Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 82498 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5888
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #283 poslato: 26. Septembar 2015. 12:05:57 »
Zdravo ANANINA :) e ovako... Po meni mozes ocekivati promjenu radnog mjesta, ako ne mjesta onda poslovnog prostora... Bices veoma emotivna i po meni trebalo bi da pazljivo rukovodis finansijama, i da vodis racuna o svoj papirologiji ali i novcu, jer mi se cini kad da neces imati najbolju kontrolu nad istim (znam da je danas veoma tesko ista ustedjeti, ali po meni ja bh pokusala bar 10% prihoda da sklonim po strani da zamislim da je to kao vracanje nekog duga jer trebace ti novci odjednom, jer ti je godina sudbinska). Pazi kako ti vracaju kusur... I da, moze se desiti da dosta cekas oko nekih stvari al i da ces sreedjivati neke stvari oko nekretnina, bilo da je prodaja kola ili stana/kuce ali i mozda neko nasledstvo i to prije po nekoj zenskoj liniji. Godina odlicna za nove pocetke i posao, moze se desiti da bi radila nesto vezano za trgovinu, sa novcem drugih ljudi i da ces se dosta vracati na staro u ovoj godini. Povedi racuna o vidu i kostima, kozi, cuvaj se vatre jer mi se cini da si kao imala neke opekotine ranije... Nadam se da grijesim... I da, moram ti reci da mi se sledeca godina mnogo dopada za tebe :) mozes ocekivati neko kumstvo... :)) Srecno!  <3
Obasjana da dam feed, pocela da radim, onda promijenila firmu presla u drugu, to bi moglo biti vracanje na staro je sam tu ponudu ranije odbila( nije mi bila prihvatljiva) , sa finansijama tako tako, uobicajeno, problem sa kozom, pojavio mi se ekcem na kozi koji ne prolazi drugi mjesec iako redovno mazem kremom, ako jedno vece preskocim on se povrati.I da cerka pozvana da bude kuma drugaric, tako da imamo kumstvo. I da prije mjesec sam zaturila vozacku, konacno sam je nasla, to je ukratko desavanje, veliki poljubac za tebe. <3

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #282 poslato: 08. Jul 2015. 22:18:40 »
Hvala na povratnoj informaciji Groficeeee, puuno mi znaci.  :srceto: :*: :*

Vladarka, mnogooo mi se dopada godina u kojoj se nalazis 618, em ti je dobra za emocije, em za posao, em za finansije, za regeneraciju na svim nivoima... Plodna godina, ali i godina davanja, al sve ce to da ti se nagradi, kako si ti 9 u licnom broju ti si inace uvijek bila neko ko se daje, ko je human i gledala da ljudima pomognes na bilo koji nacin pa makar i slanjem pozitivnih misli. <3 Ove godine samo redovno iskontrolisi zdravlje, krvnu sliku i sve u paketu i to ako nisi cinila u januaru obavezno uradi u oktobru. Imaces dosta iznenadnih dobitaka ali i troskova. Postoji sansa da ces da mijenjas posao, ali i mjesto stanovanja, cijela godina ti je povoljna za sve cemu tezis. Ne vidim nikakva ogranicenja, a i da ih vidim ne bi trebalo niko od nas da stagnira i ceka bolja vremena, jer svako moze da uspije kad se potrudi kad-tad. :) Mislim da promjena mjesta stanovanja moze biti preko poslovnog ili emotivnog partnera, ali i preko pomoci prijatelja, clanova porodice, tipa da ti oni preporuce neki odgovarajuci stan... U svakom slucaju, plodovi tvog rada, truda i dugogodisnjeg ulaganja ce se isplatiti samo nastavi tempom koji inace znas da primjenjujes. :) Ovo je godina uljepsavanja za tebe, zatim mozes imati visak energije te toplo preporucujem bavljenje nekim sportom, jer fizicka aktivnost tebi treba, onako trcanje, vjezbe i sl. Sta reci sem da uzivas u zivotu i da budes i sijes ljubav vise nego ikada, jer si u godini Venere. <3 Sreeeećnooooo i berićetno!  :shmish: :srce: :cvetko:

