Autor Tema: Građevina i arhitektura  (Pročitano 10800 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Građevina i arhitektura
« Odgovor #21 poslato: 01. Decembar 2013. 01:16:52 »
SOEL

e,a mesec kao osnova i ono od cega se krece pri  gradnji?mesec u lavu daje prozor,pogled za druge u vezi izgleda nekog mesta,gradjevine,pocetak,majka projekta...

Ja ne znam..mozda ja nisam dobro procitao simboliku doma, ali ja koliko znam dom nije kuca.Dom je apstraktan pojam I on se vezuje za ono odakle smo potekli.To je dakle nase primarno okruzenje I ljudi koji su nas odgajali.Taj dom moze da bude I na ulici I bilo gde...mesec jeste dom, ali nikako nije kuca.To je logicka greska sto ljudi izmedju doma I kuce stavljaju znak jednakosti.Sta je sa onima koji imaju vise kuca? Dakle, mesec je dom, ali nema veze sa izgradnjom...sa arhitekturom u istinu imaju veze Saturn po mom misljenju, jupiter I merkur .Mada bih se slozio sa nenom da mesec moze da se upotrebi u svrhe mastarija I inspiracije a sto je bitna komponenta za arhitekte jer su oni izmedju ostalog I umetnici.Ali opet umetnoscu vise vlada venera, tako da bih pre njoj dao prednost.Moje misljenje je dakle, da dobar arhitekta mora da ima nesto od saturna, nesto od jupitera I nesto od merkura ali i venere...

Ne bih znao da dam odgovor na ovo pitanje..nemam iskustva u ovome..vise diskutujem ovako sa samim sobom na glas...

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35513
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #20 poslato: 30. Novembar 2013. 20:28:27 »
     Mesec mogu biti planovi i vizije, ali "kamen temeljac", osnova, nacrti, konkretizacija ~ sve je to čika Saturn kako god da se okrene :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #19 poslato: 30. Novembar 2013. 20:26:22 »
SOEL

Citat
Tvoj mesec po mom misljenju apsolutno nema veze sa procenom tvoje karijere...

e,a mesec kao osnova i ono od cega se krece pri  gradnji?mesec u lavu daje prozor,pogled za druge u vezi izgleda nekog mesta,gradjevine,pocetak,majka projekta...

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #18 poslato: 30. Novembar 2013. 19:50:28 »
Slazem se da uvek treba krenuti prevashodno od procene ASC,ali kada bi gledali samo vladara ASC, Sunce i Mesec evo konkretno bas u mom primeru,arhitektura ne bi bila prvobitni odabir...Recimo gledajuci moj MesecLav u V polju,a SunceStrelac  :0: Uran,i vladar ASC  Jupiter u XII kuci u  Vodolija ovde je recimo jako naglasena sloboda i potrebno je raditi nesto sto je kreativno,pa bih se gledajuci samo ove polozaje pre odlucila za slikarstvo,nego za arhitekturu.Kod arhitekture treba imati istaknutog  Saturn jer arh je struktura,red i oblik...

Doduse moram da priznam,da me je nakon zavrsetka faxa plasilo upravo to da nadjem neki posao gde cu raditi od 8-16h (da li moj Mesec, Sunce i Jupiter zaista mogu da se uklope u takav neki okvir? )

Ja sam rekao da svetla predstavljaju potreban uslov a procena serije 2, 6 I 10 dovoljan uslov.Dakle, nisam rekao to sto si ti rekla da sam ja rekao da samo treba gledati vladar asc.Koliko god, nije moguce doci do zakljucka da je jedna konjukcija merkura I saturna odredi tvoju profesiju.

Ajde gledamo pricu dalje...znaci gledamo snagu marsa I saturna koji su navodno kljucni pri proceni profesije vezane za gradjevinu.
Mars-ugaoni, u izgonu.Planeta van sekte I halba, oslobodjena u spaljenosti u svojoj prvoj fazi.Ovo govori pre svega o ispoljavanju ove planete.Ona ce delovati kao vrlo maleficna u toj sedmoj kuci, znaci u pitanjima vezano za brak, a koliko vidim ona ni na koji nacin nije povezana za pitanje karijere. Almuten karte ti je najverovatnije Jupiter (I ako nisam siguran) pa da je on u ulozi almutena imalo bi razloga da ga uzmemo za signifikatora karijere, ali na zalost nije.Dakle, Mars nekako ispada iz trke za signifikatora karijere.

Saturn-u kuci koji sledi, njegovo ispoljavanje dolazi iz drugog plana.On je tek oslobodjen spaljenost, I ima snagu da deluje medjutim on nije direktan signifikator karijere u tvom horoskopu, vec vise kao prirodan. Onaj aspect jeste bitan ali nije dovoljan da se kaze da ce to biti bash ta karijera.

