Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd  (Pročitano 18766 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evge*

• Gost
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #66 poslato: 21. Decembar 2015. 20:48:58 »
Axaxaxa imas smisla za rudnik i mozda neki krs i golet sa tim  Jarac
Mozda Grand kanjon recimo ;)

Salim se

Između ostalog, geologija i je znanost o rudama..

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35513
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #65 poslato: 19. Decembar 2015. 09:31:35 »
Citat: Pravilnik Foruma
OBAVEŠTENJE ZA NOVE ČLANOVE :

Dobro došli i drago nam je što želite da se družite sa nama!

OSNOVNA PRAVILA FORUMA :

-1- Prvo pročitati Pravilnik Foruma

-2- Na svim temama vezanim za analize i tumačenja :
~ Svaki član mora
da ima više od 20 postova na Forumu
da bi mogao da dobije objašnjenje & tumačenje!

Svi koji tumače,
to rade na dobrovoljnoj bazi, ko kada ima vremena, raspoloženja,
ništa nije obavezno,
pa se mole članovi da imaju strpljenja i razumevanja
i da ne uznemiravaju ostale članove Foruma pitanjima preko privatnih poruka.
U suprotnom u skladu sa Pravilnikom Foruma biće spovedene opomene i sankcije.

Hvala i drago nam je što ste sa nama!
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge*

• Gost
« Odgovor #64 poslato: 19. Decembar 2015. 09:10:58 »
Imam li ja smisla za geolosko naftoloski smjer sa steliumom uran, sunce, neptun, mjesec u jarcu..dispozitor saturn u vodenjaku u 8 kuci
Asc u raku

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #63 poslato: 11. Oktobar 2015. 21:49:52 »
sta mislite moze li mi doneti izmene u poslu u vezi radnog mesta sada kad sam u periodu meseca u vagi,i pogotovo period mesec/saturn,mislim na posao krojacice,vidim da se nesto desava na krojenju kad sam posetila firmu,krojac ima ozbiljnih problema sa zdravljem,njih 3 cak pokusavaju da se povuku odande,a ja znam da ne mogu npr makazama jer su mi slabi prsti za te ogromne makaze no,imaju oni automatizovane masine za krojenje koja se stalno kvari,problemi,traze dosta strpljenja,no,i zene u klimaksu traze strpljenja i mozda je cak bolje da ih se klonim?

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #62 poslato: 20. Januar 2014. 14:22:28 »
Hvala Strijelac. I mene zbunjuje u svemu ovome Jupiter u cetvrtom polju.Mozda necu ziveti u inostrnstvu zauvek,nego jedno vreme...ne znam

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #61 poslato: 20. Januar 2014. 14:11:45 »
Sta ja da kazem za zanimanje? Sta ce na kraju biti od mene? Evo sta sam zakljucila. Ako za zanimanje gledamo Veneru, Mars i Merkur... Meni su sve tri planete zajedno sa Suncem u devetoj kuci u Devici , osim Merkura u Vagi. Citala sam tumacenje jednog astrologa da kada je recimo Merkur u Vagi a Venera u Devici,,ta zamena vladara dovodi do toga da se vladari osecaju kao u sedistu. Ja samm zavrsila fakultet,struka mi je uglavnom vezana za policiju,i to je na neki nacin prikazano 9 kuca-fakultet,Devica skuzenje sluzba,Venera pravda i Mars uniforma. Ali mislim da se necu time baviti. Imam 26 godina,po zakonu do 27 moras da zapocnes staz u policiji,a ja u septembru punim 27,a do tada ne verujem da cu bilo sta uspeti da uradim. Moze i kasnije da se zaposli,ali sa debelom vezom,sto ja nemam. Obzirom na situaciju ,u poslednje vreme ozbiljno razmisljam da odem iz zemlje. To bi podrazumevalo da u inostranstvu kada bih radila,radila bih sigurno neke fizicke poslove tipa ciscenje,pranje sudova... ne znam sta bih drugo. Otisla bih na odredjdeno vreme,ali mozda ostanem zauvek tamo i to postane moje zanimanje. Deveta kuca je inostranstvo,u Devici sluzenje,Mars u Devici fizicki radnik,Mars konjukcija Venera mozda opet neki fizicki rad. I ove tri planete pokazatelji zanimanja ,u kvadratu sa Saturnom vladarom druge,lose finansije. A i moja sesta kuca pocinje na 29. Bika,a kazu kad se nadje 6 polje na 29. stepenu da znaci da natus luta,ne moze da se zaustavi na jednom poslu.Mislim da je to to.

