Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji  (Pročitano 14668 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mila2013*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 295
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji
« Odgovor #20 poslato: 01. Februar 2015. 17:01:21 »
Divna tema.Jako sam zainteresovana za numerologiju,odakle da pocnem uciti? :37s:
Natal

[url=htt

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #19 poslato: 01. Februar 2015. 15:49:47 »
Nema na cemu. :))  <3 Da, isti llicni brojevi znaju biti iscrpljujuci... Recimo koliko god sam se druzila sa mojim kodom, nekako nisam mogla da podnesem tu energiju. :) Zato mislim da su duhovni brojevi vazni kao i slaganje imena... Koga zanima dublje sve ovo moze lako da izracuna... Meni se Numerologija dopada jer ima širinu i dopušta ti da kratko vrijeme uočiš povoljan ili nepovoljan period za nešto.  :sun:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #18 poslato: 01. Februar 2015. 15:37:42 »
7 vlada planeta Uran a 9 planeta Neptun. :) To za dvije 7 ne znam, al recimo sto se tice 4-ki ne mogu zajedno, tj jedna crpi drugu al u sustini nije los spoj. :)

E hvala ti :)
Vidis ja sam negde citala da se i 9 dodaje Mars kao vladar , zato i pitam :)

Ja za 7 iz iskustva, bila sa dve 7 . Koliko mi leze toliko i cede :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 01. Februar 2015. 15:33:42 »
A sta mislite za broj 7 i 9 ?

Ko vlada tim brojevima?

Btw ja ono sto znam o numerologiji jeste da dve sedmice zajedno nikako ne mogu :D

7 vlada planeta Uran a 9 planeta Neptun. :) To za dvije 7 ne znam, al recimo sto se tice 4-ki ne mogu zajedno, tj jedna crpi drugu al u sustini nije los spoj. :)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #16 poslato: 01. Februar 2015. 15:31:52 »
ganci, meni su najbolje drugarice 8 (Račica) i 7 (Ribe) u licnom broju :)) tako da slazemo se bas, sa njima sam kao sa sestrama (inace rodjenu sestru nemam). <3 Da, ova moja 6 u bioritmu je okrenuta sluzenju tj. Ljubavi (Ljubav rađa Ljubav ^_^) koliko god se to moze, sto porodici, sto prijatejima i bliznjima. Mada, nisam vise kao nekad, imam odredjene granice, ja da mogu svima bih ucinila al nekad ne volim da se zblizavam ljudima koji mi ne zrace, jer sam hipersenzitivna... :) Venera  :0: Saturn na  Strelac u Strijelcu ima da mi se aktivira krajem godine, I prelazak... Biće mi jako zanimljivo, s obzirom da Ve vlada VI, X i XI, a Sa II kucom. Mislim da cu tada otkriti moj Zenit, posto zelim da se osamostalim a da bih to ostvarila faks, posao tj svoja karijera bi morale da mi se poklope. Zelim svoj posao, da sam privatnica preduzetnica... :)))

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #15 poslato: 01. Februar 2015. 15:27:57 »
A sta mislite za broj 7 i 9 ?

Ko vlada tim brojevima?

Btw ja ono sto znam o numerologiji jeste da dve sedmice zajedno nikako ne mogu :D
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #14 poslato: 01. Februar 2015. 15:15:43 »
Aham, znaci tako... Ja se lepo slazem sa 4 :) generalno sa brojevima deljivim sa 2 :)
Nije 4 nikad laka, lepo sto ti je bioritamski 6 da umanji tezinu 4.
Kazu da je astro povezana sa numero i da su brojevi u kodu povezani sa planetama. Kod tebe Venera i Saturn, a oni bas u konjukciji u 1. kuci ;)
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #13 poslato: 01. Februar 2015. 15:04:58 »
Jupi jupiiiiiiii jeeeeeeeeej!  :zvezda:  <3 :wave: Mislim da 8 vlada Marsikos. :)) Ja sam 4, mojim brojem vlada Saturnikos.  :heartshape: A za tvoj num trobroj 268 ide ovako, ti si u životu kao Mjesec, težiš Veneri a Mars je taj koji ti pomaže da izbalansiraš Mjesečevu prirodu i da ispuniš Venerine lekcije. Jer iako ti je Venera generacijski vladar broja, ona je zapravo kao planeta koja drži ključeve i daje ti ih onda kad zadovoljiš njenu simboliku. Isto npr kao ja 674, kad sam počela duhovno da sazrijevam (na pravi način) tada je u mom životu prestala da postoji riječ nepravda itd... :) Pošto ja kao lični broj 4 sam se od malena pitala zašto onome sve pada sa neba a ja i kad sve odradim i pomučim se više puta idem nekoliko koraka nazad umjesto naprijed... ^_^

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #12 poslato: 01. Februar 2015. 14:30:26 »
Oooo kako divna tema o brojevima...  :srceto: <3 :bee: Posto mi ovo mnogo bolje leži od MA i TA i posto sam vise pogodjala sebi iz Numeroloskih tranzita zelim da doprinesem ovoj temi i voljela bih da se sto vise forumasica i forumasa ovdje aktivira (i na ovom podforumu naravno). (:
Evo mene ;)
Sta ti mislis da li je 8 broj  Saturn ili  Mars?
Ja sam 268. Za 2 znam da je  Mesec ali za licni broj jos nisam nacisto.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #11 poslato: 01. Februar 2015. 11:36:04 »
Oooo kako divna tema o brojevima...  :srceto: <3 :bee: Posto mi ovo mnogo bolje leži od MA i TA i posto sam vise pogodjala sebi iz Numeroloskih tranzita zelim da doprinesem ovoj temi i voljela bih da se sto vise forumasica i forumasa ovdje aktivira (i na ovom podforumu naravno). (: