Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Ekvidistancima etc  (Pročitano 22754 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kocka je bačena*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 603
  • Reputaciona snaga: 6508
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #11 poslato: 28. Oktobar 2011. 14:19:40 »
imam dosta planeta koje se nalaze na EKV 2 planete...Sunce mi se nalazi na EKV Uran i Saturn i definitvno mi je donelo večitu borbu izmedju onog tradicionalnog u meni što su mi usadili roditelji i težnju ka novim i revolucionarnim...Venera na EKV Uran i Pluton-definitvno još jedan pokazatelj mojh strastvenih veza...DESC na EKV Mesec i Pluton-nisam sigurna šta ovo znači,ali je Mesec 90° Pluton aspekt koji  jako osećam pogotovo kada sam u vezi (Mesec je vladar V polja),donosi mi vrlo jake emocije iako nisam tip koji se često zaljubljuje,ali kada se zaljubim to je vrlo duboko i strastveno,što izmedju ostalog ukazuje ovaj aspket...ali isto tako ovaj aspket ukazuje na večite trzavice,drame pa čak i svađe u vezama...mislim da je to što se DESC nalazi na EKV Mesec i Pluton ukazuje da je upravo DESC razrešenje ovog aspekta tj.kada nađem odgovarajaćuge partnera pronaći ću svoj mir i time ublažiti Mesec 90° Pluton...ne znam možda i grešim...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...


makilli*

  • Gost
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #10 poslato: 28. Oktobar 2011. 14:09:04 »
EKV izmedju tvog Sunce i Mesec je 27° Ribe Devica ~ od natalnih planeta tu nema ništa i jedini aspekt koja ta EKV tačka ima je 90° sa nat. Neptun tako da je taj tr. Jupiter tj. tr. Uran i nisu mogli direktno da deluju na tebe, već uz taj nat. Neptun je najverovatnije bilo problema sa ostvarivanjem planiranih ciljeva (jer je Neptun u 11 polju) ili pak je bilo problema sa prijatleljima...


A kako misliš Jupiter je natalno u kontaktu i sa Sunce i sa Mesec ~ ako je tr. Jupiter u Ribama, kako on može da ima aspekt sa Mesecom koji je u Vodoliji i Suncem koje je u Ovnu?

Mislila sam na natalni kontakt  =)  Mesec :120: JupiterSunce :180: Jupiter

Verovatno nisam još uvek za tačke, moram prvo da dokučim za što mi se sve raspalo u prethodnoj godini... Hvala Neno. :)

Da dodam ~ orbis EKV tačke je u max.:pamet:

Koliki je orbis za ar. tačku braka? Kada na nju stane solarni ugao?

Van mreže Santijen*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 157
  • Reputaciona snaga: 0
  • Santijen has no influence.
  • Dom je tamo gde je majka
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #9 poslato: 28. Oktobar 2011. 14:03:31 »
Evo ja imam pitanje u vezi sa ekvidistancima :D
DakleM, ekvidistanc SunceMesec je 27* riba (egzaltacija  Venera) :D

Preko te tačke su mi u prethodnom periodu od sporih planeta (po nekoliko puta) prešli  UranJupiter i ništa... Tj. pitanje je, a šta je trebalo da bude pokrenuto?
U tekućem solaru na toj tački mi je  Venera.

     U slučaju da ni Jupiter ni Uran nemaju dodirnih aspekata sa nekom tvojom natalnom planetom, malo toga taj tranzit na tom EKV može da donese ~ EKV najbolje deluju u aspektu sa natalnim planetama (ovo govorim ako posmatramo uticaj tranzita na tu neku EKV tačku)

e sad mene interesuje ovo ev kod mene npr uran u ovnu ide na natalnu veneru kao srednju tacki izmedju merkura i meseca, ur merkur 120(merkur dispozitor urana a u njegovoj kuci) mesec 180 ur..ali uran sa marsom kao vladarem ovna 120 a mars u uranovoj kuci..i ko zna sta jos tu moze da se iskombinuje da ne davim..tako da se pitam dal ce ovaj tranzit na veneru kao srednju tacku ipak delovati bez obzira sto ur i ve ne rade aspekt


uff..skontah sad da mozda hoce jer je bik uklesten u 11 prirodnoj kuci urana, mars ko vladar kuce  radi dalje itd...

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #8 poslato: 28. Oktobar 2011. 14:02:14 »
Da dodam ~ orbis EKV tačke je u max.:pamet:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #7 poslato: 28. Oktobar 2011. 14:01:01 »
U slučaju da ni  ni  nemaju dodirnih aspekata sa nekom tvojom natalnom planetom, malo toga taj tranzit na tom EKV može da donese ~ EKV najbolje deluju u aspektu sa natalnim planetama (ovo govorim ako posmatramo uticaj tranzita na tu neku EKV tačku)

  je natalno u kontaktu i sa   i sa  ,   ne...