Zato sam upleo u pricu jupitera koji je dominantna planeta zaduzena za prostor+je almuten+signifikator karijere, a vladar asc-a je a na asc-u imash ribe koje su zaduzene za mastu I imaginaciju.Tebi je merkur vladar trece kuce, a kako je u egzaktnoj konjukciji sa vladarem dvanaeste kuce, to se njegova funkcija na neki nacin dovodi sa tim.Tvoj mesec po mom misljenju apsolutno nema veze sa procenom tvoje karijere...

Sa druge strane ja koliko znam vodolija je jalov znak...zasto bi onda trebali da procenimo da ce tvoje obrazovanje biti veliko? Tvoje obrazovanje je takvo kakvo je pre svega zbog sunca u 9 kuci, a I vladar trece iako je spaljen, sunce tu opet dolazi do izrazaja pa opet resave u skladu sa svim pitanja za devetu kucu.Sto jes, jes...Sunce je stvarno lepo postavljeno I aspektovano I ono ti je dalo dosta toga, kao I taj Jupiter iako je u 12. kuci...

Ne znam..eto to je moje misljenje...mora da ima vise potkrepljujucih faktora da bi nesto mogli da kazemo, ali da budem iskren, ja ovo nikada ne bih tretirao kao profesiju arhitekte...Ne bih bio sposoban da to zakljucim... :(

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 30. Novembar 2013. 14:59:10 »
prezentacija na stranom jeziku prilagodjena kompaniji kojoj saljes,sajt gde se reklamira posao a strano je,sve u stilu strelca,imam prijatelja koji npr ima sopstveni sajt i kaze kugla zemaljska mi je granica  :223s: sunce mu je u lavu,radio je za dobru platu i opet je krenuo samostalno jer mu je to previse stresa za njegov kreativni potencijal sto kod tebe isto prepoznajem  :heartshape:

pa,da...kako jedan  Lav da bude podredjen nekom?
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 30. Novembar 2013. 14:46:59 »
Jao,hvala ti,ovo mi bas znaci...Poslednje dve godine mi ide jako lose po pitanju posla,pogotovo je ova godina bila losa po pitanju svega,da vec ozbiljno sumnjam u svoj optimizam i talenat...

prezentacija na stranom jeziku prilagodjena kompaniji kojoj saljes,sajt gde se reklamira posao a strano je,sve u stilu strelca,imam prijatelja koji npr ima sopstveni sajt i kaze kugla zemaljska mi je granica  :223s: sunce mu je u lavu,radio je za dobru platu i opet je krenuo samostalno jer mu je to previse stresa za njegov kreativni potencijal sto kod tebe isto prepoznajem  :heartshape:

• *Drugar iz komšiluka *
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #15 poslato: 30. Novembar 2013. 14:35:33 »
jos jedno misljenje iskoristi tog merkura retro u ovo vreme komunikacija za prezentaciju svog posla medju strancima na pravi nacin,cak treba razmisliti i kome se ponuditi od stranaca sa ozbirom na vodoliju u 12..oj,zemlja jakih tradicija ,saturna,gradjevina na visokom nivou....zaista ima lepih aspekata kod tebe sto vidim cesto kod ljudi koji su istinskog talenta,on se pre il kasnije mora primetiti  <3

Jao,hvala ti,ovo mi bas znaci...Poslednje dve godine mi ide jako lose po pitanju posla,pogotovo je ova godina bila losa po pitanju svega,da vec ozbiljno sumnjam u svoj optimizam i talenat...
Baš ja!

Van mreže uranija*

• Savetnik
« Odgovor #14 poslato: 30. Novembar 2013. 14:06:23 »
jos jedno misljenje iskoristi tog merkura retro u ovo vreme komunikacija za prezentaciju svog posla medju strancima na pravi nacin,cak treba razmisliti i kome se ponuditi od stranaca sa ozbirom na vodoliju u 12..oj,zemlja jakih tradicija ,saturna,gradjevina na visokom nivou....zaista ima lepih aspekata kod tebe sto vidim cesto kod ljudi koji su istinskog talenta,on se pre il kasnije mora primetiti  <3

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #13 poslato: 30. Novembar 2013. 14:00:31 »
znam draga,i to se mora ispoljiti jednog dana sa obzirom na merkura kao vladara 4.e u strelcu uz saturna,sta ja kontam,posle 31 je idealni zivotni period po mom misljenju...

isto mislim :ok:
Baš ja!

Van mreže uranija*

• Savetnik
« Odgovor #12 poslato: 30. Novembar 2013. 13:56:02 »
Draga Uranija,da u nekoj drugoj zemlji moja profesija bi bila jako placena,ali ovde ja jedva da sastavljam kraj s krajem...Zbog ekonomske krize pre skoro 2 godine sam ostala bez posla,i od tada radim honorarno,pokusavam vec neko vreme da zapalim preko,jer mislim da ovde nema vise smisla,a i bila bi steta ne iskoristiti ovog krcatog strelca...

znam draga,i to se mora ispoljiti jednog dana sa obzirom na merkura kao vladara 4.e u strelcu uz saturna,sta ja kontam,posle 31 je idealni zivotni period po mom misljenju...