Autor Tema: Građevina i arhitektura  (Pročitano 10809 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Građevina i arhitektura
« Odgovor #11 poslato: 30. Novembar 2013. 13:52:42 »
Kockin primer mesec u lavu a sunce u strelcu znak je visih stremljenja,mesec vlada 5.om,obrazovanje i talenti na kojima ona vredno radi jer je lav deo njenog 6.og polja,svakodnevnih duznosti i obaveza ,prirodno devicino 6.o polje -detaljno planiranje,briga(mesec) o istom intuitivno sa radnom navikom...
sunce je ono po cemu nas ljudi poznaju njeno u strelcu koje kad pogledamo jupiter u vodoliji u 12.oj vidimo da daje bas ne malo obrazovanje,jer je 12.a kuca neke vizije pa daje talente na vise nacina da se ispolje...dispozitor jupitera je saturn u strelcu pa posto saturn i jupiter malo zamenili mesta vidimo da je vladar 9.e bas na visokom nivou,u nekim zemljama njena skola je doktorat... i odlicno se placa.

Draga Uranija,da,u nekoj drugoj zemlji moja profesija bi bila jako placena,ali ovde ja jedva sastavljam kraj s krajem...Zbog ekonomske krize pre skoro 2 godine sam ostala bez posla,i od tada radim honorarno,pokusavam vec neko vreme da zapalim preko,jer mislim da ovde nema vise smisla,a i bila bi steta ne iskoristiti ovog krcatog strelca...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #10 poslato: 30. Novembar 2013. 13:47:26 »
Kockin primer mesec u lavu a sunce u strelcu znak je visih stremljenja,mesec vlada 5.om,obrazovanje i talenti na kojima ona vredno radi jer je lav deo njenog 6.og polja,svakodnevnih duznosti i obaveza ,prirodno devicino 6.o polje -detaljno planiranje,briga(mesec) o istom intuitivno sa radnom navikom...
sunce je ono po cemu nas ljudi poznaju njeno u strelcu koje kad pogledamo jupiter u vodoliji u 12.oj vidimo da daje bas ne malo obrazovanje,jer je 12.a kuca neke vizije pa daje talente na vise nacina da se ispolje...dispozitor jupitera je saturn u strelcu pa posto saturn i jupiter malo zamenili mesta vidimo da je vladar 9.e bas na visokom nivou,u nekim zemljama njena skola je doktorat... i odlicno se placa.

da dodam,mesec je dom i kucni prostori,nekretnine,pa bi projektovanje jer je lav ideja i doterivanje,sjaj

• *Drugar iz komšiluka *
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #9 poslato: 30. Novembar 2013. 13:39:22 »
Pa dobro..ja generalno gledam tako jer mi je nekako iskustvo da ljudi od sebe ne mogu da pobegnu, a od profesije mogu...a sta svetla i asc predstavljaju nego nesto najlicnije...zbog toga ta svetla i asc boje apsolutno svaki segment zivota...pocev od profesije, preko odnosa sa prijateljima, odnosi u vezama i braku itd. Obicno se ljudi zalete pri proceni karijere pa gledaju prevashodno tu drugu, 6 i 10 kucu, ali ljudi na ovaj ili onaj nacin najcesce biraju stvari u zivotu u skladu sa svojim nesvesnim ja i sa onim sto su zapravo oni...to je kao da procena karijera podrazumeva da serija dva, sest i deset predstavljaju dovoljan uslov a svetla i asc potreban uslov da bi dosao do nekog zakljucka...

Slazem se da uvek treba krenuti prevashodno od procene ASC,ali kada bi gledali samo vladara ASC, Sunce i Mesec evo konkretno bas u mom primeru,arhitektura ne bi bila prvobitni odabir...Recimo gledajuci moj MesecLav u V polju,a SunceStrelac  :0: Uran,i vladar ASC  Jupiter u XII kuci u  Vodolija ovde je recimo jako naglasena sloboda i potrebno je raditi nesto sto je kreativno,pa bih se gledajuci samo ove polozaje pre odlucila za slikarstvo,nego za arhitekturu.Kod arhitekture treba imati istaknutog  Saturn jer arh je struktura,red i oblik...

