Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Ekvidistancima etc  (Pročitano 15618 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35563
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #5 poslato: 28. Oktobar 2011. 13:45:25 »
Evo ja imam pitanje u vezi sa ekvidistancima :D
DakleM, ekvidistanc SunceMesec je 27* riba (egzaltacija  Venera) :D

Preko te tačke su mi u prethodnom periodu od sporih planeta (po nekoliko puta) prešli  UranJupiter i ništa... Tj. pitanje je, a šta je trebalo da bude pokrenuto?
U tekućem solaru na toj tački mi je  Venera.

U slučaju da ni Jupiter ni Uran nemaju dodirnih aspekata sa nekom tvojom natalnom planetom, malo toga taj tranzit na tom EKV može da donese ~ EKV najbolje deluju u aspektu sa natalnim planetama (ovo govorim ako posmatramo uticaj tranzita na tu neku EKV tačku)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

makilli*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 28. Oktobar 2011. 13:39:00 »
Evo ja imam pitanje u vezi sa ekvidistancima :D
DakleM, ekvidistanc SunceMesec je 27* riba (egzaltacija  Venera) :D

Preko te tačke su mi u prethodnom periodu od sporih planeta (po nekoliko puta) prešli  UranJupiter i ništa... Tj. pitanje je, a šta je trebalo da bude pokrenuto?
U tekućem solaru na toj tački mi je  Venera.

Van mreže Santijen*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Santijen has no influence.
  • Dom je tamo gde je majka
« Odgovor #3 poslato: 28. Oktobar 2011. 13:29:45 »
Santi neko iznenadno dobro,kad su deca u pitanju,tako mi se cini,cim budes stavila kartu u potpis,pricacu jasnije,ovako ne znam ko,sta,gde... :P
evo sad malo jasnije,12.-a je decija 8.-a,dakle neko ulaganje u obrazovanje dece,mozda studentski kredit i nesto slicno,moze biti i da neko od njih dobije dete...pa da ti pomazes,i ulozis se u to,za stan i slicne stvari

ev karta..ja sam malo gledala i tak pocela oko srednjih tacaka da iscitavam pa sam naisla i da je srednja tacka u okviru 30 stepeni najdelotvornija i pokusavala da povezem, pa cu ti posle izloziti da ne naglabam sad jer nisam sigurna u srednje tacke jos ali videla sam da ur i venera ne rade los aspekt niti su nesto lose povezani nicim pa sa se nadala da uran od kog svi nesto strepe u tranzitu na ve i ne mora doneti nuzno lose...samo cu ti napomenuti da je ve u konjukciji i sa tackom braka ali i da radi kvadrat na ac i dc....

Na mreži uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #2 poslato: 28. Oktobar 2011. 02:33:41 »
Santi neko iznenadno dobro,kad su deca u pitanju,tako mi se cini,cim budes stavila kartu u potpis,pricacu jasnije,ovako ne znam ko,sta,gde... :P
evo sad malo jasnije,12.-a je decija 8.-a,dakle neko ulaganje u obrazovanje dece,mozda studentski kredit i nesto slicno,moze biti i da neko od njih dobije dete...pa da ti pomazes,i ulozis se u to,za stan i slicne stvari

Van mreže Santijen*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Santijen has no influence.
  • Dom je tamo gde je majka
~ PricaonicA ~ o Ekvidistancima etc
« Odgovor #1 poslato: 28. Oktobar 2011. 00:25:29 »
PRICAONICA O EKVIDISTANCIMA

:pik:

:pametnica:

neznate sta su ekvidistanci ili znate sta su? Svi koji nisu upucni ili zele nauciti itd kako se izracunavaju i ostalo etc mozete ovde da si objasnjavate do mile volje, da pitate i delite iskustva, ova stara vestina puno ukazuje sta i kako u natalu treba i zbog cega etc

kod mene je venera srednja tacka izmedju meseca i merkura uskoro tj sledece godine uran ce tranzitom doci u konjukciju sa njom..sad mi nije jasno kako da to tumacim...dal ko obican tranzit ili drugacije???