Autor Tema: Misticna Iskustva (istinite price)  (Pročitano 4817 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #84 poslato: 18. Mart 2016. 08:39:00 »
pa sto ti to rece stric?
On nije bas cist...
to se bre ne govori.
 :uzas:

Evge*

• Gost
« Odgovor #83 poslato: 17. Mart 2016. 17:16:20 »
meni dosad nitko točno nije prorekao ništa..na neke dulje staze..slutim da je to zbog  Uran Neptun..uglavnom svi proriču samo loše ili čudne situacije..ako ne i bizarne..koje se uopće ne dogode..

isto pitanje koje sam znala pitat dvije različite osobe išlo je iz krajnosti u krajnost..a ovako nešto što se tiće mene gotovo nikad nitko nije uspio procjenit..nekad imam osjećaj kao da ispred mene stoji prizma koja reflektira pa se  ne vidim i odbacuje da drugi vide uglavnom samo ono što ja želim

jednom kad mi je stric reko kako mu je hođža reko da sam ja prava vještica da mora bježat od mene  :histerija: :histerija: :histerija: :histerija:  :67s:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #82 poslato: 17. Mart 2016. 07:57:15 »
nastavak...

Ona poslom ode u Tursku, zivela tamo 6 godina, ..
i ode kod neke vidovite turkinje , ...starija zena.
Koja joj rece:

Neces ti dugo biti sa ovim covekom sto sad zivite zajedno.
Vratices se u svoju zemlju, nedugo zatim upoznaces decka, udaces se. Imacete dva sina.
Dugo ce taj brak potrajati, ali ostavice te muz, razvescete se.
Zaljubice se on u jednu crnu zenu, nesto vezano za njegov posao.

------------------------------
Isprica meni ona sve to...

I sve je tako bilo,..vratila se u Bg, udala se, rodila dva sina...razvela se posle 20 god braka.
Nastavak sledi...
da vidimo da li je tacno-i to za crnu zenu...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #81 poslato: 17. Mart 2016. 07:53:36 »
a slusajte ovo:

Kada sam imala 19 godina, prica mi drugarica iz razreda kako je cula da ima sistem
Kao uzmes knjigu umrlog pisca, nadjes TACNO sredinu knjige i tu postavis kljuc (onaj stari model, sa rupom na usici)
zatim, zavezes knjigu sa maramom, ali tako da obuhvatis i taj kljuc da se ne izvuce iz knjige, jako stegnes.
Zatim na jedan moj prst ide deo kljuca, a na jedan njen prst, tako da
se kljuc i knjiga slobodno vrte levo-desno.
onda postavljas pitanja odredjenom duhu, baki,deki ko je vec umro-ali da ste bili bliski.

I tako nas dve sedimo nocu u kolima i prizivamo duhove.
ccc

Sve u svemu, kao:
Kaze duh, da smo nas dve zivele u Spaniji u proslom zivotu, da smo bile rodjene sestre, da je ona bila krojacica,
da sam se ja udala, ali da je posle nekog vremnena ona pobegla sa mojim muzem....
Nas dve crkosmo od smeha...kad smo zavrsile,..kao u fazonu -kakva prica!

Primal*

• Gost
« Odgovor #80 poslato: 16. Mart 2016. 22:48:59 »
Setila sam se svoje priče sa prizivanjem duhova. Isti metod. Pitala Boga pitaj zašto ko će pre da umre, baba ili deda :oboze: osetim nešto mi vuče čašu ka slovima, sama sam to radila, i ispiše reč Vule. Sutradan, taj isti čovek umire... :oboze:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #79 poslato: 16. Mart 2016. 12:40:55 »
vidis, ipak ima neke sudbine
kazem ti ja...;)
sve je vec zapisano
dzabe se mi svi batrgamo

:)

PS
Imam kuma, koji je krstio moju cerku,
i covek je godina mojih roditelja
predobar covek
ma,pomagao je on svima- i vise nego moze
i sad,
znate onu
narodnu
KO TEBE KAMENOM TI NJEGA HLEBOM
ili pak
KAKO SEJES TAKO CES ZNJETI

Medjutim, nije bas tako
znam bar jos 2 coveka koji su pomagali i sakom i kapom, al nije iom bas dobro, muce se,
tesko je,zivot je tezak
nemam bas utisak-da im se dobro vratilo-verujem da hoce-al ne u ovom zivotu, mozda u sledecem <3

