Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 78728 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2820
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Godisnja prognoza uz pomoc brojeva (Odgovori)
« Odgovor #93 poslato: 08. Mart 2013. 17:11:38 »
Jadranka 9,18,i 27.  u 8 mjesecu se preklapaju u potpunosti sa tvojim datumom rođenja tako da ti oni postaju još sretniji datumi. Usput ti u svom datumu rođenja imaš samo dvije grupe sretnih brojeva

Inače tvoj pozetivan period bi trebao biti od sredine prolječa pa do 20 lipnja kao i odc 3 dekade kolovoza do konca rujna. Stoga se u tom periodu preporučuje pokretanje dobro isplaniranih poslova.
Aha . Sad sam te skroz ukapirala . Zbunila me ova 08 a ti si  u stvari mislila na datum  9,18,27  Avgust kada se preklapaju sa  datumom rodjenja.  :m11: :loovee:

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
Odg: Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #92 poslato: 08. Mart 2013. 16:15:50 »
Ubuduce  cu obratiti paznju na ove brojeve koje si mi navela za srecne brojeve . Kazes  za brojeve 9 18 27 i 8  da su posebno srecni .
Potvrdjujem 9 ( januar) rodjen mi je stariji sin a 8 ( Oktobar ) drugi sin . Kud cu vecu srecu od toga  <3

Jadranka 9,18,i 27.  u 8 mjesecu se preklapaju u potpunosti sa tvojim datumom rođenja tako da ti oni postaju još sretniji datumi. Usput ti u svom datumu rođenja imaš samo dvije grupe sretnih brojeva

Inače tvoj pozetivan period bi trebao biti od sredine prolječa pa do 20 lipnja kao i odc 3 dekade kolovoza do konca rujna. Stoga se u tom periodu preporučuje pokretanje dobro isplaniranih poslova.

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #91 poslato: 08. Mart 2013. 15:56:42 »
Ti Jadranka možeš 9 smatrati svojim sretnim brojem

Jer tvoji sretni brojevi i jesu 9,18,27,36,45,54,63,72,81,99,5,14,23,32,41,50,....sem toga tvoji sretni dani su:9,18,27 u mjesecu a 9,18,27,08 bi ti trebali biti posebno sretni.

Jest da za 9 kažu da nevalja započinjati ništa nova ali u 9-ki i završavamo jedan ciklus pa kako god okremeš pripremaj teren za April.

<3

Ubuduce  cu obratiti paznju na ove brojeve koje si mi navela za srecne brojeve . Kazes  za brojeve 9 18 27 i 8  da su posebno srecni .
Potvrdjujem 9 ( januar) rodjen mi je stariji sin a 8 ( Oktobar ) drugi sin . Kud cu vecu srecu od toga  <3

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #90 poslato: 08. Mart 2013. 14:47:06 »
Ti Jadranka možeš 9 smatrati svojim sretnim brojem

Jer tvoji sretni brojevi i jesu 9,18,27,36,45,54,63,72,81,99,5,14,23,32,41,50,....sem toga tvoji sretni dani su:9,18,27 u mjesecu a 9,18,27,08 bi ti trebali biti posebno sretni.

Jest da za 9 kažu da nevalja započinjati ništa nova ali u 9-ki i završavamo jedan ciklus pa kako god okremeš pripremaj teren za April.

<3

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #89 poslato: 08. Mart 2013. 07:38:33 »
Jadranka po tvojoj računici je dobro. No onako kako ja računam a to je da životna godina traje od rodendana do rođendana ti spadaš još u godinu broja 6.No tebi je 5 i sudbinski kao i karmički broj. Dakle nije ni čudo da ti je s jedne strane ovaj projekt toliko *životno važan* jer je 2012 u broju 5 S jedne strane imaš tendenciju pokretanja nečeg novog s druge strane nutarnji konflikti sa samom sobom što je dobro jer te dovodi u situaciju da ipak ne srljaš glavom bez obzira.  Postoji još jedna stvar koja mi kod tebe upala u oči a to je da si ti sada u 46 životnoj godini kad pogledaš to opet daje 10 što bi doslovno kod tebe značilo vrijeme za ostvarenje jednog novog početka koja se tumba dulje vrijeme po tvojoj glavi. osim toga ovo je i tvoja godina koja je idealna za uvečanje financija kao i materijalnog kapitala isto tako i transakcija sa dobrima kao i nekretninama jer 5 je kao takav i broj novca.

