Autor Tema: Misticna Iskustva (istinite price)  (Pročitano 4819 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35883
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #113 poslato: 14. Avgust 2017. 08:12:35 »
slusala sam jednu zenu kako prica na TV -u
da je reiki na 3 mestu
na drugom je rekonekcija
a na prvom Teslina metoda..
jer je ona upravo tim redom i radila..bavila se 10 god reikijem..pa presla na rekonekciju -i na prvom mestu (a radi na svetskom nivou nije u srbiji) je
taj novi metod Teslini talasi

http://novasvest.com/vesti?id=76&cat=1355403764

ps
stos se tice rekonekcije-zavidsi ko ti radi..ima i toga-nisu svi strucni a predstavljaju se

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #112 poslato: 12. Avgust 2017. 19:13:20 »
Ne znam ima li teme o regresiji jer sam pokusavala na istu da odem i dosla do regresoterapeuta ali u toku regresije kad je trebalo da mi se javi neka slika ili bar silueta ja nista nisam vidjela sem jedne svijetle tackice, i to je bilo sve. Nazalost moja dusa kao da nije zeljela da vidi sta je bila nekad ili je sve zaboravila. :)))
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #111 poslato: 03. Avgust 2017. 08:56:16 »
meni recimo SNOVI direktno kazu
sta ce se desiti
e sad..ponekad nisam sigurna kako da ih tumacim-jer kod mene sanovnik nema veze sa LICNO MOJOM SIMBOLIKOM snova
a cesto su JAKO DIREKTNI snovi

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #110 poslato: 02. Avgust 2017. 17:07:51 »
Drugima sam dosta predvidjala, ali i sebi znam... Npr. intuicija mi je rekla da planiraju da me zadrze na poslu koji radim evo nekoliko mjeseci i kad prodje sezona (i juce su me pitali da li bih radila dalje i rekla sam da bih voljela), ali dok ne vidim crno na bijelo necu pretjerano da se radujem. :) Ali nrp intuicija za druge djevojke / zene da ce ostati trudne prije ili kasnije (posto sam radila Numerologiju) bas sam pogodila svakoj cak i pol... Imala sam neko neobicno iskustvo krajem prosle godine i sumnjala i desilo mi se nesto pocetkom ove godine sto je ukazivalo... Ali kako nisam isla na pregled nista se nije potvrdilo ali ja mislim da otislo. A sto se tice Ast. kad sam analizirala prvu trudnocu i dijete prije par godina (V kuca u Ovnu, Mars u Vagi koji pravi opoziiciju sa Jupiterom a inace je trz Ju u Vagi, VIII kuca u Raku, Mjesec kvadrat Sunce, Sunce inkonjukcija Jupiter) tako da iako se meni to nije ustanovilo sticajem okolnosti (jer nisam isla na pregled kad je trebalo) ja osjecam da je nesto otislo iz mene, a imala sam i snove o trudnoci tada. Nego, nebitno je sad to htjela sam reci da ipak intuicija radi iako se plasim da je upotrebljavam. :D
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #109 poslato: 02. Avgust 2017. 12:36:40 »
zato,
osamite se ..umirite um,
i pokusajte za same sebe da predvidite buducnost
mozda vam se i ukaze taj put..u buduce vreme.
:)Pa proverite kroz natal...ima li to sve smisla ;)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #108 poslato: 02. Avgust 2017. 12:34:10 »
INTUICIJA je takodje jedno iskustvo
koje nam cesto pokaze put.
Ima prica i na tu temu-a i sama intuitivna predskazanja su jednim delom
misticna iskustva :)

Prica mi drugarica
koja je udovica ..kako  najverovatnije nece imati drugi brak, nece menjati prezime
i nece ziveti sa nekim muskarcem..oseca tako.
I da podatke-da joj se uradi natal i postavi bas to pitanje
i kad je astrolog
to onako malo upakovano i napisao-ONA se pobuni..
Kazem joj, pa pre par dana si ti meni UPRAVO to i rekla onako intuitivno-a sad,kad ti to neko kaze i kroz astro-ti se bunis?

