Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd  (Pročitano 18764 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35513
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #26 poslato: 04. Decembar 2013. 15:49:35 »
Kakve su predispozicije da prvo počnem da radim u inostranstvu, bez partnera?! Tipa preko oglasa i sl.
Ili nema sanse i da se ne trudim, da trošim svoje živce. ...

III polje : mali oglasi
IX polje : veliki oglasi
VII polje : javni odnosi, kolege i koleginice, IX polje prijatelja

Ti imaš vl. XII polja na vrhu IX polja (to je 4 od 9 polja ~ dom u inostranstvu) podpomognut stelijumom u Vaga ~ po meni, tebi će neko da kaže za neki posao, preporuka, savet isl. i da ćeš ti tako moći da odeš negde van.

Tebi su i ovako vl. III (vesti, oglasi, kraća putovanja, svakodnevna putovanja) i VI (opis samog radnog mesta) u :0: sa vl. X polja (posao) i oboje imaju apl./sep. :0: sa vl. IX polja. To što su se oni okupili oko :desc: na :144s: samo pokazuje najverovatnije da ćeš tu ponudu za posao čuti / videti / pronaći negde van kuće, medju nekim kolegama ili poznanicima sa fakulteta :hum:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #25 poslato: 04. Decembar 2013. 15:32:12 »
Kakve su predispozicije da prvo počnem da radim u inostranstvu, bez partnera?! Tipa preko oglasa i sl.
Ili nema sanse i da se ne trudim, da trošim svoje živce. ...

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #24 poslato: 04. Decembar 2013. 09:06:31 »
Radim sa papirima nazalost...

E al vidish sad me zanima da li odgovorash za neke pare.Tip ako bude manjka ili viska da si ti odgovorna za to? Msm moj drugar radi u banci, I za svaki manjak on ce odgovarati...

P.S ako samo radish sa papirima (a sto mi je malo verovatno) onda ide tvoj horoskop uz sve to...

• * Svraća na kafu *
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #23 poslato: 04. Decembar 2013. 00:03:32 »
Vladar seste je u vagi...a vladar osme u biku moze da ukaze I na bavljenje nekim nacinom investiranja tudjeg novca (investicioni fondovi, osiguranje)..nzm.

Inace mala digresija, ali moje neko zapazanje je da se pri proceni radnog mesta uvek uzima I treca kuca urazmatranje jer ona predstavlja svakodnevno okruzenje...
ja gledam uran...

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #22 poslato: 03. Decembar 2013. 23:28:58 »
@Veciti Putnik hvala ,lepo si mi to pojasnila <3 Moracu onda da gledam da se udam za nekog bogatasa  :histerija:  :love5:

Parola "snadji se" što da ne :smeh: Kud nas <3 odnese, tamo :camac:
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #21 poslato: 03. Decembar 2013. 23:25:08 »
@Veciti Putnik hvala ,lepo si mi to pojasnila <3 Moracu onda da gledam da se udam za nekog bogatasa  :histerija:  :love5:

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #20 poslato: 03. Decembar 2013. 23:11:19 »
Ja sam zavrsila kriminalistiku. Moja struka je vezana za policiju i uniformu a ja to bas i ne vidim u mojoj karti. Vladar seste i desete Venera,u devetom polju u Devici. Vrh sestte u Biku,vrh desete Vaga. Mozda necu raditi u struci.

Draga ~ Devica je analitičar i istraživač, al ne tipa istraživača Strelac napr. koji je mini varijanta Indijane Džonsa, već onaj pedantni kao Šerlok Holms, detaljista, a Merkur ti u Vaga i sve u 9 polju ~ tražiš istinu i neumorna si u tome jer Merkur ima :90: sa Neptun ~ svesna si da postoje laži i obmane i želiš da ih se rešiš kako u svom životu, tako i u tudjem. Dodatno Merkur :0: JMČ ~ potraga za najmračnijim tajnama života i ogromna želja za proučavanjem mračnih delova ljudske psihe...

Ono što si završila je 9 polje ~ tu je stelijum u Devica počevši od Mars (milicija, uniforma) Sunce (država) Venera (pravda) al ne znam koliko ćeš i zaradjivati od tog posla jer ti taj stelijum :90: sa Saturn koji je vladar 2 polja (novac) :hum: ili ćeš raditi u svojoj struci, ali ćeš vremenom da shvatiš da to nije ono što si ti očekivala da će da bude :pamet:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #19 poslato: 03. Decembar 2013. 23:05:17 »
Pa imash dosta planeta u devetoj kuci, ali tudj novac se vezuje za seriju osam...mada opet s druge strane, da li radish sa papirima? Tipa uplata/isplata? Ali opet I tu prolaze kroz tvoje ruke tudji novci... :( Neam pojma...

Radim sa papirima nazalost...

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #18 poslato: 03. Decembar 2013. 22:52:42 »
Pa ima veze kad ti je vladar 8 u Biku. A vladar 6 u Skorpiji(prirodni vladar 8 ).

Vladar seste je u vagi...a vladar osme u biku moze da ukaze I na bavljenje nekim nacinom investiranja tudjeg novca (investicioni fondovi, osiguranje)..nzm.

Inace mala digresija, ali moje neko zapazanje je da se pri proceni radnog mesta uvek uzima I treca kuca urazmatranje jer ona predstavlja svakodnevno okruzenje...

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #17 poslato: 03. Decembar 2013. 22:46:37 »
Istina je da imam potrebu da obezbedim materijalnu sigurnost.

Pogodila si radim u banci...ali ja to ne mogu da povezem kao sto rece Soel nema apsolutne veze sa 8 kucom...nadam se nekoj promeni karijere...
Pa ima veze kad ti je vladar 8 u Biku. A vladar 6 u Skorpiji(prirodni vladar 8 ).