Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji  (Pročitano 14697 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji
« Odgovor #70 poslato: 29. Septembar 2018. 19:24:15 »
Plava Orhideja, da, dobro si izracunala. :)

Prognoza za oktobar: Maltene, ono si probala zapoceti pocetkom godine ces vjerovatno mijenjati. Pred tobom stoji period kada ces mnogo obaveza nametnuti, sto je dobro, jer ces dosta toga uspjesno realizovati. Kraca putovanja su neizostavna a moguca je i selidba tebi nekog bliskog clana porodice. Bices obasipana paznjom i lijepim druzenjem. Vidim i razmjenu poklona ili poklanjanje nekih stvari... mjesec vise pozitivnih promjena. Odlazak kod frizera, cesci soping, okupljanja, mozda i udomljavanje ili pak na kratko igranje s nekim kucnim ljubimcem. Obnavljanje starog gradiva ili nadogradnja vjestina koje posjedujes...  <3 :*
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5744
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #69 poslato: 29. Septembar 2018. 18:11:09 »
Obasjana, pitanje i od mene za Oktobar..
235
333
------
568
Ako sam ja to dobro?

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #68 poslato: 26. Septembar 2018. 17:51:22 »
E sad ja sebi da probam da prognoziram, a prije toga kratak uvod, nista od posla u hotelu koji sam radila prosle godine, jer hoce da mi daju nesto sto ne volim da radim a ja sam htjela nesto trece (okej, biram, al sa razlogom, nema tih para na svijetu da bih tamo to radila jer pretpostavljam kako je).

Ja sam u godini i mjesecu 896... Posto sam licna cetvorka ovo sa osmicom ispada ovako (4+4)96 za ovu 2018.godinu. :D

Mjesec oktobar, 917 bi trebalo da mi da: okoncavanje svega sto mi nije sluzilo, preispitivanje sebe i svega sto me okruzuje, zbog ove 1 moguci novi pocetak, i zbog 7 dobro je za nalazenje novog posla, za mijenjanje nacina ishrane, licnih stavova i sl., jer 7 jeste i prekid i reforma (+ i -)... Sve u svemu, mislim da ce mi bolji biti oktobar od septembra.   :bojadin: (: :rolf:

<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #67 poslato: 26. Septembar 2018. 17:43:41 »
Ako ga i nadjes ne vidim da bi se tu zadrzala, i vodi racuna o bilo kakvom potpisivanju Ugovora, dokumentima i novcu... :*

Van mreže La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 46
  • La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!
« Odgovor #66 poslato: 26. Septembar 2018. 17:32:41 »
Hvala mnogo na opsirnoj prognozi...ne vidi se posao ,posto ga trazim? :fala:

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #65 poslato: 26. Septembar 2018. 17:12:29 »
ganci, ja sam skoro nabavila neke elektronske knjige ali imam zelju da ih odstampam jer bi mi bilo ljepse da savladam stivo. Ako hoces, ti i bilo ko ko je zainteresovan javite mi se u inbox sa e-mail adresom da vam ih proslijedim. :) <3

Dobro si razgranicila podjelu na tri najteza broja: to jesu 4, 7 i 9.

4 su nesto kao onaj hrcak koji trci i nikako da stigne na odrediste... 7 se desavaju nepredvidive okolnosti iako one vaze za oprezne i intuitivne brojeve, 9 je sve prikriveno i daleko, i taman kad misle da ce da malo odmore ili da kad uloze ogromne napore i novce u nesto e tu nastupa igra zivota...

Mjesec oktobar u trobroju 592 moze donijeti:
Promjene bilo koje vrste, pocev od promjene fizickog izgleda, frizure, sminke, odjece, obuce, kupovina istog, neocekivana putovanja, poznanstva sa onim koji su putnici, nova interesovanja, ali i srecu u skoli ili na faksu, kad su u pitanju ispiti, npr ako se uci bilo kakav kurs, sreca na ispitima, promjene raspolozenja, donosi i da ces vise boraviti napolju nego u kuci (nego inace), vracanje na staro zbog ove 9 i cesto okoncanje u pozitivnom smjeru, zbog ove 2 osjetljivost na zdrastvenom planu, ali i emotivnom, mada ne pretjerano... Pitaj jos ako te zanima. :)) P.S. Dobro ti ide, ovo sto si napisala slazem se u potpunosti. :) :*

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #64 poslato: 26. Septembar 2018. 16:45:45 »
Citat: Obasjana Suncem :)

Tako je, ganci <3 bar ja tako analiziram i uvijek bude kako sam prognozirala. Samo sto sebi ne mogu da pogodim... :D :*

Ako nas naucis tim brojevima, mozda cemo mi moci tebi da pogodimo  :) :aha: :srce:
Ja znam nesto pomaaalo, uglavnom da su tezi brojevi 4, 7 , 9, barem meni tako uglavnom bude.

592 bi trebalo da mi bude fin mesec, hm?
Dvojka je promenljiva pa je to verovatno osetljivost i oscilacije u osecanjima.
Petica su pokloni, deca, druzenje, tako nesto...samo sto svaki broj ima i svoju negativnu stranu zar ne...?
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #63 poslato: 26. Septembar 2018. 16:33:33 »
La tormenta, bice nekog vracanja na prosle dogadjaje ili ljude, mozda se sretnete, obnovite kontakt. Poklanjaces nekome nesto... Imaces neplaniranih troskova, vodi racuna. Emocije ce takodje biti naglasenije, neobicni snovi, deja vu, kvarovi, cekanje gdje god budes posla da nesto zavrsis, i vjerovatno vracanje bar jos jednom tako da ako mozes da odlozis papirologiju i sl stvari, rjesavaj to u novembru. Ukoliko nemas partnera moze se dogoditi da se zaljubis. <3

Tako je, ganci <3 bar ja tako analiziram i uvijek bude kako sam prognozirala. Samo sto sebi ne mogu da pogodim... :D :*

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #62 poslato: 26. Septembar 2018. 16:06:49 »
Obasjana, da li to računaš tako što oktobar gledaš kao broj 3 ( 1+0+2+0+1+8=3)  pa onda sabiras (za moj slučaj npr.)?
268
333
___
592
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 46
  • La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!
« Odgovor #61 poslato: 26. Septembar 2018. 15:39:37 »
moze i meni prognoza za oktobar...5.12.1986.  nemam ideju hoce biti neka promena i kakva...