Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 78664 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 145
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #303 poslato: 11. Januar 2016. 13:54:43 »
Sad stvarno nista ne znam ako sam prosle godine bila u godini broja 5 i kod 528. Kako sad mogu biti u godini broj 9 zar nisam u godini 6
i kod ako se ponavlja onda 639. Nije bitno sto ja gresim bitno je da ste vi tu da me ispravite i ako neko zeli protumaci.
Numerologija mi je bas nekako zanimljiva imam i neke knjige od Zorice Cvetkovic i Rut Drajer ali izgleda nemam telenat za to.

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
« Odgovor #302 poslato: 11. Januar 2016. 13:48:21 »
Pa ne znam ni sama kada sam na moj licni kod 639 dodala jos tri 999 dobila 638 onda nisam nesto dobro jer prosle godine sam  na moj kod dodala tri 888 da bila sam kod 528 onda nisam sad dobro sabrala i da kazem taj kod 528 je mi je bio bas dobar mnogo lepog mi se desilo i kao sto mi neko rece godina je bila sve samo ne dosadna pa bih sad volela da cujem prognozu za ovu godinu. Hvala na ukazanoj
gresci i jos jednom sve najbolje od srca <3 <3

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #301 poslato: 11. Januar 2016. 13:38:45 »
Kad se svode brojevi, kao sto se to ovde cini prilikom racunanja koda, svaki broj koji budes dodavala 9 dace isti broj. Dakle, ako je tvoj licni broj 9, ove godine ce tvoj licni broj opet biti 9. To je ova poslednja cifra u kodu.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #300 poslato: 11. Januar 2016. 13:28:43 »
Pa ne znam ni sama kada sam na moj licni kod 639 dodala jos tri 999 dobila 638 onda nisam nesto dobro jer prosle godine sam  na moj kod dodala tri 888 da bila sam kod 528 onda nisam sad dobro sabrala i da kazem taj kod 528 je mi je bio bas dobar mnogo lepog mi se desilo i kao sto mi neko rece godina je bila sve samo ne dosadna pa bih sad volela da cujem prognozu za ovu godinu. Hvala na ukazanoj
gresci i jos jednom sve najbolje od srca <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #299 poslato: 11. Januar 2016. 13:19:16 »
super sto ste na pocetku godine aktivirali ovu temu :)

kako bese..jeste ovo godina broja 9-ali..kako se sad generalno gleda-jel se 9 sabere sa bioritamskim brojem il generacijskim?

(znam da se svi brojevi sabiraju sa 9,i da se vracamo na svoj kod), al pitam kad se citaju godisnje prognoze na netu nekih numerologa

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #298 poslato: 11. Januar 2016. 12:56:45 »
Draguljce, mislis 639? Pretpostavljam da si mahinalno otkucala 8. :) Ove godine nam se svima ponavljaju nasi kodovi posto je ovo godina devetke. :)

P. S. Svidja mi se tvoj nik. :)
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #297 poslato: 11. Januar 2016. 12:46:44 »
Evo prvo svima da cestitam novu godinu i pozelim puno zdravlja i srece.
Evo da ja ozivim temu u ovoj godini posto su mi za proslu godinu divne clanice sa foruma sve tacno prognozirale molila bih i za ovu godinu
ako neko ima vremena volje i zelje da mi da prognozu i za ovu godinu moj kod je 639 a ko sam dobro izracunala za 2016 da je kod 638
Hvala unapred na odgovoru.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #296 poslato: 24. Oktobar 2015. 11:18:29 »
idemo dalje:

Petica je sama po sebi veseo broj koji nam da da se konačno opustimo posle 4- ke, izlazak kao kroz tunel !  To je Merkur, osoba vedrog da ne kazem detinjeg duha, jer u numerologiji termin detinjast se vezuje za 3.
Ovo je godina pre svega promena (razvoda, raskida, kracih puteva, selidba...)

Sestica kazu da je jedan od najlepsih godina. Ovo je godina sudbinskih ljubavi gde se bas pojavljuju osobe o kakvim mastate, neko ko vam u potpunosti odgovara. NIje iskljuceno da se bas i razvedete u ovoj godini (pored nalazenja nekog novog) Godina servilnosti, pruzanja usluga drugima, i VELIKE podrske prijatelja.

Sedmica godina stresa, promena, prekida, otkaza ili velikih promena na poslu. MOzete da se preselite. Meni je licno 72 pa cu da rasciscavam porodicno-emotivne odnose. Ovo je duhovna godina, pa je dobra za astrologiju pogotovo numerologiju itd
Mnogima je kao i tranzit Urana ovo jednostavno receno godina haosa. Meni koja sam bioritamska sedmica donosi stres ali izadjem na kraju sa ovim i osecam se zapravo oslobodjeno :)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #295 poslato: 24. Oktobar 2015. 10:57:49 »
Evo, mnogi numerolozi smatraju da smo vec u oktobru u novim "solarima" tj godisnjim prognozama...
Po meni se pokazalo da treba delicmicno uzimati i jeddno i drugo u obzir, jer na primer licno kod mene traju brojke do isteka godine, ali se umanjuje snaga aktuelnog broja i oseca vibracija novog.
S obzirom da je 2016. godina Devetke, veoma lako cemo da sracunamo svoj godisnji broj.

Evo kome je naredna godina jedinica vazi sledece :
Ona donosi nov početak, u svakom slučaju kao nov životni ciklus koji nam nudi uspešne i nove poduhvate. U astrologije ovo je Sunce. Dobra je za poslovne prilike kao i za pocetak veze koja bi cak vodila ka braku.

Onome ko je u godini dvojke moze da donese odlaganja i blokade. Sve mora iz nekoliko puta. Sudbinska godina pa od licnog koda i zavisi kakva ce biti godina. Na emotivnom planu - nikakav vas uticaj i izbor. Sudbina vas dovodi pred svrsen cin

U godini trojke na ljubavnom planu moze da se desi velika ljubav, ali to je veza prolaznog karaktera. Uglavnom je povoljno za trudnocu. Donosi dobro za obrazovanje kao i za putovanja. Srecan ishod svakog poduhvata (Nenina prodaja stana je savrsen primer za ovo)

Skolski za cetvorku kazu da je najteza. Moja malenkost, a i vecina ljudi postane roditelj u ovim periodima. U zavisnosti od licnog koda (natalne karte tj polozaja Saturna) zavisi kako cete izneti na plecima ovu godinu. Ako umete da postujete saturnovo geslo - red, rad i disciplina onda mozete da dozivite uspeh i nagradu. Dobar je za zaposljavanje u drzavnim institucijama. Takodje je dobar za nekretnine. Donosi brigu o clanovima porodice.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #294 poslato: 18. Oktobar 2015. 23:17:09 »
Ajde lepo svi pp sa licni emailovima pa da vam saljem :)