Autor Tema: Fēng Shuǐ 風 水 Feng Šui  (Pročitano 15974 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Fēng Shuǐ 風 水 Feng Šui
« Odgovor #30 poslato: 20. Novembar 2013. 08:16:57 »
Cao poslastirarnice, i Ocajna domacice :)
Mogle smo o ovome na temi, vezbanka
link:
http://www.dnevnikastrologa.com/index.php?topic=389.msg57676#msg57676

u svakom slucaju sto kaze Ocajna, procitaj celu temu na linku, a ima i tema letece zvezde
link:
http://www.dnevnikastrologa.com/index.php?topic=384.0

Uopsteno ...
ne moze se nista konkretno reci , ovako na vasu pricu, iz gornjih postova,
meni nedostaje mnogo podataka, pocev od vaseg KUA broja, tlocrta kuce (stana), okruzenja, kompasne direkcije ulaznih vrata...
Mada, uverila sam se da se natalna karta osobe- sa tranzitima-POKLAPA- sa trenutnim lokacijama na kojima stanujete i brojevima letecih zvezda! Sudbina se generalno ne moze menjati, samo se mogu pokrenuti okolnosti, i stvoriti mogucnosti da se dese stvari koje zelimo, nekim feng shui lekovima.

Pristalica sam toga, da se svemu pristupa studiozno, sa relevantnim podacima , za takvu analizu je potrebno vreme( oko 20 sati rada), da bi se doslo do resenja, odgovora, i konkretne akcije.

Puno vas pozdravljam.
:)

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #29 poslato: 19. Novembar 2013. 23:51:26 »
Ja sam nakon par meseci, ali 4 god.nemam posao. Mada meni je natal takav, ali nemam uslove da sama zivim, preduslov je posao. Zanimljiva ti je ta teorija sa energijom

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #28 poslato: 19. Novembar 2013. 22:27:51 »
I ja sam se posle 7 godina vratila u porodicnu kucu, i ne znam sta cu od sebe. A ovo sam radila pre tri godine u drugom stanu i iznenada se desio taj posao na kojem sam do skoro radila.I sad kad mi javila drugarica za posao  mislim da bih i na krovu sedela samo da se nesto desi...Ali mi je to prosto nestvarno...

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #27 poslato: 19. Novembar 2013. 21:55:00 »
Mene :cenzura:u ukućani da sam otkad smo napravili kuću, izmenjala sve sobe ili ti isprobala.

A posao sam našla tek kada sam naprasno otišla od kuće.
Sad kad sam se vratila, posle par meseci ulaska u kuću, opet nemam posao i već ulaskom u kuću počela sam da dajem otkaz.

Ovo je odlično pitanje koje si postavila za Gasimetriju ili pročitaj njene teme!!!

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #26 poslato: 19. Novembar 2013. 20:48:08 »
Pre tri godine gledala sam seriju „Seks i grad” i u jednom delu epizode pricalo se o tome da da ako se zeli promeniti nesto u zivotu,onda treba  promeniti mesto na kojem cesto sedimo u stanu. I ja se prebacim iz fotelje u kojoj sam cesto sedela na neku stolicu,i posle mesec dana sam se zaposlila. Pre izvesnog vremena ispricam to drugarici,kojja isto to uradi,i malopre mi javlja da je dobila posa,o ubedjena da ga je zbog toga dobila. Da li je moguce da to deluje,ili smo se nas dve bas istripovale ?  :70s: :70s: :m2: :idea1:

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35515
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #25 poslato: 12. Oktobar 2013. 18:45:01 »
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #24 poslato: 02. Oktobar 2012. 13:04:20 »
FONTANA ILI AKVARIJUM U POSLOVNOM PROSTORU

Akvarijum u kancelariji isuvise deluje egzoticno, medjutim ako je prostor sredjen egzoticno i neobicno, onda ce se tu akvarijum lepo uklopiti.Akvarijumu je mesto u poslovnim prostorijama tipa restorana , kafica, hotela, turistickih objekata,  i td..
Za kancelarije su bolji izbor  fontane..velike, male..narocito za pregovarackim stolom. One treba da budu jednostavne, bez rezbarija..kica.
U 1 i 5 sektoru fontana je najpovoljnija.

Feng shui u poslovnom prostoru nikad ne sme biti suvise napadan, jer moze delovati provocirajuce na ljude.
Ulaz u poslovni prostor, ili prednja fasada poslovnog prostora, treba da budu naglaseni, u skladu sa mestom,...profesijom, nasom kompetencijom. Ako vrata ne mozemo da naglasimo spolja, naglasimo unutar nase kancelarije.

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #23 poslato: 02. Oktobar 2012. 12:53:34 »
OGLEDALO U POSLOVNOM PROSTORU

Ogledala u poslovnom ambijentu mozemo koristiti u odredjenoj vrsti biznisa
npr. restorani, kafici, modni saloni, prodavnice garderobe, obuce, krojacke radnje, ...