Doduse moram da priznam,da me je nakon zavrsetka faxa plasilo upravo to da nadjem neki posao gde cu raditi od 8-16h (da li moj Mesec, Sunce i Jupiter zaista mogu da se uklope u takav neki okvir? )
Baš ja!

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #8 poslato: 30. Novembar 2013. 13:21:49 »
Pa dobro..ja generalno gledam tako jer mi je nekako iskustvo da ljudi od sebe ne mogu da pobegnu, a od profesije mogu...a sta svetla i asc predstavljaju nego nesto najlicnije...zbog toga ta svetla i asc boje apsolutno svaki segment zivota...pocev od profesije, preko odnosa sa prijateljima, odnosi u vezama i braku itd. Obicno se ljudi zalete pri proceni karijere pa gledaju prevashodno tu drugu, 6 i 10 kucu, ali ljudi na ovaj ili onaj nacin najcesce biraju stvari u zivotu u skladu sa svojim nesvesnim ja i sa onim sto su zapravo oni...to je kao da procena karijera podrazumeva da serija dva, sest i deset predstavljaju dovoljan uslov a svetla i asc potreban uslov da bi dosao do nekog zakljucka...

pa da,slazemo se,svetla,sunce i asc,mesec,nigde bez toga,mozemo mi imati potencijale iz kuca za posao a ostvariti na nizem nivou zbog licnog kukavicluka,sklonosti da pravimo lose izbore,tj imamo losu inuticiju itd...ima ljudi koji se vrte u krug i nikad ne nadju izlaz a imaju potencijal...

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #7 poslato: 30. Novembar 2013. 13:13:50 »
ljudi od sebe ne mogu da pobegnu, a od profesije mogu...a sta svetla i asc predstavljaju nego nesto najlicnije...zbog toga ta svetla i asc boje
:223s:

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #6 poslato: 30. Novembar 2013. 12:51:42 »
Hm,ne mogu u potpunosti da se slozim sa ovim...Naravno,da treba proceniti vladara ASC,Sunce i Mesec,ali svakako treba pogledati vladare II,VI,IX i X...

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #5 poslato: 30. Novembar 2013. 11:09:54 »
ja generalno kada procenjujem profesiju gldam pre svega mesec, sunce I vladara asc u kom znaku se nalaze.

Hm,ne mogu u potpunosti da se slozim sa ovim...Naravno,da treba proceniti vladara ASC,Sunce i Mesec,ali svakako treba pogledati vladare II,VI,IX i X...
Baš ja!

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #4 poslato: 29. Novembar 2013. 23:45:05 »
Pa je nzm. znaimljiva je rica oko tebe...ja generalno kada procenjujem profesiju gldam pre svega mesec, sunce I vladara asc u kom znaku se nalaze. Sunce ti je u devetoj kuci, kuca prostora.Tako da obicno mora da bude upletena tu serija devet u licnom kontatktu sa svetlima.E sad posto ti je merkur vladar trece kuce u konjukciji sa saturnom, vladar trece kuce pokazuje ono cemu smo skloni da ucimo.Kako je ova konjukcija egzaktna, bilo je nekako neizbezno studirati I zavrsavati to.Uz sve to I te planete su vezane za seriju devet.Znaci nekako serija devet (prostor) , serija dvanaest (masta), serija tri, licne tacke (planete) - mesec, sunce I vladar asc I asc...

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #3 poslato: 29. Novembar 2013. 17:22:26 »
Pa dobro...vladar Asc.ti je u Jarcu i 10, ne čudi što si se opredelila za navedeno.

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #2 poslato: 29. Novembar 2013. 09:03:48 »
Kao neko ko je zavrsio arhitektonski fakultet mogu da potvrdim da se arhitekture gleda kroz navedene aspekte...

U svojoj natalnoj imam upravo  :0: izmedju planeta  Merkur  SaturnVenera i to na vrhu IX polja (fakultet)
Baš ja!