Autor Tema: Misticna Iskustva (istinite price)  (Pročitano 13825 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #107 poslato: 14. Avgust 2017. 08:12:35 »
slusala sam jednu zenu kako prica na TV -u
da je reiki na 3 mestu
na drugom je rekonekcija
a na prvom Teslina metoda..
jer je ona upravo tim redom i radila..bavila se 10 god reikijem..pa presla na rekonekciju -i na prvom mestu (a radi na svetskom nivou nije u srbiji) je
taj novi metod Teslini talasi

http://novasvest.com/vesti?id=76&cat=1355403764

ps
stos se tice rekonekcije-zavidsi ko ti radi..ima i toga-nisu svi strucni a predstavljaju se

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #106 poslato: 03. Avgust 2017. 08:56:16 »
meni recimo SNOVI direktno kazu
sta ce se desiti
e sad..ponekad nisam sigurna kako da ih tumacim-jer kod mene sanovnik nema veze sa LICNO MOJOM SIMBOLIKOM snova
a cesto su JAKO DIREKTNI snovi

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #105 poslato: 02. Avgust 2017. 12:36:40 »
zato,
osamite se ..umirite um,
i pokusajte za same sebe da predvidite buducnost
mozda vam se i ukaze taj put..u buduce vreme.
:)Pa proverite kroz natal...ima li to sve smisla ;)

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #104 poslato: 02. Avgust 2017. 12:34:10 »
INTUICIJA je takodje jedno iskustvo
koje nam cesto pokaze put.
Ima prica i na tu temu-a i sama intuitivna predskazanja su jednim delom
misticna iskustva :)

Prica mi drugarica
koja je udovica ..kako  najverovatnije nece imati drugi brak, nece menjati prezime
i nece ziveti sa nekim muskarcem..oseca tako.
I da podatke-da joj se uradi natal i postavi bas to pitanje
i kad je astrolog
to onako malo upakovano i napisao-ONA se pobuni..
Kazem joj, pa pre par dana si ti meni UPRAVO to i rekla onako intuitivno-a sad,kad ti to neko kaze i kroz astro-ti se bunis?

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #103 poslato: 14. Jul 2017. 08:11:01 »
specificno je kod svih sa takvim dozivljajima
da...osete da bog postoji i tu bozansku ljubav
bezgranicnu, a mi se nasom dusom kupamo u njoj
predivan osecaj <3
hvala ti obasjana sto si napisala ...

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #102 poslato: 14. Jul 2017. 07:23:50 »
uranija, hvala puunooo i vi ste meni nedostajali :))) :-****

Ovako, dok su se borili za moj zivot tada kad sam imala penicilinski sok osjetila sam da sam se izdigla nekih 5,6cm sigurno iznad tijela i to od stopala, bila sam vezana za njih iako sam ovaj dio odozdo nadolje kao lebdjela, i u tom trenu sam cula neki glas koji je rekao nije tebi vrijeme da ides jos (ja sam inace noc uoci toga sanjala pokojnu majku) i prosle su mi slike iz zivota od ranog djetinjstva do tadasnjeg dana, kao u brzim slajdovima, i tu su me vratili, srce je pocelo da kuca, jer sam ja primila dva antisoka sta li, jedva su me vratili  u zivot, cula sam doktorku poslije kako je rekla evo joj se zenice sire, a kako su mi davali inekcije neke sta li, krv je prstala okolo, sva sam bila umazana (izvinite sto pisem sve ovako...)... Uglavnom nakon toga u kolima hitne koji su me iz bolnice vodili do urgentnog da me zadrze i pregledaju sta li ja sam dok sam lezala kroz prozor od ambulantnih kola gledala u nebo koje je bilo sive boje... bilo oblacno... ali sam osjecala ogromnu Bozansku Ljubav, rekla sam u sebi Bog postoji, Bog me mnogo voli, i zaista nisam ovo rekla... dok su mi se borili za zivot bila je i neka magla i osjecala sam prisustvo majke i jos neka dva bica koja su mi stajala iza ledja, a onaj glas sto mi se javio je rekao da se ne okrecem.

Ima tu jos nekih detalja...

A kada sam bila u kapeli, odjednom dok sam stajala i primala saucesce neka kao struja je prosla kroz moje tijelo, od centra stopala do tjemena glave i onda se opet spustila u pete i udarila u glavu. Tad kad nisam umrla i pala nikad necu, od tada vise ne idem ni na kakva saucesca... a jedan vidovnjak mi je rekao da je to pokojna baba ostavila neko nadprirodno nasledstvo, a ona je inace bila vidarka i znala je da predvidja, da gleda u karte, u solju i da skida magiju olovom sta li vec...

Bionergeticar mi je rekao isto da cu vjerovatno dobiti neki dar da lijecim ljude ali da ne umijem da kanalisem energiju i da sam zbog toga jako prijemciva na sve i da ce to sve doci na svoje jednoga dana...

Meni inace i po natalnoj karti ovo sve ima smisla...

Sta vi mislite o svemu ovome? Ja samo znam da meni sa samom sobom nije lako od tada. :)))

P.S. A svasta lijepo mi se izdesavalo, preselila sam u drugi grad, promijenila studije i prije svega se udala za moju dusu partnera on je Jarac/Skorpija <3 i radim onamo gdje sam htjela, u hotelu u samom centru grada, i pocela sam da gradim hotelsku karijeru... ima tu jos dosta toga kod mene pisacu vam... sta ima kod vas? :))))) <3 <3 :-*
E da znas procitala Sam bez dana sve,sunce u skorpiji u 12...pisem ti na blablaonici
U jednom dahu icsitala sve,sunce u 12 dalje te cudne reakcije jer je u znaku kom je malefik dispozitor,I ja sam svasta promenila,pisem na bla, bla

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #101 poslato: 13. Jul 2017. 07:32:52 »
da..slobodno pisi
:0
koga to ne zanima preskocite temu..a nas sto zanima citamo-jednostavno je :)
Pa..stvarno-gde si do sad,..falila si nam ovde Obasjana?:)

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #100 poslato: 12. Jul 2017. 23:06:51 »
Molim lijepo, i drugi put. ;) Ako te zanimaju detalji slobodno mi se javi u inbox, (pisala bih ja i ovdje nego mozda nekome to moze biti jezivo). :))
Pa pisi,zato je tema, volimo svi da znamo sta I cega sve moze biti,nismo svi kanali za te stvari al volimo da citamo o tome,bar ja  <3
Drago mi je sto si opet sa nama

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #99 poslato: 12. Jul 2017. 22:05:59 »
Obasjana hvala sto si to podelila sa nama :)