Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji  (Pročitano 15012 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35563
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji
« Odgovor #31 poslato: 05. Avgust 2015. 22:23:59 »
     Šta ćeš ti na forumu :smeh: ? Rekao si da ćeš tek sutra da dodješ :smeh:

Ovo preko jotiša i numerologije je ok, al pošto se generalno ne razumem u numerologiju, slabo ovo sve mogu da komentarišem =) :( Al Mario je :ok: djotiš astrolog :aha: (generalno svi iz Hr su super djotiš astrolozi)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #30 poslato: 05. Avgust 2015. 22:14:11 »
292 je spiritualnost do bola, kažu, baš juče sam pozvao kevu ničim izazvan, da je pitam, pazite sad, da li je mama njene koleginice pokretna? inače jedna baba od 80 godina koju ni ne znam, samo iz priče neke, keva kao pa jeste...da bi jutros keva mene zvala da mi kaže da sam veštac-ta je baba to jutro pala i razbila glavu, završila u bolnici... :oboze: imam taj insekt

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #29 poslato: 05. Avgust 2015. 21:34:43 »
http://www.vedskijyotish.com/articles.php?id=3

Sta kazete na ovo? Neno, ti ga "znas"? :)
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #28 poslato: 04. Avgust 2015. 08:32:22 »
da, ima nedoumica u tim tabelama nisu svi brojevi isti-koji se vezuju za slova
A kod zena, je upitno i prezime
da li devojacko, ili udato uzeti u obzir...

PS
Dans ce drug da mi posalje analizu za decka, i to sa tom , pomenutom, kartom 2!! Javljam...

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
« Odgovor #27 poslato: 03. Avgust 2015. 13:43:15 »
Na netu nailazim na nesaglasje sto se tice vladarstva planeta brojevima. Isto tako postoji neka vrsta TA i MA i u numerologiji, isto msm na ta vladarstva. Sta vi praktikujete i zasto? Ista prica sa numerickim vrednovanjem slova. Meni nekako zvuci logicno da pri racunu sa slovima kao numericku vrednost slova uzmemo redni broj koje slovo ima u azbuci/abecedi.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #26 poslato: 10. Jul 2015. 18:12:49 »
https://kontesabrojevi.wordpress.com/category/numerologija/

Ovde ima dosta tekstova. Msm da na forumu imamo vecinu toga o cemu je pisano u ovim tekstovima, ali cini mi se da ima tu i tamo nekih stvari koje nemamo. :)

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #25 poslato: 25. Mart 2015. 20:40:41 »
Nema na cemu, i drugi put ako zatrebaaaa...  :rh: :hugfriend: :0 6:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Sanjakis*

• Tuga gleda unazad,briga gleda okolo,a samo vera gleda gore...
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 164
  • Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!
« Odgovor #24 poslato: 25. Mart 2015. 20:35:15 »
Tvoj bioritamski broj kad sa sabere daje broj 7, generacijki broj kad se saberu brojevi sve dok ne dodjes do jednocifrenog dobijas broj 8, a tvoj licni broj se dobija sabiranjem bioritamskog i generacijskog broja 7+8=15 zatim 1+5 je 6, e to je tvoj licni broj. :) A kako je ova godina 2015, u broju 8, ti si 786 + 888 u godini 675. :)
Aha skapirala sam sad...nije mi bilo jasno kako dobijas ova tri broja zajedno,ali sad je sve jasnije...hvalaaa tiii od srcaaaa <3

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #23 poslato: 25. Mart 2015. 20:32:55 »
Tvoj bioritamski broj kad sa sabere daje broj 7, generacijki broj kad se saberu brojevi sve dok ne dodjes do jednocifrenog dobijas broj 8, a tvoj licni broj se dobija sabiranjem bioritamskog i generacijskog broja 7+8=15 zatim 1+5 je 6, e to je tvoj licni broj. :) A kako je ova godina 2015, u broju 8, ti si 786 + 888 u godini 675. :)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Sanjakis*

• Tuga gleda unazad,briga gleda okolo,a samo vera gleda gore...
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 164
  • Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!
« Odgovor #22 poslato: 25. Mart 2015. 20:13:43 »
Kako ja da se sracunam... :mislilac:...ako sam rodjena 3.4.1979....je l mu ti dodje ovako...3+4=7 pa onda sabiram godinu 1+9+7+9=26=2+6=8....i sta sad?Sad saberem 7+8=15=5+1=6.....je l to sad moj licni broj?