Autor Tema: Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...  (Pročitano 1418 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Primal*

• Gost
Odg: Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...
« Odgovor #92 poslato: 11. Maj 2013. 19:05:17 »
Koji sam ja baksuz! Poremetim se i onda nemam psihu da se sastavim! Eto, rekla sam.  :nesvest: :zbun1:

Swiss*

• Gost
« Odgovor #91 poslato: 22. April 2013. 16:06:18 »
Osecam da je problem tu, makar znam da ce da dodje i nece me iznenaditi pa mi je lakse koliko toliko...

Primal*

• Gost
« Odgovor #90 poslato: 22. April 2013. 12:18:07 »
E, posto ljudi toliko hoce da saznaju buducnost preko mene a ja necu da im kazem (ipak vise volim ovo sada), poslala sam im linkove, pa neka se sami pomuce! 1-0 za mene!  :223s: :223s: :223s: :fala: :fala: :fala: Muka mi je od pogadjalica, donosenja odluka umesto njih i onog-moze li sve,  na brzinu...

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2252
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
« Odgovor #89 poslato: 01. April 2013. 15:19:43 »
joj bre majku mu,aj mislimo pozitivno....sredice se sve,sve je ok.. <3

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #88 poslato: 01. April 2013. 15:16:52 »
     Ne sme ni te lekove da pije, ni za smirenje, ni za bolove, ništa što ima "umirujuće" dejstvo, jer njemu srce samo radi 15% (i pored tih 3 bajpasa i 1 pejsmejkera) pa će mu skroz stane, ne daj Bože :oboze: Sad tako povremeno "ubacim buvu" da bi ipak možda trebali da pitamo nekog lekara za savet... mislim da je počeo da se "lomi" i premišlja :S
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2252
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
« Odgovor #87 poslato: 01. April 2013. 15:13:52 »
haos,strasna situacija,...a da mu das nesto za smirenje,da ga onesvesti a ti zovi hitnu za to vreme..jbg,jeste na mufte,al brate,hitna situacija.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #86 poslato: 01. April 2013. 15:08:19 »
     Eh Swiss... ovi iz hitne memorišu "problematične" i "hipohondrične" pacijente (ima takav komp.program koji zabeleži broj telefona koji "pravi probleme"... to imali i mi u taxi-ju dok sam radila u Call Centru...) A čim i čuju da ima "već" 70god maltene odmah spuštaju slušalicu, jednostavno neće da se bahću sa "otpisanima" :( 

Tako je moj deda Ivan, mamin tata i umro, dok se hitna smislila da dodje po njega i umesto da mu daju odmah inekciju, oni se sa baka Andjom preganjali oko njegove zdravstvene knjižice što je on iz Vojvodine (još bila na Belu Crkvu adresa, nije prebacio, jer je pre toga pre par meseci otišao u penziju tek, pa se preselio kod baka Andje ovde u Bgd i nije sredio sve oko zdravstvene...) i kako oni sad da ga leče kada on nije iz Beograda :oboze:

Za tih 10min dok su se oni svadjali, moj deda Ivan je preminuo... kasnije jedan lekar u bolnici je rekao da je ta inekcija mogla da ga spase... eto toliko o hitnoj pomoći (svaka čast onima koji rade zaista svoj posao, al kojih je sve manje i manje...)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Swiss*

• Gost
« Odgovor #85 poslato: 01. April 2013. 15:01:43 »
     Ne mogu sama ništa da uradim. On ne može da stoji uopšte od jutros, pokušala sam nekako da ga odnesem do wc-a (morao na duže) i umrli smo oboje :( (on ima 130kg, a ja ukočena cela leva strana, polu pokretna sam već 4-ti dan...) to samo ako hitna bude i došla (pošto često i neće da dodje jer on ima 70 god pa to nije "prioritetna grupa" već me od*ebu sa nekim kvazi-savetom preko telefona) da ga odnese na noslilma, drugačije nema teorije da mrdne iz spavaće sobe :S

Ne znam, kako zelis ti ucini jer ja ne bi mogao gledati takvo mucenje a Hitna bi dosla i te kako! Bio bi toliko uporan da bi dosla i dvoja kola ako treba...

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #84 poslato: 01. April 2013. 14:55:22 »
     Ne mogu sama ništa da uradim. On ne može da stoji uopšte od jutros, pokušala sam nekako da ga odnesem do wc-a (morao na duže) i umrli smo oboje :( (on ima 130kg, a ja ukočena cela leva strana, polu pokretna sam već 4-ti dan...) to samo ako hitna bude i došla (pošto često i neće da dodje jer on ima 70 god pa to nije "prioritetna grupa" već me od*ebu sa nekim kvazi-savetom preko telefona) da ga odnese na noslilma, drugačije nema teorije da mrdne iz spavaće sobe :S

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13416
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #83 poslato: 01. April 2013. 14:42:48 »
hmmm,ovo mu je sudbina,sve znakove imate,a on je inadzija,polako nekako,taksi i kod lekara,da vidite kako moze,ako mozes,jos danas....meni je sad sto si rekla poptuno jasno,ti si se od njega razbolela psihicki,jer utice na vas obe...sve kontam... <3