1. Ogledalo preko puta ogledala je negativno (sem u nekim specificnim situacijama)
2.Ogledalo preko puta prozora je negativno, sem u precificnim situacijama
3.Ogledalo preko puta ulaznih vrata, i uopste vrata, je lose, ...sem u slucajevima kada se posao odvija podrumskim prostorijama, nocnim klubovima, kockarnicama, lozionicima, i mracnim prostorima
4.Bolje je koristiti velika ogledala nego mala, sem ako posao ili prostor ne zahtevaju mala ogledala, onda se ona kace vislje a ne nize
5.Ne koristiti lomljena ogledala, jer razbijaju CI energiju, i dobru i losu
6.Ogledalo ne sme nikad biti bez rama, pa se za poslovni prostor koriste ramovi koji su izuzetno bogati, ili nesto sto je totalno diskretno i neupadljivo...
7.Ogledalo nikad ne sme da sece ljudsku figuru u gornjem delu
8. Ogledalo u obliku elementa sektora , ili pak nekih geometrijskih oblika , nikad ne moze biti greska  u poslovnom prostoru (ili kucnom)..npr. sektor sever-okrugli ili elipsasti oblik ogledala..sektor JZ -pravougaonik,ili kvadrat...i td.
9.U ogledalu je pozeljno da se odslikava biljka, priroda, voda, nebo, estetski nesto lepo, a nikako coskovi vrata, krs, nered...

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #22 poslato: 02. Oktobar 2012. 12:41:54 »
RADNI STO

Radni sto je u kancelariji sa stolicom najbitnija stavka u poslu. On bi trebalo da bude pozicioniran tako da uvek pred sobom imamo pogled na kancelariju ili vrata kancelarije. Vrlo je nepovoljno kad gledamo u zid.
(Naravno ako je to po vasem KUA broju nepovoljna kompasna direkcija, ili je tu te godine Zuta petica...ovaj savet ne vazi).
Zidovi u kancelariji  nikad ne treba da budu prazni, jer tada CI po njima bukvalno juri, stoga kancelarijska dekoracija po zidovima uvek treba da bude u skladu sa poslom koji se tu obavlja.

Kada se odlucujemo za neki posao..
1. Covek prvo treba da se odluci za vrstu posla koju negde smatra sebi bliskom
2.Nakon toga postavlja se cilj kako i zasto zelimo da radimo taj posao, a ne neki drugi
3.Kada se odlucujemo za neki posao , jedna od bitnih stavki je i da smo skolovani za njega ili ga dobro poznajemo..ili je to porodicni posao
4.Lokacija- pod nju spada trazenje prostora, i zelja da taj prostor bude tu iz odredjenih razloga
5.Globalna lokacija igra dominantnu ulogu u poslovanju u poslovanju/ globalno okruzenje, okolina,put,parking
6.Proslost poslovnog prostora, sto podrazumeva, uspeh, neuspeh, prisustvo losih, ili dobrih ljudi,..u datom ambijentu pre nas

GDE se sve moze primeniti poslovni feng shui

1. Na stare zgrade odnosno poslovna zdanja
2.Na nove poslovne zgrade
3.Poslovne zgrade koje ce tek zidati

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #21 poslato: 25. Septembar 2012. 13:17:58 »
KUCNI BIZNIS

U spavacoj sobi NIKADA ne treba raditi. Mada, mnogi ljudi koji zive u prosecnim stanovima to cine.Prostor namenjen za spavanje i odmaranje uvek ce biti u suprotnosti sa onim sto zahteva energija poslovanja, komunikacije, rada, i td. Negativan efekat ce se odraziti na spavacima, na njihovo zdravlje, odmor i slicno....jer ce ih aktivna energija posla, ometati u odmoru.
Koristite zato tamjan, mirisne stapice, zvuk, ...kao lek.

Najbolje za biznis u kuci ako vec moramo da ga imamo, su posebne prostorije koje su najblize ulaznim vratima, ili deo dnevne sobe, opet najblizi ulaznim vratima. Isto tako, ako gledamo pravce koji su najbolji  za kancelariju ...to su: istok, jug i severozapad.

ISTOCNA energija u poslu potencira aktivnost, veliku radnu sposobnost, i jaku koncentraciju prilikom zapocinjanja novih projekata. To znaci da je istocna energija najbolja za pocetak u poslu.

Juzna energija nam omogucava u poslu da na sebe skrecemo paznjupre svega svojom pojavom, radom i poslovnoscu.U poslu ona coveku omogucava da dostigne priznanje, afirmaciju, nagradu za svoj rad.
Ova strana sveta je jako dobra za poslove koji su javni, u kojima se radi sa ljudima...

SEVEROZAPADNA strana je povoljna za poslove  koji su vezani direktno za novac, za tradiciju, za striktno postovanje zakona. Dobra je za profesije tipa advokat,sudija, pravnik,bankarstvo...racunovodja...i slicno.