Autor Tema: Misticna Iskustva (istinite price)  (Pročitano 13822 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #118 poslato: 16. Mart 2018. 20:48:17 »
zao mi da ova tema zamre,
devojke pisite ..:)

     Tema nije bila posećena puno jer je bila u delu Foruma gde imaju pristup samo oni članovi koji imaju preko 300 poruka (to je privatni deo Foruma, jer su Dnevnici u pitanju, svaki Dnevnik ovde je zaštićen na taj način, da ne može svako da ima pristup čitanju) Sada je premeštena ovde, pa će biti vidljiva za sve članove Foruma :komp:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #117 poslato: 16. Mart 2018. 13:47:05 »
negde sam na ivici,
kolko volim takve neobicne dozivaljaje
e isto se toliko i negde sklanjam , ili bezim, zazirem od njih-jer me ipak prodrmaju, i uticu na mene i emotivno i sudbinski
cudno je sve to,priznajem

Van mreže kosmopolita*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1050
  • Reputaciona snaga: 1525
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #116 poslato: 16. Mart 2018. 11:40:33 »
Goco meni tvoja prica zvuci nestvarno.Vrv zato sto se meni nije dogodilo tako nesto.
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #115 poslato: 16. Mart 2018. 08:11:32 »
zao mi da ova tema zamre,
devojke pisite ..:)

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #114 poslato: 13. Februar 2018. 11:03:55 »
ponovicu ovaj rext
zbog novih clanova, i zbog nas ...da se potsetimo

Mistično iskustvo
Dobih inspiraciju da malo opširnije opišem taj udes (iz prethodnog mog posta)...i malo povežem sa položajem planeta u mom natalu.

Priču o tom danu kada sam doživela saobraćajni udes, 14. juli 1989. g. počeću citatom Luiz Perl:
"Postoji logičan razlog za sve što se dešava na ovom svetu i van njega- i sve se savršeno slaže. Jednoga dana shvatićete veličanstvenu svrhu Božjeg plana".

Tada nisam znala da red, i plan za sve nas postoji. Bila sam potpuno neobaveštena za postojanje i funkcionisanje energija, nisam ni sanjala da smo deo kosmičkog orkestra, u kome je svaki čovek suštinski važan za harmoniju.

Desilo se sve, samo 3 dana nakon mog 24-tog rođendana.

Pošli smo mojim kolima na službeni put u Kragujevac. U to vreme sam radila kao aranžer izloga. Pošto (sada) znam da ništa nije slučajno, desilo se da je trebalo da putujemo kolima mog šefa Miroslava, međutim ona su zadržana duže na farbanju kod majstora. Imala sam jaku intuiciju da na put ne trebam ni da krećem. Pošto sam po prirodi jako odgovorna (Saturn u 1 polju), ipak sam se oglušila o moj predosećaj i pošli smo. Više puta sam ponudila šefu da on vozi, ali me je on uverio da odlično vozim i nije hteo. Sa nama je pošao i novi kolega Sale, koji je opušteno dremao pozadi.
Stigli smo kod raskrsnice za Batočinu. Retro Uran, NeptunSaturn u opoziciji sa mojim Suncem i kvadratu sa Marsom u solaru, potpuno su odigrali svoju ulogu. Lada koju je Mercedes (Saturn) iznenada (Uran) otpozadi udario sa 100 /h bukvalno je letela ka našem autu kao topovsko đule (Mars),...a sve se odigralo tako neptunovski nestvarno, zamagljeno, a opet tako jezivo i sudbinski.

Naš jezik ograničen je našom dimenzijom. Moram da naglasim da se činjenice iz sledećih redova, i pojmovi ne mogu definisati našim rečima. Sve se odigralo izvan naših pet bazičnih čula.

Postoji moja potreba da pomirim intuiciju i logiku, iskustvo i znanje, kao i religiju i nauku. Što bi rekli "šest u jedno".

