Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76580 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #343 poslato: 01. Januar 2017. 20:41:23 »
Nisam u vezi, slobodna kao ptica na grani i srecna :)
U najavi su poslovne promene od kojih mogu da profitiram, ja jos ne verujem dok se ne desi.
Hoces svakako! To ti se desava u trenutku kada se ne nadas. Mada mislim da su februar, maj, i septembar odlicni za posao kao Jul. To su meseci za napredak u poslu. ceka te razlicita vrsta posla do sada, ugovor i povecanje plate. Moze da ti se desi neki Jupiterski tip muskarca...

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #342 poslato: 01. Januar 2017. 20:38:37 »
Nisam u vezi, slobodna kao ptica na grani i srecna :)
U najavi su poslovne promene od kojih mogu da profitiram, ja jos ne verujem dok se ne desi.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #341 poslato: 01. Januar 2017. 20:11:59 »
Evo i ja da pitam ako moze :)
Ja sam 268. Kakva mi je ova godina?
379 ako dobro racunam.

Koji ti je status na emotivnom planu? Ovo je dobra godina, deluje sa 37 kao da si dobila srecku jer je Jupiter Uran princip - preokret srece. Moze da donese dobre prilike za putovanja, obrazovanje i razvijanje duhovnog. Meni je trojka bila dosta dobra na poslovnom planu. Para bilo ko blata.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #340 poslato: 01. Januar 2017. 20:07:04 »
Evo i ja da pitam ako moze :)
Ja sam 268. Kakva mi je ova godina?
379 ako dobro racunam.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #339 poslato: 01. Januar 2017. 19:31:30 »
Pa ne znam ljubav, vidi, tesko da ces ti izaberes drugacijeg....
samo da ne bude izbirala birka coravoga Mirka hahahah

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #338 poslato: 01. Januar 2017. 19:29:42 »
Pa ne znam ljubav, vidi, tesko da ces ti izaberes drugacijeg....

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #337 poslato: 01. Januar 2017. 19:24:36 »
Odlicna je kako za ljubav tako i za posao. Moguc je pocetak posla, a ta petica moze da ti donese bas mnogo para. Ako razmatramo ljubav moze da dodje neko nov, mada secajuci se tvog horoskopa, sa saturnom jako implementiranim u ljubavnu pricu - nov nije. Sa merkurom kao drugim brojem mozes da dobijes mladjeg dasu, koji je brbljiv, mangup...a inteligentan
hvala i na odgovoru i na brzini....ovo da nije nov mi bas i nije utesno....mladji neka bude ;) ....sad bas mangup inteligentan mnogo je....hahahaah

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #336 poslato: 01. Januar 2017. 19:21:21 »
vladarka ja sam u godini 155 i koliko znam to su novi poceci.....da li samo poslovno ili uopste....a i kakva je za ljubav ta godina.....hvala unapred

Odlicna je kako za ljubav tako i za posao. Moguc je pocetak posla, a ta petica moze da ti donese bas mnogo para. Ako razmatramo ljubav moze da dodje neko nov, mada secajuci se tvog horoskopa, sa saturnom jako implementiranim u ljubavnu pricu - nov nije. Sa merkurom kao drugim brojem mozes da dobijes mladjeg dasu, koji je brbljiv, mangup...a inteligentan

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #335 poslato: 01. Januar 2017. 19:19:36 »
Prvo da svima cestitam novu odinu i pozelim sve najbolje u 2017
Htela bih dda postivima pitanje moj kod je 639 ako sam dobro izraacunala za 2017 je 750 pa me zanima sta mogu ocekivati u ovoj godini.

Draguljce, ne mozes da budes 750, vec 751...
Ne znam sta da ti kazem, ja sam u godini 7ice koja je bas iza mene pogubila zivce. To je uranska godina koja donosi iznenadne promene. Nista ne mozes da planiraas. Sve preokrene ko uran. A pazi ja sam sama ta sedmica./ Menij je uran u karti postavljen lose - u osmom polju. Vrvt zbog toga. Ima ljudi kojima ta godina bude super, ali eto meni nije. Sve dojmis sta mislis o uranskom principu. Svakako ta sedmica je mentorski princip - tu pocinje ucenje...

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #334 poslato: 01. Januar 2017. 19:16:23 »
vladarka ja sam u godini 155 i koliko znam to su novi poceci.....da li samo poslovno ili uopste....a i kakva je za ljubav ta godina.....hvala unapred