Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji  (Pročitano 14481 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: ~ PricaonicA ~ o Numerologiji
« Odgovor #50 poslato: 24. Septembar 2018. 20:51:33 »
E vala mi to nikakve logike nema. To kako ona racuna i radi godisnje i mjesecne prognoze. Nigdje veze... zna se sta simbolika brojeva sa sobom nosi. I, jel tebi tacna ta njena prognoza?  :ljuljka: :D

Edit: od sledece godine sam u godini 9-ke i jedva cekam na to. Ova godina 8-ice mi je kao dupla cetvorka... :lol:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 46
  • La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!
« Odgovor #49 poslato: 24. Septembar 2018. 16:56:38 »
ja sam pomalo u neverici...trazeci objasnjenje za sta je neka godina dobra ili ne ,nisu mi se poklapali dogadjaji i numeroloska vrednost godine...na to sve i jedan numerologica mi je dolila jos sumnje...ona recimo ne racuna ovu dvojku u godini  nego zadnje dve cifre...tako da recimo...2018 je godina 9 po njoj..i taj broj se doda na bioritam ...tako dobijamo  broj za tu kalendarsku godinu ,koji stupa na snagu ,ali pocev od rodjendana te godine...
po dogadjaima koji su se izdesavali vise mi se to uklapa nego klasicno racunanje...

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #48 poslato: 24. Septembar 2018. 16:19:35 »
Da malo aktiviram temu s obzirom na to da proucavam Numerologiju... Naime, iskocilo mi na google da se udala Adriana Čortan (03.10.1980), njen num kod je 494, dakle stvari joj kasnije dolaze u zivotu zbog ove dvije cetvorke, i to uz velike napore i odricanja (koje samo licne cetvorke mogu da pretpostave). Nalazi se u godini i mjesecu 6, a udala se 23.09 (a kad se mjesecna 6 sabere sa broje dana 5 dobija se dan 2). Moram da dodam da ljudi koji imaju u svom trobroju ovu kombinaciju brojeva da vaze za jedne od ljepsih cetvorki, za koje se inace kaze da stare kao vino. <3 Adriana, srecno i bericetno!  <3 :223s: :loovee: :rh: :a4:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35409
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #47 poslato: 09. Novembar 2015. 16:52:51 »
     DR Rudić se odmah na početku ogradio i rekao da je ona mala da bi mogli 100% da budu sigurni u tu dijagnozu (imala je tek pune 3 god) i da će se vremenom videti šta je zaista u pitanju kod nje, ali se držao ideje delimične zaostalosti, jer kod Dude je veliki jaz izmedju mentalnog i fizičkog razvoja, kako su mi oni u Palmotićevoj objasnili, tj ona raste, telo se razvija, a mozak i emocije stagniraju, tako da ona je sad sa 7god već visoka 140cm i nosi 34-35 broj cipela, ali ima potrebe i navike deteta od max. godinu dana ~ da se hrani, da nosi pelenu jer nema osećaj uopšte za kraću i dužu nuždu itd... na to dodatmo probleme sa ishranom (odbijanje odredjenih boja hrane, kao i tvrdoću & mekoću hrane) pa strah od vode (kupanja & pranja kose) i otvorenog prostora & gužve i eto... problemi u najavi...
(click to show/hide)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #46 poslato: 09. Novembar 2015. 12:17:56 »
     Ta borba stalno traje, neki put uspem da održim kontinuitet normalnog noćnog spavanja, nekada ne :( Ovo sad je krenulo za vikend. Ona ima periode kada joj se to javlja, ili Mart ili Novembar svake godine evo već 5 godina unazad. Tada je kontrola skoro pa nemoguća :S Bude i u toku godine (leti najviše) al to nekako uspem da obrnem brzo. Ova dva perioda mogu da traju i po 2 meseca i samo najednom se prekinu (kao što su se i pojavili) To je česta boljka osoba koje imaju autizam :hum:

Deca koja imaju autizam su natprosecno inteligentna, tako da delimicna retardacija i ono sto su oni sve slepili kao dijagnozu ne ide jedno sa drugim. To i ja kao laik, i potpuni nesposobnjak za medicinu znam.
Secam se da smo pominjale vakcinaciju kao debeli uzrok svemu ovome i kako je to bio okidac...
Mojoj koleginici je sin kao biljka bio od MMR vakcine, GODINAMA ejj GODINAMA...