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5797
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #78 poslato: 16. Mart 2016. 10:49:22 »
Grofice, podsjeti me da i ja ispricam svoju pricu. Moja sestra koja je starija od mene 4g imala je skolsku drugaricu u komsiluku.Jedna od sestara te drugarice je  gledala u solju. Jedno vece one su  pravile zurku ,naravno i mi smo pozvane. One su sve starije od mene, ja mozda imam nekih 16g a one preko 20g, ali eto mene sestra voda sa sobom, jer joj mama neda bez mene. U neko vrijeme dosao je red da nam gleda u solju, a imala je i neki sistem da izvuce toz sa spoljasnje strane a mi zamislimo sebe sa jednim momkom. Sjecam se samo da je tri puta gledala te  ,parove,, 5j.tri puta izvlavila toz i usput ti kaze stanje sa tim momkom i onda nesto broji za buducnost i dobije da ti je sudjen, prijatelj, necete se ni poznavati itd. vise se i ne sjecam. I sobzirom da .su one znale ko se meni tad svidja a i ja sam znala njihove momke, ja dodjem na ideju i zamislim mog muza(mi smo se tad poznavali i on htio da se zabavljamo, ja nisam htjela) pomislim bas da je provjerim. Tad ona rece, Vi sad niste skupa, on i ima neku usputni vezu...usput me pita Ko je ovo...(jer su uglavnom znale sve potencijalne, pogotovu smatrale me deristem, a one zrele djevojke) Ja kazem ma neko bzv, nisam znala koga da zamislim(ne sjecam se sta je jos za njega rekla...cini mi se da cemo ostvariti vezu, a ja sam uv8jek govorila ma ni da je poslednji na svijetu)  Uglavnom racuna ona sta ce da ispadne za buducnost. ..i naravno meni ispadne SUDJEN, svi se smijemo, a one sve imaju veze.Uglavnom to vece tri puta sam ja zamisljala istog momka kad je stavljala parove(sto na mojoj solji, sto na njihovim) i tri puta mi izlazilo da mi je Sudjen, na sta su se one zezale, tri puta ces se udavati i toj Stoji sto gleda svo govorili nista ne znas.Ja se smijala u sebi i nisam njima govorila da je to ista osoba, cak se i ne zabavljamo i ne zelim.I sve te drugarice, njene sestre, moja sestra n8 jedna se nije udala za tadasnjeg momka, samo ja i ta Stoja sto je gledala u solju, ona se udala za momka s kojim je tad bila i vezi, ali sebi tad nije ni gledala ni racunala buducnost.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #77 poslato: 16. Mart 2016. 09:24:46 »
Pre vise od 30 godina, ..bila sam devojka,
i ne ponosim se time, ali... palo nam je na pamet da prizivamo duhove.
U mojoj zgradi na poslednjem spratu bila je jedna devojka, i kod nje smo to radile nas tri.

Metod je bio ako se secate onaj krug sa slovima azbuke i brojevima, u sredini kruga stavi se jedno DA i jedno NE.
Casa na kojoj drzimo prst je staklena i ona kada se postavi pitanje seta od slova do slova i od broja do broja
sricete i sastavite recenicu, rec, ime..i td.

Taj dan smo prizvale baku jedne drugarice, a svi se znamo od ranog detinjstva...pa znamo i nase bake.
Bilo je puno zanimljivosti, medjutim
jedna od nas , da je ne imenujem, postavi pitanje kada ce se udati, j koliko ce imati godina
Kaze casa, koja je isla prvo od broja 3 ,pa do broja 1=dakle 31!
Ona kaze, joj ..!! pa ko ce toliko da ceka"?,
jer  tada smo imali oko 20 godina...(ja 20, ona 21, a devojka kod koje smo to radile 23 godine).
Pita ona dalje duha,
"kako ce se zvati taj moj muz"?
Casa opet od slova do slova napisa
Dragi
mi se tu nasmejasmo :)

Dalje-u stvarnosti...
ona se zaista udala u 31, a muz joj se zvao DragiĆ
falilo je to poslednje slovo-ime mu je neobicno!

Kasnije (posle par godina od prizivanja duhova) ne verujuci u sve to, moja drugarica, prateci neku svoju koleginicu kod bake koja gleda u karte ili solju (slagacu vas, zaboravila sam taj detalj)
pozele da joj i ta baka kaze za muza, proslo je od tog prizivanja duhova 8 godina...
Baka joj opisa ceo dogadjaj , upoznavanja muza:
Kaze joj, on ce imati bermude, okolo neki sljunak,kamenje
nece ti se svideti,ali on ce biti uporan
ti ces popustiti-jer on ti je sudjen!

Tako je i bilo-vodila je decu na more, a on je bio turisticki vodic-primetila ga je bas u bermudama na plazi...
i udala se za njega u 31 godini!!

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5797
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #76 poslato: 15. Mart 2016. 19:46:00 »
Pisi Grofice, mi smo istomisljenici.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #75 poslato: 15. Mart 2016. 19:34:33 »
Istinita prica mog rodjenog brata

Desavalo se u avgustu 2004.godine

Moji roditelji su otisli na put, brat je ostao u njihovoj kuci da spava.Odgledao je film, i otisao u svoju sobu da spava.
Bila je noc...duboko u noc.
Lezao je on tako, i u jednom trenu osetio nevidjenu nemoc, i smorenost.Toliko je taj osecaj bio jak, da nije mogao ni mali prst da pomeri.Vrata od sobe su bila zatvorena.
Odjednom se vrata sama otvaraju i snazna nikad vidjena svetlost ..na vratima se pojavljuje devojka sva u toj svetlosti.
Kretala se polako prema krevetu.Snop jake bele svetlosti pokrio je njegovo telo.Nije , kaze, mogao da se pomeri.
Osecao je da je i on deo te svetlosti, ali bez snage i moci, otupljenih cula ali
budan i svestan.
Kaze, da nije imao snage ni okom da trepne.Ne zna koliko je vremena to sve trajalo.Osetio je da svetlosna devojka ponovo prilazi vratima i zatvara ih.
Posle nekog vrenea vratila mu se snaga...ustao je iz kreveta i otvorio salone na prozorima.
Noc je ustupila mesto danu, svanulo je, petlovi su zapevali...
a on je ostao da razmislja o tome sta se to upravo dogodilo.
Ne znam da li mi verujete..pitao je mamu i mene...

Posle nekoliko godina svrati komsija iz susednog sela i nicim izazvan poce da prica ISTU PRICU!
Video je devojku od svetlosti u krosnji drveca jedne letnje veceri.
I mu ispricasmo dogadjaj u nasoj kuci.
Znacajno smo se pogledali i presli na druge teme.