Autor Tema: Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...  (Pročitano 854 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kira*

• King of Heroes
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 23
  • Kira is working their way up.Kira is working their way up.Kira is working their way up.
  • Pol: Muškarac
  • I'll tell you my sins and you can sharpen ...
Odg: Ja Bosiljak sijem meni Pelin niče...
« Odgovor #2 poslato: 04. Mart 2013. 02:03:51 »
E ovakva mi je tema trebala da izbacim neke frustracije iz sebe.

Mnogo me nervira kod ljudi to sto su licemerni, lazovcine ... Ok svi smo mi takvi i da ne uvidjamo ponekada ali kada ti neko to kaze u lice nicim izazvanim onda stvarno ne znam sta vise da mislim, jer vecina ljudi koje znam(a da nisu vezani za moj hobi) su glupi, retardirani i ograniceni jednocelijski organizmi koji ne poznaju trunku morala i a znaju da izbace svoj ego velicine nase galaksije.

Ko god da je pravio takve osobe treba im dati uputstvo za pravljenje, tj neko novo bolje uputsvo jer njihovo trenutno je zivo :cenzura: da se razumemo.

Ok jesam arogantan, i znam da budem licemeran, i znam da lazem, ali JA SAM TOGA SVESTAN za razliku od tih debila.
I posle kazu da sam ja licemeran kada kazem da su svi koji koju ostali kod mene u proslosti ista govna. Al no dobro...

Izgleda da je bolje biti licemeran i arogantan i lazov jer ces tako najbolje proci u ovome bednome i jadnome svetu.

Imao sam lepe veze u proslosti i svega lepoga se secam, ali sta koji moj imam sada od toga nemam nista, samo gorak u ustima, jer da je ta osoba icemu vredela i dalje bi bio sa njom, a ne ovako kada kazem da su svi moji bivsi debili i govna i lazovcine i nesikrene osobe, kazu da sam ja licemeran. Pa za razliku od njih ja sam jebeno bio iskren prema njima. nisam se krio iza fasade frustracija i lazi ...

Ok onda opet dolazim do zakljucka da sto sam iskreniji prema osobama onda sam ja taj koji je los tu u svemu tome, i da je krivica do mene a svi su oni fini i dobri i mamina nevinasca.
Pametan nadje izlaz, a budala opravdanje.

~~~~*

• Gost
Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...
« Odgovor #1 poslato: 14. Februar 2013. 18:08:41 »
KAD TE DUSA ZABOLI...

:pik:

;(
"Ja Bosiljak sijem, meni Pelen nice..."

Kad ti podje nizbrdo retko ko cete shvatiti istinski al' ako i ne shvati makar ce te pokusati razumeti. Zato ovde na ovom naslovu pozalite se, recite boljku koja vas mori danas ili danima, napisite je i podelite sa nama da vam bude lakse, jer uvek ima neko ko ce vam dati podrsku jer podrska u losem momentu, pa i ona totalno losa, moze uticati koliko toliko i na tren odagnati te od losih misli.

Izvolite, pisite ali nemojmo psovati i ako je to najlsksi nacin (u smislu) da isteramo taj neki bes iz sebe.

(svadja medjusobna je zabranjena, bicete sankcionisani sigurno)