Autor Tema: Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...  (Pročitano 1425 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Swiss*

• Gost
Odg: Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...
« Odgovor #102 poslato: 09. Septembar 2013. 19:10:45 »
Postuj ih i ceni, ali ne veruj nikome. Glavna stvar / ceni sebe i svoje vreme. Pozz od mene  :37s: :*

Mora u da treniram ili cu u ludaru otici na kraju! Hvala ti, prija mi savet :)

Primal*

• Gost
« Odgovor #101 poslato: 09. Septembar 2013. 18:10:26 »
Svaka mi cast! Sto ja umem sebe da na magarcim pa to je da se krstis, da padnes u nesvest, da crknes, eto! Bolje je da mi je mama Kamen izvalila nego sto me je rodila...postoji li nacin da prestanes verovati ljudima? Ima li neko kakav savet? a?

Debil sma, Skot sam, Majmun sam, nakarada koju treba motikom tuci dok se cuje da dise!

Postuj ih i ceni, ali ne veruj nikome. Glavna stvar / ceni sebe i svoje vreme. Pozz od mene  :37s: :*

Swiss*

• Gost
« Odgovor #100 poslato: 09. Septembar 2013. 13:44:30 »
Nista sa strane, niko tamo nije kriv, nego u meni je to! Jednostavno ne umem prekinuti verovati ljudima, verujem da su dobri i susretljivi dok ne shvatim da sam idiot!

Tice se astrologije i tako mi svega prekinucu svaki odnos sa ovom Vestinom, postacu alergican na Astrologe raznih profila...

Uzas, uzas, uzas... Muka mi je od svoje radoznalosti vise i poverenja, muka od ljudi sa licima azdaje!

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #99 poslato: 09. Septembar 2013. 13:27:11 »
Dragi Casper, kakav je to bedak kod tebe.....

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #98 poslato: 09. Septembar 2013. 13:24:44 »
Svaka mi cast! Sto ja umem sebe da na magarcim pa to je da se krstis, da padnes u nesvest, da crknes, eto! Bolje je da mi je mama Kamen izvalila nego sto me je rodila...postoji li nacin da prestanes verovati ljudima? Ima li neko kakav savet? a?

Debil sma, Skot sam, Majmun sam, nakarada koju treba motikom tuci dok se cuje da dise!

ooo Casper, pa sta se desilo???
  :renske: (:( :uh: :mislilac:

Swiss*

• Gost
« Odgovor #97 poslato: 09. Septembar 2013. 13:11:52 »

Swiss*

• Gost
« Odgovor #96 poslato: 05. Septembar 2013. 22:51:15 »
Osecam da je problem tu, makar znam da ce da dodje i nece me iznenaditi pa mi je lakse koliko toliko...

I tako bese! Sta ces, valjda je tako trebalo... A najbitnije je da mi nije zao, bas sam miran!

Primal*

• Gost
« Odgovor #95 poslato: 13. Avgust 2013. 17:38:19 »
Tezak dan. Cim sanjam neke milione to se dogodi, tezak dan.

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #94 poslato: 12. Maj 2013. 20:55:48 »
Koji sam ja baksuz! Poremetim se i onda nemam psihu da se sastavim! Eto, rekla sam.  :nesvest: :zbun1:

ahhaha Primal predobro rečeno....poznate mi te situacije  :102s: :gigle: :gigle: :gigle:

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13416
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #93 poslato: 12. Maj 2013. 20:42:39 »
kakav dan isuse  :tuca1: :aaaaa: :dqueen: :out: :X