Hehe, Vladarka i ja imamo isti kod. :) Nadjoh svog numeroloskog forumskog parnjaka. :D
Ove godisnje predikcije vaze od rodjendana do rodjendana ili od nove godine do nove godine? Ili svako treba da vidi sta mu stima?
Sledeca godina je godina devetke. Svima ce nam se ponoviti kodovi sa kojima smo rodjeni. Sta kazete na to?
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #281 poslato: 03. April 2015. 14:13:59 »
Prebacila sam poruke vezane za mesečne prognoze u svoju temu. Zamolila bih vas da ubuduće postavljate pitanje na pravoj temi, da ne bismo pravili zabune, nagomilalo se dosta poruka pa postaje teže snaći se:heartshape:
:)

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #280 poslato: 03. April 2015. 13:37:46 »
Prosto moram da prokomentarisem da kad se neko nadje u godini 5 da upoznaje ne samo puuno novih ljudi (potencijalnih prijatelja) vec i puno stranaca, javnih licnosti sa kojima se cak i upoznaje kao i da srece puuno trudnica, male djece, kao i da je u centru zbivanja ali i paznje.  <3 :0 6:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 481
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #279 poslato: 30. Mart 2015. 10:26:00 »
Hvala puno:)
Ja tu sabirala i dodavala...ali sada mi je jasno :)

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 481
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #278 poslato: 29. Mart 2015. 13:42:53 »
Kako sad dobijate po dva broja?  :hum:
Ja sam rođ. 29.04.1980 tj. moj kod je 696
ovo je godina 8...kako predviđate tumačenja za naredne mesece?

Na mreži Plava Orhideja*

• Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #277 poslato: 25. Mart 2015. 13:09:48 »
Hvala, puno puno...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #276 poslato: 25. Mart 2015. 12:58:07 »
11.09.1974
kod 235
Hvala, od srca.

U godini si 1-2-(4) - jos od oktobra meseca.
Ova godina je odlicna za pocetak bilo cega, sta god smislis ici ce ali treba biti i strpljiv zbog dvojke koja se tu nalazi jer ona donosi neka odlaganja. Recimo imas ideju da pokrenes biznis ali ne upali iz prve jer moras da brines (2 je MO) o privatnim stvarima (ukucani, dom) sto kod tebe jeste slucaj...
Mart je 45 - daje tezinu, mukotrpan rad pa krajem meseca neke promene, administrativne obaveze
April 56 - ovo je promenljiv mesec i dobar je za komunikaciju s prijateljima, pozitivno resenje nekih
administrativnih problema
Maj 67 - Moze biti dobar za novac ali donosi sudbonosni preokret od 15.og
Jun 78 - Ovo je mesec velikih promena, koje dolaze iznenada i na koje se ne mogu uticati
Jul 89 - Cuvaj se lazi prevara, izbegava svadje, vodi racuna o zdravlju
Avgust 91 - Privedi kraju neke stvari kako bi mogla da krenes u nove pobede
Septembar 12 - moze doneti posao, preteranu emotivnu osetljivost, previse obaveza a moguc i stres usled toga

Na mreži Plava Orhideja*

« Odgovor #275 poslato: 25. Mart 2015. 11:55:30 »
11.09.1974
kod 235
Hvala, od srca.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #274 poslato: 13. Mart 2015. 19:32:02 »
Ovaj tvoj kod ima i moja sefica... :D Uglavnom ona i ja smo sudbinski spoj, a imamo i Urana u licnom broju, sve zavisi od nje... Moj ostanak tamo ne samo od glavnih direktora... A oni traze dlaku u jajetu konstantno... :)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3