Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd  (Pročitano 34122 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #205 poslato: 07. Mart 2023. 12:50:55 »
Ne secam se po ovom imenu koje koristis sada ko si bila pre 🤣 Tako da ne znam sa kim razgovaram...Psiholozi ovde 5godina studiraju tako da se ne secas dobro,sociolozi 3 il 3 i po tacnije tako da za svaki treba se posvetiti...sa starima isto tako treba obrazovanje ali mozes raditi dok traje,to je prednost 🙂

evge*

  • Gost
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #204 poslato: 06. Mart 2023. 19:38:57 »
Pozdrav svima 🙂Bacih se u analizu...razmisljam  koje zanimanje da upisem i vrtim se oko alternativa ...Najvise sam bila zagrejana za steriltekniker...Sterilizacija hirurskih instrumenata...Psiholog mi je za ovo moje zivotno doba i nacin zivota malo predugacko za studije al znam da bih to brzo zavrsila sa obzirom na moju radoznalost...Znam da bih trebala sada u firdarskom periodu saturna zapoceti obrazovanje zbog slusnog implanta...natalni Saturn sextil natalni jupiter u 6.oj...ovo bi bilo bolji uslovi rada..Razmisljala sam o domu za stare isto...simbolika meseca i saturna u 4.oj...mesec trigon sunce konj.mars i sev cvor u 12. Zatvorene ustanove...
Ima li neko za babicu neki natal da je video...kako izgleda?

Kako sam znala da ces doci, a jucer sam mislila gdje si do sad ... taman sam pomislila da mi kenjkas da si uspjela u Svedskoj i evo tebe sa zanimanjima ... bas sam Nevenki rekla neki dan da ce sigurno neko doc od prije.

A sta se trazi tamo? Idi za psihologa pa to traje 2 g budi life kauc kako volim rec ... vidis da ljudima treba psiho podrska, ili ima ona njega u palijativnom domu di samo pricas sa starcadi i pomazes im da presele ...

Idi za psihologa ionako ti ide u 9. polje  Saturn .. i ja cu se prebacit na nesto slicno ... meni traje 5 g ... a tamo 2-3 ako se dobro sjecam

A to tudje g. sterilizirat mislim ako nemas sta drugo, ne treba ti da poberes neku bolescugu.


Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #203 poslato: 06. Mart 2023. 18:41:12 »
Pozdrav svima 🙂Bacih se u analizu...razmisljam  koje zanimanje da upisem i vrtim se oko alternativa ...Najvise sam bila zagrejana za steriltekniker...Sterilizacija hirurskih instrumenata...Psiholog mi je za ovo moje zivotno doba i nacin zivota malo predugacko za studije al znam da bih to brzo zavrsila sa obzirom na moju radoznalost...Znam da bih trebala sada u firdarskom periodu saturna zapoceti obrazovanje zbog slusnog implanta...natalni Saturn sextil natalni jupiter u 6.oj...ovo bi bilo bolji uslovi rada..Razmisljala sam o domu za stare isto...simbolika meseca i saturna u 4.oj...mesec trigon sunce konj.mars i sev cvor u 12. Zatvorene ustanove...
Ima li neko za babicu neki natal da je video...kako izgleda?

Van mreže astrodream*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1248
  • Reputaciona snaga: 1982
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #202 poslato: 21. Novembar 2021. 12:39:32 »
Ta recepcija bi trebala da pomogne na kraju?  =)
Hahah, hvala pozitivna :D

Van mreže uvekpozitivna*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1550
  • Reputaciona snaga: 2788
  • uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #201 poslato: 21. Novembar 2021. 12:32:13 »
Obri okreni izgleda da nikom koima t kavdrat nema izlaza  :lol: Dobrodosla u klub dream.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #200 poslato: 21. Novembar 2021. 12:18:15 »
     Tvoj Mars Lav :90: Saturn Bik = Sunce Devica i Venera Lav to je dalji dispozitor ovog :90: (posle možeš da ideš na Merkur Lav i Sunce Devica i eto recepcije koja na kraju pokazuje ishod ovog :90: )
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže astrodream*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1248
  • Reputaciona snaga: 1982
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #199 poslato: 20. Novembar 2021. 19:28:38 »
     Verovatno je mislila na dispozitore tog :90: (isto važi i za bilo koji drugi aspekt) Dispozitori pričaju priču dalje...

     Napr : Mars Bik :90: Saturn Lav ~ Venera vladar Bik napr u Rak a Sunce vladar Lav napr u Devica ~ oni imaju :60: tako da će :90: prvo da donese :shit2: pa će onda na kraju sve da bude ok... ili obrnuto napr Merkur Bik :120: Mars Jarac ~ Venera u Lav a Saturn u Škorpija = to znači da nešto što krene dobro, vrlo verovatno može da se završi loše...


Pokušavam da skapiram i ne ide mi. Ne razumijem da li moj t-kvadrat ima izlaz ili je totalno užasan?  :hmm:

Van mreže uvekpozitivna*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1550
  • Reputaciona snaga: 2788
  • uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #198 poslato: 19. Novembar 2021. 18:46:46 »
Taman milim da sam nesto naucila otkrijem nesto novo  i vidim da ne znam :hmm: , deklinacije su mi  tek spanska sela .

Hvala na objasnjenju u svakom slucaju  :)

Van mreže Ryūjin*

  • Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • *****
  • Poruke: 1310
  • Reputaciona snaga: 9406
  • Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #197 poslato: 19. Novembar 2021. 18:38:02 »
Nije Mars superioran u tom kvadratu. Saturn je. Saturn je sa desne strane aspekta. U principu ona planeta koja drugu posmatra u smeru kazaljke na satu je u inferiornoj poziciji aspekta (najkraći put od Mars do Saturn je u smeru kazaljke na satu). Sam aspekt je kao što si navela, dekster, što je nešto drugo.

To što se Mars raduje u VI mu nije ni plus ni minus, tj da se ispravim, ovde jeste veliki minus pošto je vladar Ascendenta u pitanju. A i planete u VI su najslabije.

I Mars i Saturn su u kadentnim kućama, mada je Saturn u jačoj. Sa druge strane, Mars ima veću deklinaciju što njemu povećava snagu. Kako je dnevna karta u pitanju, Saturn je u sekti, Mars nije.

U principu T kvadrat je dinamična postavka, generiše dosta stresnih situacija, ali i daje mogućnost za napredak. Opet da ponovim, zavisi od toga koje planete prave aspekt, kakve su po kvalitetu, koje kuće zahvata, i sl.

Van mreže uvekpozitivna*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1550
  • Reputaciona snaga: 2788
  • uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #196 poslato: 19. Novembar 2021. 18:15:32 »
Mogao si i superiornost da objasnis niko se ne bi ljutio . :aha:
Zanimljivo gledanje na stvari a i ima smisla .
Ajde ja da pokusam  Mars po poziciji u 6 ima radovanje , pa mu je to dodatni plus , zatim baca on baca aspekt prema  Saturn tacnije dekster aspekat pa mu to daje na superiornosti u odnosu na  Saturn  ovo bih primenila i na  Jupiter koji je superiorniji u odnosu na  Mars  i Saturn a i  kuca mu odg pa eto ga on u prednosti . jel to to?
 Sta mislis o t kvadratu ?