Autor Tema: Misticna Iskustva (istinite price)  (Pročitano 4820 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #104 poslato: 13. Jul 2017. 19:57:57 »
uranija, hvala puunooo i vi ste meni nedostajali :))) :-****

Ovako, dok su se borili za moj zivot tada kad sam imala penicilinski sok osjetila sam da sam se izdigla nekih 5,6cm sigurno iznad tijela i to od stopala, bila sam vezana za njih iako sam ovaj dio odozdo nadolje kao lebdjela, i u tom trenu sam cula neki glas koji je rekao nije tebi vrijeme da ides jos (ja sam inace noc uoci toga sanjala pokojnu majku) i prosle su mi slike iz zivota od ranog djetinjstva do tadasnjeg dana, kao u brzim slajdovima, i tu su me vratili, srce je pocelo da kuca, jer sam ja primila dva antisoka sta li, jedva su me vratili  u zivot, cula sam doktorku poslije kako je rekla evo joj se zenice sire, a kako su mi davali inekcije neke sta li, krv je prstala okolo, sva sam bila umazana (izvinite sto pisem sve ovako...)... Uglavnom nakon toga u kolima hitne koji su me iz bolnice vodili do urgentnog da me zadrze i pregledaju sta li ja sam dok sam lezala kroz prozor od ambulantnih kola gledala u nebo koje je bilo sive boje... bilo oblacno... ali sam osjecala ogromnu Bozansku Ljubav, rekla sam u sebi Bog postoji, Bog me mnogo voli, i zaista nisam ovo rekla... dok su mi se borili za zivot bila je i neka magla i osjecala sam prisustvo majke i jos neka dva bica koja su mi stajala iza ledja, a onaj glas sto mi se javio je rekao da se ne okrecem.

Ima tu jos nekih detalja...

A kada sam bila u kapeli, odjednom dok sam stajala i primala saucesce neka kao struja je prosla kroz moje tijelo, od centra stopala do tjemena glave i onda se opet spustila u pete i udarila u glavu. Tad kad nisam umrla i pala nikad necu, od tada vise ne idem ni na kakva saucesca... a jedan vidovnjak mi je rekao da je to pokojna baba ostavila neko nadprirodno nasledstvo, a ona je inace bila vidarka i znala je da predvidja, da gleda u karte, u solju i da skida magiju olovom sta li vec...

Bionergeticar mi je rekao isto da cu vjerovatno dobiti neki dar da lijecim ljude ali da ne umijem da kanalisem energiju i da sam zbog toga jako prijemciva na sve i da ce to sve doci na svoje jednoga dana...

Meni inace i po natalnoj karti ovo sve ima smisla...

Sta vi mislite o svemu ovome? Ja samo znam da meni sa samom sobom nije lako od tada. :)))

P.S. A svasta lijepo mi se izdesavalo, preselila sam u drugi grad, promijenila studije i prije svega se udala za moju dusu partnera on je Jarac/Skorpija <3 i radim onamo gdje sam htjela, u hotelu u samom centru grada, i pocela sam da gradim hotelsku karijeru... ima tu jos dosta toga kod mene pisacu vam... sta ima kod vas? :))))) <3 <3 :-*
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #103 poslato: 13. Jul 2017. 07:32:52 »
da..slobodno pisi
:0
koga to ne zanima preskocite temu..a nas sto zanima citamo-jednostavno je :)
Pa..stvarno-gde si do sad,..falila si nam ovde Obasjana?:)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #102 poslato: 12. Jul 2017. 23:06:51 »
Molim lijepo, i drugi put. ;) Ako te zanimaju detalji slobodno mi se javi u inbox, (pisala bih ja i ovdje nego mozda nekome to moze biti jezivo). :))
Pa pisi,zato je tema, volimo svi da znamo sta I cega sve moze biti,nismo svi kanali za te stvari al volimo da citamo o tome,bar ja  <3
Drago mi je sto si opet sa nama

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #101 poslato: 12. Jul 2017. 22:15:13 »
Molim lijepo, i drugi put. ;) Ako te zanimaju detalji slobodno mi se javi u inbox, (pisala bih ja i ovdje nego mozda nekome to moze biti jezivo). :))
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #100 poslato: 12. Jul 2017. 22:05:59 »
Obasjana hvala sto si to podelila sa nama :)

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #99 poslato: 12. Jul 2017. 20:28:19 »
Ja sam imala par puta te neke kontakte da kazem sa natprirodnim, prvi put kad sam pobijedila penicilinski sok a drugi put kad sam bila u kapeli da primam saucesce moje pokojne bake (nakon toga mi je jedan Astrolog ne znajuci kroz sta sam prosla skrenuo paznju da treba da izbjegavam sve moguce tablete i praskove, injekcije... i da nikako ne smijem da idem blizu mrtvaca dok se ne sahrane, zboh Zlih Duhova kako je on kazao).

P.S. Grofice vidim da si na temi Blablaonica htjela da se ova tema malo pokrene pa sam ti ovdje odgovorila. :) Suuuuncani pozdrav za tebe i ostale koji nas citaju. :-* <3 <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #98 poslato: 09. Februar 2017. 09:20:44 »
kako god
ali samuverena da postoji zacrtan PUT svima nama
iz licnog iskustva kazem
a i gledajuci svoju okolinu

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #97 poslato: 08. Februar 2017. 09:45:52 »
Obicno ljudi koji su dozivjeli klinicku smrt budu nagradjeni nekim nadnaravnim sposobnostima.

mama moja je imala sliku poptunu tokom operacije u vezi doktora,svega,sta rade,a bila uspavana,kaze bila je iznad prostorije i sve posmatrala,ima sunce u 8.oj u jarcu i saturn u 10.oj u ribama,ima snazne predosecaje u vezi svih stvari,osoba,ishoda...

prijateljica,devica,ne znam ostale pozicije,vise puta i oduvek ima zdrastvene probleme,prilikom jedne operacije isto dozivela kao mama,sve videla,cak i sina i muza,muz je sve posle potvrdio da je tako uradio i da je tako bilo...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #96 poslato: 07. Februar 2017. 08:11:33 »
Obicno ljudi koji su dozivjeli klinicku smrt budu nagradjeni nekim nadnaravnim sposobnostima.
da, i jasm pocela da predvidjam dogadjaje
ali sam to potisnula
bilo mi je tesko da podnesem
..verujte
nije to lako

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Reputaciona snaga: 5797
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #95 poslato: 06. Februar 2017. 22:07:34 »