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #107 poslato: 14. Jul 2017. 09:27:51 »
Da, bozanska ljubav je beskrajnaaaa, Bog nas voli vise nego sto mozemo da zamislimo, i on je uvijek tu uz nas... Mi smo djeca Univerzuma... <3 Osjecaj je bio predivan iako sam se bila uplasila... Meni inace kazu da sam hipersenzitivna i empaticna, i da mi je tesko da tu energiju premoscavam... A sa mojim Suncem u 12. tek ja imam da dozivljavam cuda...  :leto1:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #106 poslato: 14. Jul 2017. 08:11:01 »
specificno je kod svih sa takvim dozivljajima
da...osete da bog postoji i tu bozansku ljubav
bezgranicnu, a mi se nasom dusom kupamo u njoj
predivan osecaj <3
hvala ti obasjana sto si napisala ...

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #105 poslato: 14. Jul 2017. 07:23:50 »
uranija, hvala puunooo i vi ste meni nedostajali :))) :-****

Ovako, dok su se borili za moj zivot tada kad sam imala penicilinski sok osjetila sam da sam se izdigla nekih 5,6cm sigurno iznad tijela i to od stopala, bila sam vezana za njih iako sam ovaj dio odozdo nadolje kao lebdjela, i u tom trenu sam cula neki glas koji je rekao nije tebi vrijeme da ides jos (ja sam inace noc uoci toga sanjala pokojnu majku) i prosle su mi slike iz zivota od ranog djetinjstva do tadasnjeg dana, kao u brzim slajdovima, i tu su me vratili, srce je pocelo da kuca, jer sam ja primila dva antisoka sta li, jedva su me vratili  u zivot, cula sam doktorku poslije kako je rekla evo joj se zenice sire, a kako su mi davali inekcije neke sta li, krv je prstala okolo, sva sam bila umazana (izvinite sto pisem sve ovako...)... Uglavnom nakon toga u kolima hitne koji su me iz bolnice vodili do urgentnog da me zadrze i pregledaju sta li ja sam dok sam lezala kroz prozor od ambulantnih kola gledala u nebo koje je bilo sive boje... bilo oblacno... ali sam osjecala ogromnu Bozansku Ljubav, rekla sam u sebi Bog postoji, Bog me mnogo voli, i zaista nisam ovo rekla... dok su mi se borili za zivot bila je i neka magla i osjecala sam prisustvo majke i jos neka dva bica koja su mi stajala iza ledja, a onaj glas sto mi se javio je rekao da se ne okrecem.

Ima tu jos nekih detalja...

A kada sam bila u kapeli, odjednom dok sam stajala i primala saucesce neka kao struja je prosla kroz moje tijelo, od centra stopala do tjemena glave i onda se opet spustila u pete i udarila u glavu. Tad kad nisam umrla i pala nikad necu, od tada vise ne idem ni na kakva saucesca... a jedan vidovnjak mi je rekao da je to pokojna baba ostavila neko nadprirodno nasledstvo, a ona je inace bila vidarka i znala je da predvidja, da gleda u karte, u solju i da skida magiju olovom sta li vec...

Bionergeticar mi je rekao isto da cu vjerovatno dobiti neki dar da lijecim ljude ali da ne umijem da kanalisem energiju i da sam zbog toga jako prijemciva na sve i da ce to sve doci na svoje jednoga dana...

Meni inace i po natalnoj karti ovo sve ima smisla...

Sta vi mislite o svemu ovome? Ja samo znam da meni sa samom sobom nije lako od tada. :)))

P.S. A svasta lijepo mi se izdesavalo, preselila sam u drugi grad, promijenila studije i prije svega se udala za moju dusu partnera on je Jarac/Skorpija <3 i radim onamo gdje sam htjela, u hotelu u samom centru grada, i pocela sam da gradim hotelsku karijeru... ima tu jos dosta toga kod mene pisacu vam... sta ima kod vas? :))))) <3 <3 :-*
E da znas procitala Sam bez dana sve,sunce u skorpiji u 12...pisem ti na blablaonici
U jednom dahu icsitala sve,sunce u 12 dalje te cudne reakcije jer je u znaku kom je malefik dispozitor,I ja sam svasta promenila,pisem na bla, bla