Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd  (Pročitano 18871 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #36 poslato: 05. Decembar 2013. 00:52:22 »
A šta kaže kad je vladar MC u  :90: na njega? Moj Sa npr. Vladar 10 u 6, Vaga..egzaltirani vladar. :D

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #35 poslato: 05. Decembar 2013. 00:09:58 »
Upravo čitam Firmikusa i on kaže da se za zanimanje uzima planeta na MC ili planeta koja je u trigonu sa MC. Kod Amy se u ovu definiciju uklapaju i ME i VE i SA i JU.

Pretpostavljam da možemo da uzmemo ME kao signifikatora zanimanja. Me će dati već zanimanja shodno svojoj prirodi. On je u svom domicilu,  u triplicitetu SA i , ali se nalazi i na mestu izgona JU. Ima 120 sa SA i JU, ali manji je orbis sa SA, pa je uticaj jači, samim tim što mu ME pruža recepciju putem tripliciteta, dok JU, iako je u prijateljskom aspektu, ne gleda previše blagonalnono na njega jer ga ME uvlači u izgon.
Moguće je da će ovde biti i promene profesije, s obzirom na broj aspekata i na promenljiv znak Ge.
:)

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #34 poslato: 04. Decembar 2013. 21:46:47 »
Vladar druge kuce jeste venera, ali nije u biku vec u blizancima.Samim tim posto nije u sedistu, tvoj zaradjivacki potencijal opada. Opet, ona salje trigon ka saturnu koji je u drugoj kuci, pa moze da se kaze da cesh sa protokom vremena imati stabilne finansije ali nikako da cesh imati milijarde I da cesh biti milijarder...

Hvala na odgovoru...Ne zelim milijarde samo malo kreativniji posao, ali videcemo ne odustajem tako lako...

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #33 poslato: 04. Decembar 2013. 21:44:15 »
Ne radim uplate, isplate nisam na salteru srecom,  imam naravno odgovornost ali ne za novac ...Zanimljivo mi je sto mi je vladar X  BlizanciMerkur  u sedistu, stelijum u IX polju - imam zavrsen fakultet koji nema veza sa ekonomijom i finansijama...i radim dosadan kancelarijski posao...ali dobro danas je ona parola ko se bolje snadje...nadam se samo da nece ovako u nedogled...Jos nesto ispravite me ako gresim vladar II i IX kuce je  VeneraBik valjda bi trebalo da zaradjujem od onoga za sta sam se skolovala

Vladar druge kuce jeste venera, ali nije u biku vec u blizancima.Samim tim posto nije u sedistu, tvoj zaradjivacki potencijal opada. Opet, ona salje trigon ka saturnu koji je u drugoj kuci, pa moze da se kaze da cesh sa protokom vremena imati stabilne finansije ali nikako da cesh imati milijarde I da cesh biti milijarder...

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #32 poslato: 04. Decembar 2013. 20:38:13 »
E al vidish sad me zanima da li odgovorash za neke pare.Tip ako bude manjka ili viska da si ti odgovorna za to? Msm moj drugar radi u banci, I za svaki manjak on ce odgovarati...

P.S ako samo radish sa papirima (a sto mi je malo verovatno) onda ide tvoj horoskop uz sve to...

Ne radim uplate, isplate nisam na salteru srecom,  imam naravno odgovornost ali ne za novac ...Zanimljivo mi je sto mi je vladar X  BlizanciMerkur  u sedistu, stelijum u IX polju - imam zavrsen fakultet koji nema veza sa ekonomijom i finansijama...i radim dosadan kancelarijski posao...ali dobro danas je ona parola ko se bolje snadje...nadam se samo da nece ovako u nedogled...Jos nesto ispravite me ako gresim vladar II i IX kuce je  VeneraBik valjda bi trebalo da zaradjujem od onoga za sta sam se skolovala

• * Svraća na kafu *
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #31 poslato: 04. Decembar 2013. 16:53:37 »
     A baviš se masažom? Kao moja venčana Kuma, samo što i ona barem zadnjih 5 godina isto ništa od posla. Čim spomene masažu, svi maltene pomisle na :trbuh: i :cenzura: a ona to učila godinama, ima neke silne diplome
Primetila sam. ;-) (znake pored puta)Al eto. Zanat je zlatan!!! Uvek bih pre odabrala to jer mi je blisko srcu i trebam privrzenost.   Inace ovde me cesto pitaju za posao u vezi javnosti i politike.ako mene ptate,fali tu vodolije :-)

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35571
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #30 poslato: 04. Decembar 2013. 16:20:33 »
     A baviš se masažom? Kao moja venčana Kuma, samo što i ona barem zadnjih 5 godina isto ništa od posla. Čim spomene masažu, svi maltene pomisle na :trbuh: i :cenzura: a ona to učila godinama, ima neke silne diplome, al džabe...[1]
 1. Tvoj :as: :0: moj Jupiter i tvoj Jupiter :0: moj Merkur + tvoj Saturn :0: moj :as: + tvoji Sunce Mesec :0: moj Uran = ima neka tajna veza :muzika2:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #29 poslato: 04. Decembar 2013. 16:10:29 »
Htedoh bas da pitam, pomisljala sam mnogo puta da gledam oglase u drugom gradu, ali nisam vozac. Sad sam poslala poruku drugu makar ako naleti da neko trazi maserku u rumi nek javi. Ali do sad me niko nije shvatio ozbiljno kad se radi o poslu, jer se bave onim sto vole(muzikom). Bgd.mi je dosta i zbog te Vage prepune za sebe ne vidim mesto.   Hvala, Neno  <3 duzi vremenski period mi je za off.sasvih meridijana.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35571
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #28 poslato: 04. Decembar 2013. 16:01:29 »
     Ako probamo sa derivatima, ti odeš u inostranstvo i tako "postaješ" IX polje, to ti je "nov" :as: ~ X polje odatle (posao) je u Devica sa onim Merkur 18° Vaga na samom kraju natalnog VI tj derivantnog X polja, u :0: sa vrhom derivantnog XI polja gde je i Jupiter vladar natalnog IX polja ~ ti i možeš preko prijateljice (dugogodišnje, od poverenja) da odeš u inostranstvno. Tipologija samog posla tamo je kombinacija Devica i Merkur u Vaga
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #27 poslato: 04. Decembar 2013. 15:55:55 »
Imam slab krug poznanika. :-( nemam fakultet...ma hvatam se za slamku. Jedna poznanica je dobila mail za cuvanje dece u inostranstvu, od njene drugarice...za pocetak nije rekla kazala, ali mene nesto blokira da joj dam zeleno svetlo da me preporuci.  <3