Pravo  (Pročitano 18763 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mila2013*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 175
  • Reputaciona snaga: 293
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: pravo
« Odgovor #36 poslato: 09. Februar 2014. 11:34:10 »
Nisam ni mislila konkretno na sud,vec jednostavno da cu raditi u nekoj ustanovi kao pravnik i od toga zaradjivati.Nemam ambicije da budem advokat ili sudija.Volela big da cujem jos necije misljenje,da bar imam neke smernice.U svakom slucaju,hvala Soel na misljenju i izdvojenom vremenu
Natal

[url=htt

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: pravo
« Odgovor #35 poslato: 09. Februar 2014. 11:03:33 »
Po mom misljenju bash naprotiv. Ne znam na sta konkretno mislish, odnosno kojom granom prava cesh da se bavish ali da po sudovima gradish karijeru ne verujem...

Van mreže mila2013*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 175
  • Reputaciona snaga: 293
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: pravo
« Odgovor #34 poslato: 09. Februar 2014. 10:49:38 »
meni se bas lepo vidi moje zanimanje,zar ne? :)  Sunce :0: Jupiter   Jupiter :0: Venera(jos su to vladari 7. i 9. polja) E sad,posto mi je  Venera vladar i 2.i 9.polja otisla u 6(posao) i pravi ove lepe konjukcije ,mogu li to shvatiti kao da cu zaradjivati od onoga za sta sam se i skolovala?
Natal

[url=htt

Van mreže Strijelac*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 301
  • Reputaciona snaga: 448
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: pravo
« Odgovor #33 poslato: 20. Januar 2014. 10:54:15 »
bravo i za temu ,ali i za textove koje ste postavili, svaka cast :)

kod mene
-mars u  7 kuci-znaci ...lose za sud
-i vl.8 je mars u 7 u vagi, u padu-lose
-zatim vladar 10,jupi ,u padu u 4 u blizancima-lose
-jupi kvadrat saturn u 1-lose
Da zakljucim -svaki spor na sudu ce se po mene lose zavrsiti (...a to mi rece i Pedja astlolog!)
I u praksi se tako pokazalo ...
pri razvoda na gubitku imovine,i losu alimentaciju
i kao svedok na sudu, ...ispoljilo se kao nepostovanje sudije mene  kao svedoka(druga strana je aludirala da lazno svedocim)..sramota prava i nepravda velika!

Moja curica ima konjukciju Marsa i Merkura u Strijelcu, deseta u Lavu, Saturn iz Vage iz iz 11. trigon na ovu konjukciju, Sunce u prvoj u Škorpiji, šesta u Ovnu - sedms u Biku, venera u Vagi u 12

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: pravo
« Odgovor #32 poslato: 29. Avgust 2013. 13:21:31 »
bravo i za temu ,ali i za textove koje ste postavili, svaka cast :)

kod mene
-mars u  7 kuci-znaci ...lose za sud
-i vl.8 je mars u 7 u vagi, u padu-lose
-zatim vladar 10,jupi ,u padu u 4 u blizancima-lose
-jupi kvadrat saturn u 1-lose
Da zakljucim -svaki spor na sudu ce se po mene lose zavrsiti (...a to mi rece i Pedja astlolog!)
I u praksi se tako pokazalo ...
pri razvoda na gubitku imovine,i losu alimentaciju
i kao svedok na sudu, ...ispoljilo se kao nepostovanje sudije mene  kao svedoka(druga strana je aludirala da lazno svedocim)..sramota prava i nepravda velika!

Van mreže skorpijica*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 158
  • Reputaciona snaga: 57
  • skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.skorpijica is a force to reckon with.
  • Pol: Žena
Odg: pravo
« Odgovor #31 poslato: 29. Avgust 2013. 13:13:09 »
Odavno nisma nista postovala

Moj posao se najvise tice porodicnog prava - mesec u 4 kuci i to posebno zastita dece - mesec je u lavu

takodje krivicno pravo - vrh 6 kuce je u skorpiji ali koje je opet vezano za decu - vladar 6 u 5 kuci

Ima tu i upravnog prav apa i gfradjanskog ali sve se vrti oko prava dece :) ja imam divan posao human pre svega jer se stite deca kao nase najvece blago i njihova prava :)
tako da je meni kljucnaa 5 kuca a tu mozemo videti i venneru u sedistu u sekstilu sa mojim mesecom pa sam ja zaista srecna stzo obavljam taj posao - zaista mni je stalo i lepo se osecam :)

Amry*

  • Gost
Odg: pravo
« Odgovor #30 poslato: 02. Maj 2013. 15:38:18 »
Amry, svako znanje ce itekako posluziti!

U pravu si Primal, sve se u životu isplati, manje ili više :) Bitan je trud :)

Primal*

  • Gost
Odg: pravo
« Odgovor #29 poslato: 02. Maj 2013. 15:34:29 »
Amry, svako znanje ce itekako posluziti!

Primal*

  • Gost
Odg: pravo
« Odgovor #28 poslato: 02. Maj 2013. 15:32:29 »
Pa pazi skorpija si...to ce dovesti u vezu I sa tom tematikom..htela ti ili ne ;)

Iz prostog razloga sto se u Srbiji svi bave svim granama prava, sem upravnog koje pripada organima izvrsne vlasti (vlada, predsednik, organi lokalne samouprave i autonomne pokrajine itd), to mi ne gine  :pametnica: Samo javni tuzilac iskljucivo krivicnim pravom, sudije su podeljene po granama prava...

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: pravo
« Odgovor #27 poslato: 02. Maj 2013. 15:29:58 »
Thanks  <3 Nisam verovala da cu uopste upisati prava, uvek sam bila za filozofiju i knjizevnost, ali u trecoj godini srednje skole sam promenila pravac razmisljanja i pocela da razmisljam o pravima. Samo je problem inertna Vaga i Mars kao aktivnost i zivotna energija, jos vladar Skorpije tu, koji ne voli mucenje, pa mislim da cu sve olako postici, a nije tako.  Sve u svemu, sigurno gradjansko pravo, sa ugovorima bolje baratam nego sa imperativnim normama krivicnog prava.

Pa pazi skorpija si...to ce dovesti u vezu I sa tom tematikom..htela ti ili ne ;)