E sada kada bi se gledalo po mjesecima tebi mart biva u broju 9 što je opet ravno Duhovnoj 9-ki iz tvog dana rodenja a sem toga broj 9 je i tvoj sretan broj pa eto idealna mjeseca da se krene a dobar nastavak te očekuje i sa Aprilom iako bi u Aprilu moglo doći do manjih korekcija onoga što se odradilo u martu moguć čak i početak posla i to oko 28 aprila a u maju prve stvarne pare i produbljenje poslovanja.

Uhy razmisljamo na isti nacin . I meni je prolazila kroz glavu moja 46 god i mogucnost nekog novog pocetka . Brojeve kombinujem u svim mogucim situacijama . Jedan od primera je i moja 22 bracna godina. Broj koji u sebi sadrzi dve 2 tj dva Meseca kao nocno svetlo  a zbrajanjem daju br 4 pod vladavinom Saturna ( voz tunel ) i sto bi u bukvalnom prevodu opisalo tezu blokiranu godinu na svim poljima . Godina koja zaista jeste bila najteza ali je i donela mnoga iskustva.
Inace kad vec pominjes br 5 moj datum vencanja je   14 (=5 )    Maj  = 5  i da ne nabrajam prilicno me  5 prati   u zivotu
E sad  kazu u broju 9 ne treba zapocinjati nista novo i ako racunam godinu od rodjendana do rodjendana onda Mart jeste  u mom slucaju u br 9 i ne znam da li ga mogu posmatrati kao pripremanje terena za posao  jer  u planu imam da najdalje do pred kraj Aprila krenem sa radom . Ma samo da ja krenem sa radom .
 :thank_you: :m11: :*

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #88 poslato: 08. Mart 2013. 02:38:07 »
Ajd ovako Uhy . Proveri samo da li sam dobro sracunala .

Moj datum 9.10.1966
 Bioritamski broj (9+1=10  = 1_)
 Tekuca godina 2013= br 6

Godihna 6 + bir br  1= 7 + mesec Mart  br 3 = 10 =br 1.
 Ako gledam za mesec Mart i otpocinjanje nekog novog posla onda bi ovaj Mart meni konkretno bio povoljan mesec za novu delatnost .

U Februaru mesecu sam non stop da li se upustati u realizaciju ili ne . Ali evo u Martu definitivno donesena odluka  da se krene sa realizacijom ideje  . Mesec Mart u mom slucaju (  Sunce (ili Jedinica) pretstavlja snažnu energiju,vitalnost,život,moć,visok položaj,status,ugled,slavu,popularnost,želju za uspehom,autoritet,početke,sve što je novo..  ) je krenuo vrlo dinamicno  .
 nadam se da ce mi energija sunca pomoci da se odrade sve pripreme  a u Aprilu krene sa radom .

Jadranka po tvojoj računici je dobro. No onako kako ja računam a to je da životna godina traje od rodendana do rođendana ti spadaš još u godinu broja 6.No tebi je 5 i sudbinski kao i karmički broj. Dakle nije ni čudo da ti je s jedne strane ovaj projekt toliko *životno važan* jer je 2012 u broju 5 S jedne strane imaš tendenciju pokretanja nečeg novog s druge strane nutarnji konflikti sa samom sobom što je dobro jer te dovodi u situaciju da ipak ne srljaš glavom bez obzira.  Postoji još jedna stvar koja mi kod tebe upala u oči a to je da si ti sada u 46 životnoj godini kad pogledaš to opet daje 10 što bi doslovno kod tebe značilo vrijeme za ostvarenje jednog novog početka koja se tumba dulje vrijeme po tvojoj glavi. osim toga ovo je i tvoja godina koja je idealna za uvečanje financija kao i materijalnog kapitala isto tako i transakcija sa dobrima kao i nekretninama jer 5 je kao takav i broj novca.