Videh da mi je na ekvidistancu   i   -    šta god to značilo... (natalno)


EKV izmedju tvog Sunce i Mesec je 27° Ribe Devica ~ od natalnih planeta tu nema ništa i jedini aspekt koja ta EKV tačka ima je 90° sa nat. Neptun tako da je taj tr. Jupiter tj. tr. Uran i nisu mogli direktno da deluju na tebe, već uz taj nat. Neptun je najverovatnije bilo problema sa ostvarivanjem planiranih ciljeva (jer je Neptun u 11 polju) ili pak je bilo problema sa prijatleljima...


A kako misliš Jupiter je natalno u kontaktu i sa Sunce i sa Mesec ~ ako je tr. Jupiter u Ribama, kako on može da ima aspekt sa Mesecom koji je u Vodoliji i Suncem koje je u Ovnu?
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




makilli*

  • Gost
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #6 poslato: 28. Oktobar 2011. 13:53:44 »
U slučaju da ni Jupiter ni Uran nemaju dodirnih aspekata sa nekom tvojom natalnom planetom, malo toga taj tranzit na tom EKV može da donese ~ EKV najbolje deluju u aspektu sa natalnim planetama (ovo govorim ako posmatramo uticaj tranzita na tu neku EKV tačku)

 Jupiter je natalno u kontaktu i sa  Sunce i sa  MesecUran ne...

Videh da mi je na ekvidistancu  VeneraMarsLilit :lol: šta god to značilo... (natalno)

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #5 poslato: 28. Oktobar 2011. 13:45:25 »
Evo ja imam pitanje u vezi sa ekvidistancima :D
DakleM, ekvidistanc SunceMesec je 27* riba (egzaltacija  Venera) :D

Preko te tačke su mi u prethodnom periodu od sporih planeta (po nekoliko puta) prešli  UranJupiter i ništa... Tj. pitanje je, a šta je trebalo da bude pokrenuto?
U tekućem solaru na toj tački mi je  Venera.

     U slučaju da ni Jupiter ni Uran nemaju dodirnih aspekata sa nekom tvojom natalnom planetom, malo toga taj tranzit na tom EKV može da donese ~ EKV najbolje deluju u aspektu sa natalnim planetama (ovo govorim ako posmatramo uticaj tranzita na tu neku EKV tačku)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




makilli*

  • Gost
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #4 poslato: 28. Oktobar 2011. 13:39:00 »
Evo ja imam pitanje u vezi sa ekvidistancima :D
DakleM, ekvidistanc SunceMesec je 27* riba (egzaltacija  Venera) :D

Preko te tačke su mi u prethodnom periodu od sporih planeta (po nekoliko puta) prešli  UranJupiter i ništa... Tj. pitanje je, a šta je trebalo da bude pokrenuto?
U tekućem solaru na toj tački mi je  Venera.

Van mreže Santijen*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 157
  • Reputaciona snaga: 0
  • Santijen has no influence.
  • Dom je tamo gde je majka
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #3 poslato: 28. Oktobar 2011. 13:29:45 »
Santi neko iznenadno dobro,kad su deca u pitanju,tako mi se cini,cim budes stavila kartu u potpis,pricacu jasnije,ovako ne znam ko,sta,gde... :P
evo sad malo jasnije,12.-a je decija 8.-a,dakle neko ulaganje u obrazovanje dece,mozda studentski kredit i nesto slicno,moze biti i da neko od njih dobije dete...pa da ti pomazes,i ulozis se u to,za stan i slicne stvari

ev karta..ja sam malo gledala i tak pocela oko srednjih tacaka da iscitavam pa sam naisla i da je srednja tacka u okviru 30 stepeni najdelotvornija i pokusavala da povezem, pa cu ti posle izloziti da ne naglabam sad jer nisam sigurna u srednje tacke jos ali videla sam da ur i venera ne rade los aspekt niti su nesto lose povezani nicim pa sa se nadala da uran od kog svi nesto strepe u tranzitu na ve i ne mora doneti nuzno lose...samo cu ti napomenuti da je ve u konjukciji i sa tackom braka ali i da radi kvadrat na ac i dc....

Van mreže uranija*

  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Odg: ekvidistanci
« Odgovor #2 poslato: 28. Oktobar 2011. 02:33:41 »
Santi neko iznenadno dobro,kad su deca u pitanju,tako mi se cini,cim budes stavila kartu u potpis,pricacu jasnije,ovako ne znam ko,sta,gde... :P
evo sad malo jasnije,12.-a je decija 8.-a,dakle neko ulaganje u obrazovanje dece,mozda studentski kredit i nesto slicno,moze biti i da neko od njih dobije dete...pa da ti pomazes,i ulozis se u to,za stan i slicne stvari