Autor Tema: Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...  (Pročitano 1420 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 22
  • ☆ swiss ☆ is working their way up.☆ swiss ☆ is working their way up.☆ swiss ☆ is working their way up.
  • Pol: Muškarac
Odg: Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...
« Odgovor #122 poslato: 24. Septembar 2017. 16:29:18 »
Draga opozicijo i Urki,ipak smo imali srece sa nasim  Saturn, posto je u vazdusnom znaku,pa smo naucili da razumemo sta on to trazi od nas,vazduh je taj koji razmislja.
Kod mene je vazno da smo svi zivi i zdravi,moj je Sa u 8p,vlada 3p,na porodjaju mati gubi moju sestru blizakinju,ja ostajem jedinica.Do Sa povratka ja sam vise bila u crnini nego bez nje,cak sam sa 20 i kojom godinom,sama organizovala 2 sahrane bliske rodbine,nije imao ko drugi.

Ma to da si naučila nešto od njega bom teško! Taman ti to pomisliš i pogledaš malo bolje eto ti problema i nesporazuma u susret jer sa njim nema predaha :lol:

A šta ćeš, dobro je da je imao ko da to obavi!
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1274
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #121 poslato: 24. Septembar 2017. 14:40:02 »
Draga opozicijo i Urki,ipak smo imali srece sa nasim  Saturn, posto je u vazdusnom znaku,pa smo naucili da razumemo sta on to trazi od nas,vazduh je taj koji razmislja.
Kod mene je vazno da smo svi zivi i zdravi,moj je Sa u 8p,vlada 3p,na porodjaju mati gubi moju sestru blizakinju,ja ostajem jedinica.Do Sa povratka ja sam vise bila u crnini nego bez nje,cak sam sa 20 i kojom godinom,sama organizovala 2 sahrane bliske rodbine,nije imao ko drugi.
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13416
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #120 poslato: 24. Septembar 2017. 13:08:00 »
Dobija,sta ce,nema druge...ima 59,nema ona sad gde jbg...

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • ☆ swiss ☆ is working their way up.☆ swiss ☆ is working their way up.☆ swiss ☆ is working their way up.
« Odgovor #119 poslato: 24. Septembar 2017. 12:56:00 »
Swiss,da,vrlo ruzan saturn pokazao svoje kod tebe,istina,evo ja upravo kapiram da moram placati i davati porodici gde god isla...ovog puta mojoj svekrvi , a sta da radim kad je vezana vreca i pesimista nevidjeni a i bezobrazna jako,uvek linijom manjeg otpora...saturn uz mesec u mojoj 4.oj pa to ti je

Vrlo ruzan saturn? Pa sta ockujes od njega da pokaze? Med & Mleko??? :smeh:
Nece taj da ti pokaze sem zla nista! Evo citat ispod na mom postu pa procitaj, a ja dodajem “kome je vera slaba a nada jaka taj ce i da propadne GARANTOVANO” :lol:

A sto se tice pomaganja dole? Seti se mila, bila si dole, zivela si i ne gresi dusu! Daj koliko neces da osetis!
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13416
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #118 poslato: 24. Septembar 2017. 11:54:01 »
Swiss,da,vrlo ruzan saturn pokazao svoje kod tebe,istina,evo ja upravo kapiram da moram placati i davati porodici gde god isla...ovog puta mojoj svekrvi , a sta da radim kad je vezana vreca i pesimista nevidjeni a i bezobrazna jako,uvek linijom manjeg otpora...saturn uz mesec u mojoj 4.oj pa to ti je

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #117 poslato: 24. Septembar 2017. 09:05:13 »
Nakon 30 godina i 27 godina rada komotno smem reci da nemam srece sa poslom pa to ti je!
Kako god i koliko god da sam upinjao i pkazivao i dokazivao da moze se raditi to je bilo primeceno preko napada od strane poslodavca pa evo ne znam vise i kako to da razumem posle ovoliko godina!