U jednom trenu postajem svesna da se ne diže moje telo u vis, već moja duša. Nešto me je vuklo naviše, sa ciljem sam gravitirala ka nečemu. Ipak sam se osvrnula i sa visine od 5-6 metara pogledala u prizor pod sobom. Na putu u neredu stakla, lima i krša ugledala sam svoje telo koje su izvukli iz vozila na travu pored puta. Znala sam da sam mrtva i nije mi bilo žao.  Moj odnos prema mrtvom telu bio je kao prema staroj iznošenoj garderobi. Okrenula sam se, i sad već nesvesna svog fizičkog okruženja nastavila sam da se dižem, krećući se naviše. I premda nisam posedovala nikakvo svesno znanje o životu posle smrti to nije imalo nikakvog značaja. Nije potrebno spiritualističko znanje da bi ste prepoznali trenutak kad suština vašeg bića napušta vaše telo i počinje da se diže.  Moja POSLEDNJA SPOZNAJA bila je da, iako ostavljam sve što mi je poznato i blisko, VIŠE MI NIJE STALO!

Prepustila sam se. Prvo što sam primetila bio je osećaj spokoja i mira. I naravno odsustvo svih ovozemaljskih obaveza. Nema više svakodnevnih briga zbog kojih bih se sekirala. Nema rokova koje treba ispoštovati, nema očekivanja koja valja ispuniti, nema više ograničenja koja valja poštovati.

Nema ni straha od nepoznatog. Sve to odjednom je nestalo, i nastupilo je veliko olakšanje. Postala sam svesna lakoće i osećanja plutanja.

Uspinjala sam se vertikalnim tunelom, mračnim, neko bi to možda opisao i kao veliku metalnu šuplju cev. Prečnik je bio oko 3m, ali ta zamišljena barijera ustvari nije ni postojala.
Oblačak u sivoj boji od "mog nekadašnjeg tela", ili ako više volite moja duša, zaustavila se na jedan metar od kraja te cevi. Svetlost je bila čarobna. Toliko sjajna da sam pomislila kako je zadivljujće lepa. Sjaj je delovao utešno, sa puno ljubavi, bila je to sama suština Vrhovnog bića. Znala sam da sam kod kuće, da tu pripadam, da odatle potičem.

Pojavilo se biće prekriveno svetlosnim sjajem, ne pitajte me kako , ali znam da je to bio muškarac. Komunicirao je sa mnom bez reči. Bile su to neverbalne misli, ali sa njima sam mogla da ispunim tomove knjiga. I bila sam u stanju da osetim radost koju u zemaljskom životu nikada spoznala nisam.

Na rubu te svetlosti pojavili su se svi koje sam poznavala za života, jedan po jedan prilazili su, nagnuti ka dole, ka meni, kao da gledaju u bunar, i mislima su komunicirali sa mnom. Obradovani dočekali su me rečima: "Evo naše Goce".
Bila je tu moja tetka Spomenka, koja je poginula u saobraćajnoj nesreći u 8 mesecu tudnoće. Dočekala me je i moja školska drugarica Zorica, koja je poginula u drugom razredu srednje škole.Takođe, i baka Jula koja je umrla u 80 godini, sa mnogo bora na licu, ali sada je bila bez i jedne bore nasmejana i radosna što me vidi. Bio je tu i moj deda Laza po majci.

Posle kratkog vremena (meni je bar tako izgledalo) biće od svetlosti (anđeo, Bog, ili...?) on mi  je stavio na znanje da ću biti vraćena nazad. Ali ja nisam želela da se vratim. Čudno je, verovatno svima, ali meni se tada nije išlo odatle. Bila sam tako predivno spokojna među novom spoznajom i starim prijateljima,...bila sam u domu iz kog poticem.
Želela sam da zauvek ostanem tu.
Pročitao mi je misli, ali i ja sam njegove. Biće od svetlosti mi je ponovilo da me na zemlji čeka jos mnogo lepih događaja. Pošto se ja ni milimetar nisam pomakla ka dole, ponovio mi je istu rečenicu i dodao kako moje vreme još nije došlo.

