Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji  (Pročitano 13230 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji
« Odgovor #40 poslato: 07. Novembar 2015. 10:45:59 »
Prvo sto vezuju numerolozi za 5 i 3 je dete.
S obzirom da je na karju sestica, ona donosi blagostanje, a kada se sve skupi na gomilu donosi i neki put. Da li ti i Duda planirate da idete negde?

Inace, predpostavila sam da je neki dasa u tom snu...Petica upucuje na ljubavni trougao, kao sto znamo da i jeste slucaj sa Spasojem. Mada licno, donosi vise osoba onome koga strefe ovi brojevi.

da dodam:
Ovo je dobro za materijalno blagostanje, i najavljuje manji priliv novca.
Petica je sama po meni, jedan od boljih brojeva za posao. Svakom kome dolazi kroz mesecnu, godisnju prognozu doneo je dobro na poslovnom planu, iako je sam po sebi promenljiv.

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34912
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #39 poslato: 05. Novembar 2015. 21:40:27 »
     Jedno pitanje - sanjala sam broj 536, koje je njegovo značenje?[1]
 1. Ja se ne sećam skoro ničega iz noćašnjeg sna, sem da u snu nije bilo mojih roditelja (posle ko zna koliko dugo vremena) i da je u snu se spominjao Spasoje (sa nekom ženom, starijom) sa pričala o njemu i kada sam pogledala na sat (neki digitalni je bio u snu) bilo je 5:36 i delovalo je kao da je jutro u pitanju i to je sve čega se sećam. Da li bi ovi brojevi imali neko značenje, s obzirom da sam realno jedino njih i zapamtila od celog sna?
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže mesecarka

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #38 poslato: 15. Septembar 2015. 23:40:44 »
Pa da MO/NE kako nije...Imam drugaricu koja je 922...od nje sam prvi put cula za Benedikta, duhove i to...Posecivali je entiteti razni od malena...Jos ona jadna Skorpija/Ribe a stelijum u Skorpiji u 8

jao i ja sam isti broj, mada malo manje naglaseni vodeni znaci u natalu, imam to nekad, cesto kroz snove benedikta sam secam se citala jos u osnovnoj skoli ;)

posto se toga poprilicno plasim i nije mi prijatno ni da razmisljam o takvim stvarima, drzim se prilicno realnosti i osecam se bezbedno, ali sa jako bliskim ljudima imam bas tu naglasenu komunikaciju/telepatiju i bukvalno nekad na daljinu osecam sta osecaju oni i obrnuto. nekad krenem da placem bez razloga i posle cujem da se nesto nekom dogodilo bas u tom vremenskom periodu ma to se desilo milion puta.

Van mreže vanja

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #37 poslato: 10. Septembar 2015. 16:22:43 »
Meni je 373737.Sta dalje?Svedem na jednocifren broj 3?Sto i jeste moj numero za ovu godinu.:))
SOLAR 2018/2019
https://ibb.co/hmsbFR

Van mreže Grofica

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #36 poslato: 10. Septembar 2015. 11:01:43 »
Prvo pomnožite broj svojih godina sa brojem 259, a potom taj broj pomnožite sa brojem 39.

Kakav čudesan rezultat ste dobili, zar ne?

Pokušajte sa brojem godina osoba koje poznajete..

Zanimljivo, zar ne?

Van mreže Vladarka

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #35 poslato: 10. Septembar 2015. 10:32:26 »
292 je spiritualnost do bola, kažu, baš juče sam pozvao kevu ničim izazvan, da je pitam, pazite sad, da li je mama njene koleginice pokretna? inače jedna baba od 80 godina koju ni ne znam, samo iz priče neke, keva kao pa jeste...da bi jutros keva mene zvala da mi kaže da sam veštac-ta je baba to jutro pala i razbila glavu, završila u bolnici... :oboze: imam taj insekt

Pa da MO/NE kako nije...Imam drugaricu koja je 922...od nje sam prvi put cula za Benedikta, duhove i to...Posecivali je entiteti razni od malena...Jos ona jadna Skorpija/Ribe a stelijum u Skorpiji u 8

Van mreže Grofica

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #34 poslato: 10. Septembar 2015. 10:17:33 »
drug se zainteresovao za mog decka-jer je super primerak :) za numero
15111964= 821
napisao mi je ovo:
ove godine  > > je prelomni  trenutak u njegovom zivotu za narednih 10-tak
 do  > > 15 godina, tvoja odluka ce sigurno na  to uticati.

> > ja ne mogu nista da  ti sugerisem, imas sve  > > karte na  stolu, znas puno toga, moras sama da odlucis.
  > > pomalo je iza njega vreme avanture,  bogatstva i  > > izobilja...sada ide ka
  duhovnom razvoju sa puno rada (uz  > >  prepreke)
---------------------------------------
Trazila sam mu kako je dosao do te analize (a uze je u obzir i ime i prezime njegovo)

a on mi napisa ovo:

ne mogu da ti
 posaljem, jer samo sto sam je uradio i proanalizirao na
 volseban nacin se izbrisala..?
 mislim da sam
 ti rekao taman toliko koliko sam smeo, vise ne mogu.
 opusti se, sve ce doci na svoje...

Van mreže Saša

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #33 poslato: 06. Avgust 2015. 13:13:58 »
da, ima nedoumica u tim tabelama nisu svi brojevi isti-koji se vezuju za slova
A kod zena, je upitno i prezime
da li devojacko, ili udato uzeti u obzir...

PS
Dans ce drug da mi posalje analizu za decka, i to sa tom , pomenutom, kartom 2!! Javljam...

Gasi, jesi li zadovoljna analizom? Jel radio i tebi?
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Mrgud

• Gost
« Odgovor #32 poslato: 05. Avgust 2015. 22:32:56 »
Pa lepo spiritualnost ;) tako sto babe lome glavu i imaju telesne povrede :( daleko bilo
Imas li neki drugi primer?
sve mračne, jednog druga sam sreo i pomislio-bićeš mnogo nesrećan-mesec dana kasnije mama mu je rapidnom brzinom umrla od raka, a drugi primer je moja komšinica koju sam sreo na ulici i osetio kao oblak crn oko njene glave, pomislio sam da je u opasnosti-to veče je pala s motora i jedva preživela, kičma joj je bila u haosu...i baba kad mi je umrla osetio sam i sanjao par dana pre toga san sa njom u sanduku, ostalo ne tako bizarno

Šta ćeš ti na forumu :smeh: ? Rekao si da ćeš tek sutra da dodješ :smeh:

Ovo preko jotiša i numerologije je ok, al pošto se generalno ne razumem u numerologiju, slabo ovo sve mogu da komentarišem =) :( Al Mario je :ok: djotiš astrolog :aha: (generalno svi iz Hr su super djotiš astrolozi)
došao da pričam sa Sašom malo

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34912
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #31 poslato: 05. Avgust 2015. 22:23:59 »
     Šta ćeš ti na forumu :smeh: ? Rekao si da ćeš tek sutra da dodješ :smeh:

Ovo preko jotiša i numerologije je ok, al pošto se generalno ne razumem u numerologiju, slabo ovo sve mogu da komentarišem =) :( Al Mario je :ok: djotiš astrolog :aha: (generalno svi iz Hr su super djotiš astrolozi)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)