Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 71793 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1062
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #433 poslato: 22. Decembar 2017. 12:13:18 »
Kod mene zanimljivo ovo
Licna kombinacija
821a godina 2018 isti brojevi u igri
Broj godine 2
Moja kombinacija za ovu godinu
143 licni broj za godinu 1
Godina je vezana za nove pocetke,ne znam na kom polju-posao imam, na ljubavnom planu nista pametno... 

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 145
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
« Odgovor #432 poslato: 22. Decembar 2017. 09:11:43 »
Evo ja opet da ozivim ovu temu, obicno to uadim na pocetku godine, ali ajde sad malo ranije. Priblizava se 2018 pa da vidimo sa mozemo ocekivati moj kod je 639 e sad ne znam za godinu da izracunam znam da sam u ovoj godini bila u broju 7 i sve bi kako mi je receno ,sada me zanima ako neko ima vremena sta me ocekuje u godini broj 8. Svima zelim srecne nastupajuce praznike i puuno zdravlja i srece u svim narednim godinama :herc:

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #431 poslato: 25. April 2017. 22:27:40 »
Evo i ovde cu pitati za meni dragu prijateljicu 3.3.1982g kakva joj je ova godina?

Ova godina donosi dosta turbulencija, preokreta i nista ne bi trebalo da planira
Nista ne ide po planu
Sve samo spontatno
Dobra godina za sve vrste ucenja i mentorstva
Moguce su promene i prekidi odnosa, raznih vrsta

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1205
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #430 poslato: 13. April 2017. 12:22:14 »
Evo i ovde cu pitati za meni dragu prijateljicu 3.3.1982g kakva joj je ova godina?
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #429 poslato: 23. Mart 2017. 09:06:04 »
2017 je godina jedinice.
Na svaki svoj broj dodas jedan - 94 (3)
U godini si devetke.
Sve se privodi kraju, daleka putovanja su u pitanju, i kao 94 kraj neke etape u poslu.
Ako se prodaju nekretnine prodaju se u bescenje.
bas si me podstakla na razmisljanje
ako je broj 9-posao-pa..volela bih da ga promenim...mozda i jeste godina zavrsetka
da u sledecoj 2018 radim nesto drugo

a ta 4 u sredini-emocije,ljubav-pa vec 3 godina sa istim tipom..jel to karmicka 4,karmicka veza
a sledece 2018-ce biti 5-promena?
ta 3 na kraju-je obrazovanje, sticanje znanja,prosirivanje vidika-iz ino knjiga

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #428 poslato: 23. Mart 2017. 08:11:33 »
Ove godine 684  .
Citajuci prethodne Postove na Temi dodjoh do sledeceg -
6 se vezuje za posao, ciscenje, napredak.
8 za pravo , potrebe nisam sigurna ...
4 je vezana za  Uran ( pronadjoh tekst na netu ne moze se kopirati ).

Moj broj 583 vezuje se za  Mars i ima simbolike u mom  :nat:.
sve vreme mislim da je 4-saturn

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #427 poslato: 22. Mart 2017. 21:22:20 »
posmatras posao, jel to je 1 svakako
onda, sve sto pocnes, pa i ljubavna veza ima dobru perspektivu
drugi broj ti je dva, pa bi valjalo da se grade emocije, kuca, dom u ovoj godini

1 nije promena
5 i 7 donose promene
1 je pocetak...

<3 Hvala na pojasnjenju...
Ja valjda toliko zudim za promenom i na poslovnom i na emotivnom planu da cu vise da odlepim... Sad ako se u numerologiji godina posmatra od rodjendana do rodjendana meni jos uvek traje 9 i osecam je u pravom smislu te reci - na ivici sam ...ili je ovo mesec 4 pa zbog toga...ne znam...
E sad ako je 1 pocetak - ja posao imam ali mozda bih mogla npr nesto drugo da pocnem da radim...i to bi bilo odlicno...
Kada sam pocela da radim bila sam u godini 911 - u mesecu 899 ali sam ugovor potpisala narednog meseca kada je bio 911...
E sad vdecemo kako ce ove godine biti...ne mogu nikako da povezem...ali ako budem morala da cekam mesec 122 odnosno septembar...ne znam da li cu ga docekati...
Ako je 5 promena onda mislim da me vec ocekuje sledeci mesec - ali posto je 566 onda npr na emotivnom planu ili mozda gresim?

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 8960
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #426 poslato: 22. Mart 2017. 08:08:39 »
Ove godine 684  .
Citajuci prethodne Postove na Temi dodjoh do sledeceg -
6 se vezuje za posao, ciscenje, napredak.
8 za pravo , potrebe nisam sigurna ...
4 je vezana za  Uran ( pronadjoh tekst na netu ne moze se kopirati ).

Moj broj 583 vezuje se za  Mars i ima simbolike u mom  :nat:.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #425 poslato: 21. Mart 2017. 22:58:56 »
Hajde i ja da se ukljucim ...znam da sam dosadna ali sta cu moram da pitam...
Ja sam 911 a u ovoj godini sam 122 i jasno mi je da da je godina 1 godina novih pocetaka....ali mi nije jasno sta bi trebalo ove godine kod mene da se promeni, ne verujem da ce bas na svim poljima da bude promene...sta posmatram osim 1.... :mislilac:

posmatras posao, jel to je 1 svakako
onda, sve sto pocnes, pa i ljubavna veza ima dobru perspektivu
drugi broj ti je dva, pa bi valjalo da se grade emocije, kuca, dom u ovoj godini

1 nije promena
5 i 7 donose promene
1 je pocetak...

Van mreže poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #424 poslato: 20. Mart 2017. 22:18:14 »
Hvala Vladarka  <3