Pokretom ruke, kao da otkriva vidik, dao mi je da vidim sliku budućnosti, tako vernu i tako stvarnu, a to samo On , veliki, moćan i satkan od svetlosti i ljubavi moze,  tako svemoćan i dobar, tako pun razumevanja i ljubavi.
Na zelenom proplanku videla sam kako sedimo na travi okrenuti leđima moja ćerka,  ja i moj budući drugi muž. Naime čudno, ali znala sam i da je ta devojka od dvadesetak godina moja ćerka iz prvog braka.

Tada nisam bila udata, nisam znala ni ko će biti moj prvi muž, a kamoli drugi!  Ali kao tinejdzerka od 12-13. godina imala sam intuiciju da ću imati ćerku, i čak joj već tada, smislila ime. Kada se rodila tako sam je i nazvala.

Uz obećanje buduće sreće, ispunjenja i mirnog života...polako sam krenula ka dole, ka zemlji, ka svom telu.
Sumnje nije bilo.
Iako je sva komunikacija bila neverbalna, taj prenos misli nije ostavljao nikakvu sumnju u vezi sa onim što se saopštavalo. Shvatila sam da govorni jezik, kakvog mi znamo, nije toliko pomoć u komunikaciji, koliko je komunikacija prepreka. To je jedna od stvari koju moramo da preskočimo, koja nam je data kao deo našeg spoznajnog iskustva ovde na Zemlji.
Takođe je deo onoga što nas drži u ograničenom rasponu poimanja, u kojem moramo da funkcionišemo da bi smo savaladali i ostale lekcije. Duša je jezgro osobe jedino što je važno i što preživljava.


Ne sećam se trenutka kada je duša ponovo naselila moje telo. U kliničkoj smrti sam bila 36 sati. Znam samo da je i dandanas taj doživljaj, to moje putovanje ka svetlosti ostalo življe i "opipljivije" nego bilo koji događaj ili osećaj na Zemlji.

Epilog- svi smo preziveli. Moj šef je slomio nogu u kolenu, i ruku. Puno ogrebotina-  plićih i dubljih koje su vremenom zarasle. Nevolja koja nas je sve zbližila.

Pouke koje sam izvukla iz događaja:
-Uzaludnost tugovanja za mrtvima. Jer kad umremo nalazimo se tamo gde želimo da budemo. Ljudi tuguju zbog svog gubitka, gubitka koje je umrla osoba zauzima u našem životu.

-Bez obzira koliko nam se strašne stvari, ili nepravedne stvari dešavale ovde na zamlji, to su pouke za nas, lekcije koje moramo da naučimo, to su pouke namenjene našoj evoluciji.

-Verujte da postoji savršeno logično objašnjenje za sve. Verujte da je sve,  ali baš sve onako kako bi i trebalo da bude.

Van mreže Plava Orhideja*

  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Tumač za Snove
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 5347
  • Reputaciona snaga: 8192
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #113 poslato: 21. Avgust 2017. 15:04:58 »
U svom okruzenju imam ljubitelje motora, i samo je pitanje vremena kad ce se povrijediti, ali ne odustaju.

