Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd  (Pročitano 18873 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: ~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #6 poslato: 13. Novembar 2013. 13:37:01 »
Zato sto je terenski posao "majka Mara". Veruj mi. Iz licnog iskustva. :)
TeRenski ili TRenerski?
Trener odbojke?
mada se slažem, za sve što nije sedeći posao.

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 34
  • Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
« Odgovor #5 poslato: 13. Novembar 2013. 13:16:20 »
Zašto mene privlači trenerski posao kao zanimanje i zašto je moj subjektivni osećaj da je to ono gde bih bila maksimum srećna?

Zato sto je terenski posao "majka Mara". Veruj mi. Iz licnog iskustva. :)
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #4 poslato: 13. Novembar 2013. 13:12:43 »
Zašto mene privlači trenerski posao kao zanimanje i zašto je moj subjektivni osećaj da je to ono gde bih bila maksimum srećna?

Vivi*

• Gost
Odg: BLABLAONICA o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #3 poslato: 12. Novembar 2013. 20:45:11 »
Može biti mnogo toga. U principu tražiš neke veze Merkura i Marsa, bilo da je Mars u Merkurovom znaku, triplicitetu ili terminu, bilo da je Merkur u Marsovom znaku, triplicitetu ili terminu, ili su uglovi u terminima Merkura ili Marsa, ili je vladar MC-a u terminu Merkura ili Marsa, ili su Merkur i Mars u aspektu i još svašta nešto...

Van mreže Supergirl27*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 34
  • Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.Supergirl27 is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
Odg: BLABLAONICA o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #2 poslato: 12. Novembar 2013. 19:54:20 »
Zanima me, koji je pokazatelj u natalnoj karti, da je neko završio Mašinski fakultet?
Da spalim sve da ostane mi dim, da strane Sveta čudom promenim, dozvoli sve, al´ samo jedno ne...da živim bez tebe...

http://i44.tinypic.com/2v8n96q.gif

Swiss*

• Gost
~ PricaonicA ~ o zanimanjima / zanatima itd
« Odgovor #1 poslato: 24. Februar 2013. 21:12:43 »
BLABLAONICA O ZANIMANJIMA, ZANATIMA etc

:karo:

:pametnica:

sve sto nije u naslovima navedeno ovog dela foruma o Zanatima, izvolite pitati ovde i
raspredati do mile volje o svim pokazateljima i zapazanjima dosadasnjim o zanatima itd