E sada kada bi se gledalo po mjesecima tebi mart biva u broju 9 što je opet ravno Duhovnoj 9-ki iz tvog dana rodenja a sem toga broj 9 je i tvoj sretan broj pa eto idealna mjeseca da se krene a dobar nastavak te očekuje i sa Aprilom iako bi u Aprilu moglo doći do manjih korekcija onoga što se odradilo u martu moguć čak i početak posla i to oko 28 aprila a u maju prve stvarne pare i produbljenje poslovanja.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #87 poslato: 07. Mart 2013. 10:58:11 »
Ja i dalje nisam nacisto sa tim da li numericka godina pocinje 1.1. ili kao solar od naseg rodjendana.
Sve u svemu, posto sam rodjena 24. 10. 1991, moj bioritamski broj je 7, a u godini sam broja 4. Posto je moj rodjendan bas tu oko pocetka nove studentske godine, bas mi se uklapa to da mi je treca godina na faksu, koja je najteza, saturnovska godina.

A mart je 7:
7 Godina duhovnosti. Ako ste intelektualac ili se bavite naucnim radom, ove godine dozivecete veliki uspeh na poslovnom planu. Koliko god da je godina naklonjena intelektualnom radu bice veoma nepovoljna za one koji se bave finansijama i trgovinom, tako da treba biti posebno oprezan sa zapocinjanjem posla, jer su moguci nepovoljni rezultati i finansijski gubici. Nemojte se zaletati i dobro razmislite sa kim poslujete. Okrenite se mudrosti, sticanju znanja jer kraj godine donosi blagoslov u vidu vece mudrosti. Postignite svoj unutrasnji mir. Cuvajte mentalno zdravlje i nadjite sebi oduska jer godina je jako nervozna i moze doci do psihickog pucanja. Mozda u ovoj godini napravite presek i nadjete svog princa ili princezu jer neko vas vec duze vreme posmatra i ceka da ga primetite.Srecni meseci: svi su sretni osim marta, aprila i novembra. 

Bas sam pre neki dan napisala super rad. Bas sam zadovoljna. Mozda i bude nesto od mene.  :m11: :pisac:
A ovaj princ... Hmm...   :sm2: Samo me zeza, cas je sa mnom, cas nije. Cas je ok, cas nije. Ne zna ni on sta hoce, tacnije uplasio se izgleda.  :out: :0 4: A bas imam osecaj da mu se svidjam.  :222s: :S
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4192
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #86 poslato: 07. Mart 2013. 10:50:09 »
Tako je, mart je trojka, april cetvorka itd.  :aha:
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #85 poslato: 07. Mart 2013. 10:43:02 »
evo i mene na ovoj temi:)
dakle 10.07.1965.
   biritam 8 + tekuca godina 2013 je broj 6=14=5
Znaci ja sam u godini br.5!
5 Godina napretka i razvoja, godina zetve, svaki dan uradite neku novu stvar, igrajte se sa svojim mogucnostima jer ovo je godina vaseg preporoda. Putujte i putovanje ce vam doneti ne samo lep provod nego i novac. Novac ce vam sam dolaziti, a necete ga ni planirati niti znati odakle je moguce da ga dobijete. Ne zaboravite, ovo je godina vase zetve. Za zapocinjanje posla u ovoj godini svaki mesec i svaki dan je dobar i sve ce uroditi plodom. Nauceno u ovoj godini vam donosi trajnu korist, jedino april mesec koji donosi 9 nije dobar za zapocinjanje poslova jer u devetci zavrsavamo zapoceto. U ovoj godini vazno je da shvatite da vas strahovi blokiraju, prepustite se velikim ludostima. Na ljubavnom planu dosta interesantnih susreta, ali samo jedan ce prerasti u ozbiljnu vezu. Ove godine biste mogli konacno da upoznate osobu svog zivota jer postoji mogucnost da se ta veza krunise brakom. Ove godine prestajete da sumnjate u samog sebe i oslobodicete se mnogih kompleksa. Postacete jedna vrlo otresita i stabilna osoba. Pripazite kako se ponasate u saobracaju, bilo da ste pesak ili vozac, nemojte gubiti koncentraciju. Malo opreza nije na odmet. 

