Autor Tema: Šta ću biti kad odrastem  (Pročitano 9256 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

beskrajnost555*

• Gost
Odg: Šta ću biti kad odrastem
« Odgovor #20 poslato: 16. Jul 2014. 21:28:04 »
Ja volim radit nesto sa rukama, pa sad ne znam sto bi dobro bilo? radim i goblene ;) <3

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #19 poslato: 09. Jul 2014. 23:53:48 »
kolk'o para krstarenje Nilom Lorelei? to bih mogao sledeće godine

Ja ne mogu realnu cifru da ti dam jer sam isla za Novu Godinu a tada je uglavnom dosta skuplje , ali sada sam pogledala i cena je negde izmedju 500 i 700 evra za 12 dana :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

plutonac*

• Gost
« Odgovor #18 poslato: 09. Jul 2014. 21:46:39 »
kolk'o para krstarenje Nilom Lorelei? to bih mogao sledeće godine

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 09. Jul 2014. 21:04:10 »
To krstarenje Nilom me asocira na Agatu Kristi. :)

Posetila sam u Asuanu botanicku bastu koja je na ostrvu malom na Nilu i gleda na hotel Katarakt u kom je Agata Kristi pisala ubistvo na Nilu, ali hvala bogu nismo imali slucaj kao u knjizi na brodu ;)

Ako ti se ukaze prilika da odes obavezno je iskoristi , iako druge zemlje imaju mnogo vise obilazaka arheoloskih nalazista nego sto nasa nudi opet se mnogo vise vidi nego da odes samo u Kairo ili Hurgadu. Svakako ono najlepse (barem meni najlepse ) od Egipta se vidi zahvaljujuci krstarenju a to su Hram File u Asuanu i Abu Simbel koji je zbog vise stvari fascinantan :)

Stvarno vredi para :)

Btw Mislim da cu od Egipta traziti dozvolu za ulazak na sva zabranjene iskopine zbog ovolikih reklama :D
i meni je želja da krstarim Nilom  <3

plutonac*

• Gost
« Odgovor #16 poslato: 09. Jul 2014. 20:55:41 »
i meni je želja da krstarim Nilom  <3

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #15 poslato: 09. Jul 2014. 20:48:11 »
To svakako , vec sam jednom bila na krstarenju Nilom i tu sam provodila dane sto uz naseg vodica sto uz lokalnog zapitkujuci sve sto je moglo da mi padne na pamet :D
Ali svakako planiram da se vratim i ovaj put jos vise da vidim , jer mi je istorija egipta i dan danas nesto sto me bas bas interesuje i o cemu uvek trazim nesto novo da citam :)

To krstarenje Nilom me asocira na Agatu Kristi. :)
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Lorelei*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #14 poslato: 09. Jul 2014. 20:25:31 »
ako ništa drugo bar možeš da proputuješ Egipat uzduž i popreko  ^_^

To svakako , vec sam jednom bila na krstarenju Nilom i tu sam provodila dane sto uz naseg vodica sto uz lokalnog zapitkujuci sve sto je moglo da mi padne na pamet :D
Ali svakako planiram da se vratim i ovaj put jos vise da vidim , jer mi je istorija egipta i dan danas nesto sto me bas bas interesuje i o cemu uvek trazim nesto novo da citam :)

plutonac*

• Gost
« Odgovor #13 poslato: 09. Jul 2014. 20:15:12 »
ako ništa drugo bar možeš da proputuješ Egipat uzduž i popreko  ^_^

Van mreže Lorelei*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #12 poslato: 09. Jul 2014. 19:54:25 »
Secam se da kada sam imala 10 godina da sam dosla tati i rekla kako cu kada porastem biti egiptolog , njegov je odgovor bio : Ti si na mene , nemas ti zivaca za prasinu i ciscenje. Radices u turizmu .

Nekoliko godina kasnije upisala sam srednju turisticku pa posle visu turisticku iako istu nisam zelela da upisem i sada radim u turistickoj agenciji.

Turizam mi je bio na 4 mestu , pre svega sam zelela da budem arheolog, pa patolog, onda psihoterapeut pa tek onda turisticki radnik.

Sada posle nekoliko godina nezadovoljstva profesijom , moram da kazem da mi je ovo tj tatino guranje u turizam bilo nesto najbolje (ovo ne mogu da mu kazem jer cu u suprotnom da dobijem : znas da sam ja uvek u pravu ! ). Ucenje mi nikada nije islo od ruke , nekako nikada nisam mogla da naucim nesto sto me ne interesuje i sto moram da ucim (sem istorije, psihologije i jezika to sam uvek volela).

Ali ono sto mi stoji i dalje je velika ljubav ka istoriji i istrazivanju iste , tako da koliko god da mi je dobro na poslu i koliko god da sam zadovoljna ipak bih volela da bar jedanput radim na nekoj iskopini :)

plutonac*

• Gost
« Odgovor #11 poslato: 09. Jul 2014. 18:15:55 »
ja ću tek da vidim šta ću biti kad porastem  :D voleo bih neku diplomatiju ili istraživački rad :)