Autor Tema: Misticna Iskustva (istinite price)  (Pročitano 4818 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35883
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Misticna Iskustva (istinite price)
« Odgovor #74 poslato: 15. Mart 2016. 19:06:37 »
Mislim da je molitva (Oce Nas) mocno ,,oruzje,, u svim nedacama ;)

Apsolutno :ok: Baš neobično iskustvo :up:
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5797
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #73 poslato: 15. Mart 2016. 19:03:26 »
Mislim da je molitva (Oce Nas) mocno ,,oruzje,, u svim nedacama ;)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #72 poslato: 15. Mart 2016. 18:53:21 »
Moja prica

Jedne noci opusteno spavam u svom krevetu, i najednom osetim kako mi neko sedi na grudima, tezak , muskarac, nizak rastom, ima bradu,
nabijenog stasa, u neobicnom odelu iz proslosti.Davi me sa obe ruke.Osecam miris pomesanog duvana u odeci njegovoj  i kosi njegovoj, i sve to pomesano sa nekim starinskim mirisom ...grozan osecaj.
Pokusavm da se pomerim ali ni milimetar ne mogu da mrdnem.
Strah, jeza...ma grozan osecaj nemoci, mislila sam da se necu izvuci. Budna ...on odustaje i u trenu nestaje.
Potpuno rasanjena sedim u krevetu, snaga mi se u telo vraca, razmisljam ko je taj covek...

Proslo je 4 meseca, mozda i 6 meseci ne znam...Ponovi se isti dozivljaj,...stim sto sam ovaj put bila spremnija i unapred sam smislila kako da ga se otresem.Pocela sam u sebi da se molim, recitujem ocenas, i zamisljam da rukom sa tri prsta cinim pokrete kao da se krstim!
U tom trenu ON BIVA ODBACEN kao iz topa...i na tri metra nestaje njegovo telo, koje je opet imalo tezinu, nije kao duh!!!

U medjuvremenu upoznajem coveka zove se Nikola Tesla , kaze da je inkarnacija naucnika sa istim imenom...zaista jako lice, cak je snimio film o Tesli.
Ima jaku intuiciju, dugo pricamo...satima.Prica mi neobicne price o svojim astralnim putovanjima.
U jednom momentu setim se gore  opisanog dogadjaja i pitam ga za objasnjenje..
posto sam mu ispricala sve.
On mi kaze, to je lik iz tvog zivota kada si zivela u Spaniji, ostao je ljut na tebe, pokusava da ti se sveti.Ne brini se ...jer
nece ti vise dolaziti.
I tako je i bilo, evo vec 3 godine ne dolazi mi taj mali nabijeni bradati Spanjolac!!!

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #71 poslato: 14. Mart 2016. 08:31:47 »
bice, bice
jutros je porukom potsetih da pise na tu temu
cim dobije inspiraciju, pa ja to onda ovde kuckam..:)

Van mreže Šišmiš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35883
  • Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!Šišmiš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #70 poslato: 13. Mart 2016. 22:54:50 »
     To bi baš bilo super za :book: Jedva čekam :skocko:
🔮 Natalče šareno 🔮 My Kipper on Imgur

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #69 poslato: 13. Mart 2016. 21:51:51 »
moja mama ima na izvoz, misticnih prica
pokusacu da je ubedim da napise neku zanimljivu, pa cu je ovde iskuckati
to bi bilo zanimljivo

Na mreži Plava Orhideja*

• Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #68 poslato: 11. Mart 2016. 11:28:21 »
Da ptice koje grakcu, obicno su predznak nekog loseg dogadjaja i smrti.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #67 poslato: 11. Mart 2016. 10:26:38 »
zanimljiv je i ovaj dogadjaj...
kad vec procitah dogadjaj ziuzi, sa pticama..
to me potseti na ovo:

Pravili smo objekat od lexana iza kuce od 40 m2
i dosao je moj tata da nam napravi konstrukciju od metala na koju se kaci taj lexan
legli mi da spavamo mrtvi umorni..

kad u sred noci ja na ptk spavam -a 3 sprata nize-na ulaznim vratima -cujem kako jato vrana, gavrana,... sta li ...kljuca ulazna vrata (koja su od stakla stop-sol)
i gracu, kreste...
sidjem ja vidim ih -a ono oko 4h ujutro, i ne idu oni kad ja otvorih vrata tu su i dalje!!!Neverovatno!
Sta cu ja se vratim u krevet
ne mogu da spavam,neki nemir u meni..
nisam cestitto ni zaspala-kad zvoni fiksni telefon
i covek mi kaze:
Zovem iz stanice milicije-iz Obrenovca
vas brat je imao nesrecu motorom,u bolnici je u Urgentnom centru idite tamo.
Ja mu rekoih, da to nije neka greska?Ne kaze covek-brat vam je imao tesku nesrecu naleteo je auto na njega.Idite u bolnicu!

Ja ko luda skocim (ne govorim nista taati)odem u bolnicu i nadjem brata, zelen povraca, poters mozga-jedva preziveo.
U novcaniku je nosi neko PISMO ZASTITE od boga-mislim da ga je to spasilo!!
Mamu je zakljucao u kucu,i odneo jedini kljuc od ulaza u kucu
kad su joj javili- za uses-morala je da iskace kroz prozor!!

Brata sam iz bolnice posle snimanja i pregleda odvezla kuci-i sa njim pavala 15-20 dana-vodila ga do wc-a, hranila, ustajala nocu-sve dok mu nije bilo bolje.Mislila sam da vise na motor nece sesti-al prevarila sam se-i dalje vozi te velike lude i brze motore!
Dobro je prosao!
Ptice su mi ajvile za udes-nisam tacno  znala na koga se to upozorenje odnosilo...

Na mreži Plava Orhideja*

« Odgovor #66 poslato: 11. Mart 2016. 09:56:42 »
Jeste divna tema, i ja je procitah opet cijelu. ;)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #65 poslato: 11. Mart 2016. 09:05:08 »
divna je ovo tema,posle dosta vremena opet je celu procitah :)
steta da se ne aktivira ponovo (ali, ne citajte je nocu ;), samo dok je dan, zna da najezi kozu povremeno )