A ovaj Saturn na vrhu druge te koči ... ovdje je Saturn u prvoj kao i Uran, vladar Vodolije ukliještene (kasnije ispunjenje) u drugoj ... i to sve u Strelac - inostranstvo ili pravo ili univerzitet ... u kvadratima prema planetama koje ti označavaju profesiju ... ja ipak mislim da ovdje ima put u inostranstvo, samo će ti ispunjenje cilja biti odloženo radi Saturna, mada si ti kao Jupiter u četvrtoj kući  ... e šta kad ovaj Uran iz druge podivlja ...

A ako gledaš 11. kuću kao prihode od posla onda je tu Pluton u sjedištu, ukliješten, što bi također označavalo zakašnjenje tog bogatstva ...

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #60 poslato: 20. Januar 2014. 13:46:57 »
Sta ja da kazem za zanimanje? Sta ce na kraju biti od mene? Evo sta sam zakljucila. Ako za zanimanje gledamo Veneru, Mars i Merkur... Meni su sve tri planete zajedno sa Suncem u devetoj kuci u Devici , osim Merkura u Vagi. Citala sam tumacenje jednog astrologa da kada je recimo Merkur u Vagi a Venera u Devici,,ta zamena vladara dovodi do toga da se vladari osecaju kao u sedistu. Ja samm zavrsila fakultet,struka mi je uglavnom vezana za policiju,i to je na neki nacin prikazano 9 kuca-fakultet,Devica skuzenje sluzba,Venera pravda i Mars uniforma. Ali mislim da se necu time baviti. Imam 26 godina,po zakonu do 27 moras da zapocnes staz u policiji,a ja u septembru punim 27,a do tada ne verujem da cu bilo sta uspeti da uradim. Moze i kasnije da se zaposli,ali sa debelom vezom,sto ja nemam. Obzirom na situaciju ,u poslednje vreme ozbiljno razmisljam da odem iz zemlje. To bi podrazumevalo da u inostranstvu kada bih radila,radila bih sigurno neke fizicke poslove tipa ciscenje,pranje sudova... ne znam sta bih drugo. Otisla bih na odredjdeno vreme,ali mozda ostanem zauvek tamo i to postane moje zanimanje. Deveta kuca je inostranstvo,u Devici sluzenje,Mars u Devici fizicki radnik,Mars konjukcija Venera mozda opet neki fizicki rad. I ove tri planete pokazatelji zanimanja ,u kvadratu sa Saturnom vladarom druge,lose finansije. A i moja sesta kuca pocinje na 29. Bika,a kazu kad se nadje 6 polje na 29. stepenu da znaci da natus luta,ne moze da se zaustavi na jednom poslu.Mislim da je to to.

Lepo ti je tumacenje sem sto mislim da venera I merkur ne mogu da poprave svoje kvalitet jer se nalaze u znacima koji se ne gledaju. Tacno je da menjaju sedista ali to pravilo popravljanja kvaliteta moze da vzi uz uslov da se nalaze u znacima koji se gledaju I da su povezani preko nekog aspekta...sve ostalo je ok :)

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #59 poslato: 20. Januar 2014. 13:35:26 »

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #58 poslato: 20. Januar 2014. 08:03:23 »
Jeste mu izražen patriotizam, ali kaže da ne vidi sebe u vojsci, da bi previše ozbiljan za njega bio vojni režim.. :D

Polako...godine cine svoje...

Van mreže Ninchey*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Veruj, nema života od sećanja!
« Odgovor #57 poslato: 20. Januar 2014. 00:46:19 »
Jeste mu izražen patriotizam, ali kaže da ne vidi sebe u vojsci, da bi previše ozbiljan za njega bio vojni režim.. :D

~Natalna~