Hiperaktivnost ne postoji, to su vesela ziva deca, kojoj sinapse rade, Ne postoji mirna beba tj dete kao ni lepa baba.
Nasla sam njen datum i pitala vec...Kaze da moze da bude pomak do puberteta dok traje period ME. Obe smo se zacudila da dete sa ovoliko planeta u sedistu moze da ima tako nesto
Jedino sto me buni je taj MA opozicija NE koji je egzaktan sa cvorovima...

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #45 poslato: 09. Novembar 2015. 11:25:20 »
     Ta borba stalno traje, neki put uspem da održim kontinuitet normalnog noćnog spavanja, nekada ne :( Ovo sad je krenulo za vikend. Ona ima periode kada joj se to javlja, ili Mart ili Novembar svake godine evo već 5 godina unazad. Tada je kontrola skoro pa nemoguća :S Bude i u toku godine (leti najviše) al to nekako uspem da obrnem brzo. Ova dva perioda mogu da traju i po 2 meseca i samo najednom se prekinu (kao što su se i pojavili) To je česta boljka osoba koje imaju autizam :hum:
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #44 poslato: 09. Novembar 2015. 11:19:21 »
     Hvala draga <3 Upravo sam to i uradila tog dana kada sam i imala taj san, eto i ne znajući za tu simboliku ovog broja 536 :heh: rekla sam mu nešto vrlo otvoreno i on mi je vrlo otvoreno odgovorio... sad se polako raspetljavaju neki čvorovi (najviše kod njega) u odnosu na nas dvoje :aha:

Sad mi se upalila lampica, kada je krenulo to sa Dudom ta promena da se vrati da spava danju?

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #43 poslato: 07. Novembar 2015. 11:57:50 »
     Hvala draga <3 Upravo sam to i uradila tog dana kada sam i imala taj san, eto i ne znajući za tu simboliku ovog broja 536 :heh: rekla sam mu nešto vrlo otvoreno i on mi je vrlo otvoreno odgovorio... sad se polako raspetljavaju neki čvorovi (najviše kod njega) u odnosu na nas dvoje :aha:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #42 poslato: 07. Novembar 2015. 11:51:38 »
Moze da bude kraci put, jer je petica tako nesto...

Da mislim da ima veze i sa njenim ucenjem, napredovanjem i naravno da treba da imas vere jer trojka tako nesto i donosi. Zastitu odozgo.
Za Spasoja ti je od velike vaznosti da zbog te petice ostvaris kvalitetnu komunikaciju - o svemu pricajte otvoreno.
Cini se da je vreme (casovnik u snu) da mu nesto saopstis. Kao i to da je vreme da imas malo vise vere (koja nam uvek i svima fali) kao i da je vreme za promene :)

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #41 poslato: 07. Novembar 2015. 10:51:20 »
     Hvala ti <3

Ne, nema putovanja za nas 2, makar ne negde daleko. Možda će da bude putovanja u smislu "sednem u taksi i vodim je u boravak" :hum: to je naše najveće putovanje koje možemo da izdržimo bez da povilenjamo :(

Da li bi tu Jupiter mogao da bude napr Vera? Da treba da imam vere da će sa Dudom da bude ipak sve ok? Da verujem da će se i ovaj "na 3 ćoške" situacija tj " :herc: :120: " sa Sapsojem ipak rešiti na pravi način?

Ili pak da je simbolika Jupiter ovde razvoj & učenje ~ da će možda Duda napokon da krene kako treba u boravak, pa će imati prilike da uči i napreduje? Za Spasoja i razvoj & učenje ne znam da li bi imalo smisla i da kombinujem, sem u smislu da ću možda sad nešto da otkrijem (naučim) vezano za taj naš odnos i tako razvijem sebe na tom nivou (emotivnom)?

=) zatrpah te pitanjima =)
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)