i sad, za svaki mesec dodam broj...npr za mart je 3
5+3=8
5+4(za april)=9..i td
jel tako?
------------------------------
Sad bas proveravam 2011.g.(kad sam upoznala NJEGA):)
I MOJ BIORITAMSKI JE 8 + (2011) 4=12=3
A ZA 3 KAZE:
3 Godina emotivnog budjenja. Ove godine ostavite razum i racio da prespavaju, a reagujte samo emocijama jer drugacije necete ni moci. Mnogi od vas bice ni na nebu ni na zemlji, jedna vrlo burna godina puna raznih iznenadjenja, pa ukljucite sva svoja cula i maksimalno uzivajte u njoj. Zelite ljubav ove godine i nesebicno uzvracajte, ako tako ne uradite mozete ostati i bez te ljubavi i osecanja. Na poslovnom planu bice dosta uspeha, a narocito ako se bavite ulaganjem u akcije ili prodajom nekretnina. Prijatelji ce vam biti naklonjeni i pomocice vam da se izvucete iz nekih delikatnih situacija. Porodica ce biti na vasoj strani, ukoliko vam se bilo sta ruzno desi imacete od koga da trazite pomoc. Sve u svemu, vrlo uspesna godina. Maksimalno iskoristite sve pogodnosti koje vam ona donosi, ali usresredite se da ova velika kolicina emocija ode u pozitivnom kontekstu jer u protivnom... Ako ste u braku mozete ocekivati uvecanje porodice, a oni koji tragaju za zivotnim partnerom mogu doziveti ljubav za ceo zivot. Pripazite respiratorni sistem u toku zimskih meseci.Srecni meseci februar, mart, maj i jun. 

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #84 poslato: 07. Mart 2013. 09:48:37 »
Nina malo si sprtljala računicu:

Tvoja životna godina je u broju 7

Dakle na nju dodaješ Mart

što znači:Broj životne godine + mjesec koji te interesira
to kod tebe izgleda ovako: 7+3 =10/1
                                           7+4=11/2
                                           7+5=12/3

Tebi bi ovo trebala bioti godina kada češ sa jedne strane imati potrebu da budeš posvečena sebi kroz motiv vjere kao duhovnosti ali s druge strane će ti dosta biti bitan dom, obitelj. Koncentrirani naboj energije motivirat će te da napraviš promjene sebe same ponajprije kroz neki vid edukacije koji u konačnici ima ostvarenje kroz napredak kako na poslovnom tako i na matrijalnom planu. Tokom marta moglo bi te zaista biti teško pratiti jer bi mogla ići glavom kroz zid, a usput se pitati zaštoo te nitko oko tebe ne razumije. U svakom slučaju mart kao takav nosi sa sobom promjene ali i nestabilnost pa ništa ne uzimaj zdravo za gotovo nego sve provjeravaj. April će biti poprilično stresan a tvoje raspoloženje poprilično promjenjivo pa zato pripazi kroz komunikaciju, biti ćeš prilično emotivna pa čes sve puno lakše prihvaćati srcu ali i u sve usto budeš ulazila ulazit češ sa srcem. Nikako nebi bilo pametno da potpisuješ bilo kakva važna dokumenta za vrijeme puna mjeseca jer te tada vodi emocija a ne tvoj zdrav razum. Kroz maj eto prilika da neke svoje hobije i unovčiš ili napraviš nekakav kreativan korak, naglasena komunikacija, trgovina kao i intuicija s toga se osloni na to jer bi ti to moglo doneti dobar financijski moment.

Aha , e hvala ti . Ja racunala skroz drugom metodom pa dobila br 6.

Aha pa dobro ne zvuci strasno , kako sam ja mislila da ce da zvuci . Samo tu preteranu emotivnost u aprilu da prezivim i sve ce biti cool.

Tnx Uhy :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates