Autor Tema: Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...  (Pročitano 1422 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Ja Bosiljak sijem, meni Pelen niče...
« Odgovor #72 poslato: 21. Mart 2013. 09:47:06 »
Ajoj :(  Nadam se da će oporavak brzo i dobro da ide :ok:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Swiss*

• Gost
« Odgovor #71 poslato: 21. Mart 2013. 00:43:44 »
Eto, od moje jasmine Tata doziveo mozdani udar, Bogu Hvala nije Jak! On Devica pa se sad i ne cudim sa ovim Steliumom u Ovnu odakle pritisak kod mene na temenu cccc :oboze:

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8630
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #70 poslato: 20. Mart 2013. 23:49:13 »
Boooooze boze sa cim se ti hranis :lol:

Ma ja sam danas u Manicnoj Depresiji :lol: odoh da vidim da li mogu da letim kao pTica...sad cu ja to! Hophop i

:leti:

Cekaj ima od Hendrixa jedna na tu temu...

Swiss*

• Gost
« Odgovor #69 poslato: 20. Mart 2013. 23:48:05 »
     Stara narodna : Sve "zašto" ima svoje "zato"... a ja na to dodajem moje lično "Odgovor ćeš dobiti kada ga budeš mogao shvatiti" :mir:

Boooooze boze sa cim se ti hranis :lol:

Ma ja sam danas u Manicnoj Depresiji :lol: odoh da vidim da li mogu da letim kao pTica...sad cu ja to! Hophop i

:leti:

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #68 poslato: 20. Mart 2013. 23:39:47 »
     Stara narodna : Sve "zašto" ima svoje "zato"... a ja na to dodajem moje lično "Odgovor ćeš dobiti kada ga budeš mogao shvatiti" :mir:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
« Odgovor #67 poslato: 20. Mart 2013. 23:36:22 »
    » Sve što je loše & neprijatno u našem životu, postoji da bi lakše videli i naučili šta je dobro & lepo « :chillpill:[1]
 1. p.s.
Ova tema postade "Blablaonica II" :lol:

Pa da evo mene smaraju naduvani ljudi, I shvatam koliko su usvari nasmrkani ili pijani ljudi bolji od njih..to je sustina..znaci ja sam zbog neceg ruznog nasao nesto lepo u necem drugom sto je ruzno...

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #66 poslato: 20. Mart 2013. 23:34:03 »
    » Sve što je loše & neprijatno u našem životu, postoji da bi lakše videli i naučili šta je dobro & lepo « :chillpill:[1]
 1. p.s.
Ova tema postade "Blablaonica II" :lol:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #65 poslato: 20. Mart 2013. 23:28:35 »
Jedno vreme sam se plasila ljudi, ali to sam ukapirala tek kad sam krenula da rascicavam neke stvari u svojoj glavi.  :nesvest:

Hahaha, Soel, sto?

Pa ne znam...pocinjem da radim sve po osecaju...ali nije lose...sada me po osecaju smaraju naduvani ljudi.A sutra me mogu poceti smarati djubretari...ko zna, cudni su putevi gospodnji...

Primal*

• Gost
« Odgovor #64 poslato: 20. Mart 2013. 23:25:46 »
Meni naduvani ljudi ne prijaju u poslednje vreme...
Oni i ne treba da budu prijatni, tu su da izvuku neki interes ili da se naprave pametni da bi odigrali dobro ulogu koju su sebi zacrtali. Samo pitaj pravnike xD

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #63 poslato: 20. Mart 2013. 23:22:58 »
Ccc, mi Skorpije, plasimo se svega.. Bruke! Sta bi nasi dedovi rekli na to xD (moj podznak Jarac) ali vladar prve u XII, eto ga strah, i to mnogo njih

Jedno vreme sam se plasila ljudi, ali to sam ukapirala tek kad sam krenula da rascicavam neke stvari u svojoj glavi.  :nesvest:

Hahaha, Soel, sto?
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.