Sta sam sve radio do sad ostalo je jos samo Mečku da vodim kroz grad pa da se kompletiram, a radio sam od cistaca WCa pa do personalnog sefa, i vala uvek sam bio ocenjen sa najnizom ocenom i ako sam i sefovima i stanove pospremao i gace im prao i odrzavao higijenu radnog prostora i privatnog, i radio prekovremeno i bio malo placen (ovo oduvek), pa kad sam trazio povisicu bila mi je urucena opomena ili otkaz (ziva istina), menjao poslove na svake dve godine, bio na birou rada nebrojeno puta, skolovao se za bolje sutra o svom trosku i trosku drzave, bio napadan za sta nisam bio kriv, prvi za otpustanje kad dodje restrikcija u firmi (ev danas i u bolnici)... ma cudesa sam dozivljavao i prezivljavao, cak i socijalan slucaj bio (sa razlogom zbog operacije ledja i bolovanja, dve godine po nalogu lekara) ... ma da sam se kamenjem na Boga gadjao cini mi se da ovako ne bi prosao! Jos sam i hronicni bolenik, jetra otisla u QU :lol:

Nije mi tesko, motivacija je jos tu, pozitivna energija i pogled na buducnost i da umem da zauzmem stav i opet ispocetka krenem po ko zna koji put, su jos tu (valjda navika i jaka vera da ce biti bolje) ali svejedno, posle ovoliko godina smem da kazem da srece nemam sa poslom da prosto ne mogu da verujem da mi je se ovako dogadjalo!

Ne placem nego se smejem upravo na mojoj terasi na kojoj ispijam Crni Caj uz jos jedno sveze suncano jutro uz pomisao da Saturn u IX polju bas ne popusta nikako negohoce da unisti do kraja sve sto moze da unisti.

Ovo nije kukanje nego samo ne razumevanje I KOJI JE DJAVO DJAVOLU DA ME OVAKO ZAJEBAVA VISE?

Ju bruke i sramote da u najbogatijoj zemlji sveta budem prosjak :smeh:
Ako mora? Pa sta cu sad, smrt je tu da to prekrati, Boga ima pa ce biti bolje kad odem knjemu, jer i on zna da ovde na zemlji da je dobro ZIVELI BI VECNO, i on bi to prvo odobrio ali NIJE na svu srecu!
Hvala mu na spoznaji

(Osvrnite se na saturna, on ne da pq da vi ne znam kako potezete on ce vam naci slabu tacku da vas potkaci ma o cemu da se radi, ne verujete? Proverite)
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #116 poslato: 27. Mart 2014. 16:37:00 »
     E pa to je ono - ko ima debelu vezu i dubok džep može da opstane, svi oni koji to nemaju, moraju da se snalaze kako znaju i umeju :hum: Parola "snadji se" i ono "zakon jačeg" :S
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Tina1*

• Gost
« Odgovor #115 poslato: 27. Mart 2014. 16:27:45 »
Stvarno su uzasni.. :149s: Neznam kako bi bilo da se prema njima tako neko ophodi..

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #114 poslato: 27. Mart 2014. 15:26:05 »
Nadam se da je sa vasim ocem sve u redu...Sa mojim nazalost nije..Hitnoj Pomoci je trebalo sat i po vremena da dodju do nas,nazalost ,desilo se najgore.NJih treba dobro 'samleti'....Zelim vasem ocu brz oporavak..Od sveg  <3 :)

:146s: prošlo je bez većih problema... al evo sad prošlog petka noć ... isti cirkus :faint: čekali smo Hitnu pomoć satima (prošlo je od kako je tata pao u kupatilu dok nisu došli da ga vode više od 6h :hum: i to sam morala 3 puta da intervenišem... ko zna kada bi i dal bi i došli da nisam vilenjala ta tri puta preko telefona :hmm: )
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Tina1*

• Gost
« Odgovor #113 poslato: 27. Mart 2014. 13:28:07 »
Nadam se da je sa vasim ocem sve u redu...Sa mojim nazalost nije..Hitnoj Pomoci je trebalo sat i po vremena da dodju do nas,nazalost ,desilo se najgore.NJih treba dobro 'samleti'....Zelim vasem ocu brz oporavak..Od sveg  <3 :)