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #112 poslato: 21. Avgust 2017. 13:59:19 »
Rot
nas pas koga vise nema

Pravili smo kucu...i uselili se ali bez parketa...jer je najmanje trabalo da prodje 6  meseci dok se osusi ravnajuci sloj-pa tek parket postaviti.
I prodje i taj period, posto jedva skupismo pare za parket-a nema za majstore-krenemo sami to da radimo moz bivsi muz i ja.
Svaki dan dodjemo sa posla-a posle podne postavka parketa pa do posle ponoci.
I tako jedne noci u 23 h vec preumorni -u toj najvecoj sobi na ptk ostalo jos 3 lajsne da se uzduz iseku na cirkularu i da soba bude gotova-plus jos jedan mali hodnik od 2,5 m2
i sutra u 7 h ujutro dolazi covek sa hoblericom.
Krene muz u garazu da isece te 3 uzduz..i nas rot Abi, ne da mu da ide,sve ispred njega i laje..i tako 3 sprata..
ispreci se i ne da mu da pridje cirkularu.
Otera ga on,i zkljuca u drugu prostoriju da na miru radi..
Kad trci odozdo-isekao 3 prsta na cirkularu, krv siba ko luda-u panici iscepam veliki carsav i uvijem mu prst-i krenemo kolima u urgentni centar
Ne secam se puta do tamo-drhtim celim telom od stresa.
Zadrzasmo se tamo 3 sata-dodjem kuci i do 7 h sam sama postavila parket -da ga majstor isto ishobluje da ne ostane taj mali hodnik..
pa na posao u firmu od 8h..

Poenta je-da je Rot predvideo tu nesrecu, lajao, nije dao da pridje cirkularu..
al ga nismo poslusali..

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #111 poslato: 21. Avgust 2017. 11:56:58 »
moj brat je u novcaniku nosio neku amajliju,pismo zastite ..(ne znam detalje)
i nekako preziveo, a svi se cude kako...

i alje nosi to pismo uz sebe
veruje da ga je sacuvalo
a vozi velike motore koji idu preko 200 na sat

Van mreže Plava Orhideja*

  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Tumač za Snove
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 5347
  • Reputaciona snaga: 8192
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #110 poslato: 21. Avgust 2017. 11:49:46 »
Da, Vrane uvijek najavljuju nesto lose, obicno neciju smrt. Obicno kad grakcu i vijaju neki duzi period iznad domova predskazuju neciji odlazak.

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #109 poslato: 21. Avgust 2017. 10:22:02 »
Vrane

Sinoc se setim jednog dogadjaja od pre 15 tak godina.
Pravili smo iza kuce jedan lep objekat za skladiste sajamskih elemenata za izgradnju standova.
Projekat je moj, a posto je moj tata ekspert za gvozdene konstrukcije dosao je da pomogne.
Brat je bio sa mamom u kuci u Obrenovcu.
Te noci -kada se sve odigralo- tata je spavao kod nas u Bg, a brat rece mami da ide da odveze druga do grada i brzo se vracaju...do centra Obrenovca.

Mrtvi umorni legli smo da spavamo , posle 16 h rada na tom objektu...( na 3 spratu su spavace sobe) , a ulazna vrata su nam
od stakla stop-sol zelena, debela..
i pred jutro oko 2;30h cujem nevidjenu buku na ulaznim vratima.
Sanjiva umorna, jedva sidjem niz stepenice-kad ispred vrata ,kad sam ih otkljucala, i otvorila-oko 15-20 vrana!!!Grakcu, kljunom su udarali u staklo- bude nas.
Nisu odletele od vrata- kao sto bi svaka ptica odletela-vec.. iako upalih reflektor ispred vrata  ostadose uznemireno da grakcu!
Vratim se u sobu, legnem,sva u cudu-
nisam ni zaspala-kad zvoni fiksni telefon a 3h ujutro!
Javim se-i cujem muski glas kako kaze-
Brat vam je imao udes motorom na pumpi u Obrenovcu...odvezen je u BG na urgentni-idite tamo.Ove nacelnik policijske uprave Obrenovca!
Ja pitam- da li se vi to samnom salite pa 3h je..?Ma ne, nazalost-pozurite tamo..

I tako na brzinu odem sa muzem i zista tamo nadjem brata-jedva ziv ostao..
Mislila sam da vise nece sesti na motor-al prevarih se-i dalje vozi..

Vrane su najavile lose vesti ocigledno!