Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76687 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #83 poslato: 07. Mart 2013. 09:14:53 »

Ajd ovako Uhy . Proveri samo da li sam dobro sracunala .

Moj datum 9.10.1966
 Bioritamski broj (9+1=10  = 1_)
 Tekuca godina 2013= br 6

Godihna 6 + bir br  1= 7 + mesec Mart  br 3 = 10 =br 1.
 Ako gledam za mesec Mart i otpocinjanje nekog novog posla onda bi ovaj Mart meni konkretno bio povoljan mesec za novu delatnost .

U Februaru mesecu sam non stop da li se upustati u realizaciju ili ne . Ali evo u Martu definitivno donesena odluka  da se krene sa realizacijom ideje  . Mesec Mart u mom slucaju (  Sunce (ili Jedinica) pretstavlja snažnu energiju,vitalnost,život,moć,visok položaj,status,ugled,slavu,popularnost,želju za uspehom,autoritet,početke,sve što je novo..  ) je krenuo vrlo dinamicno  .
 nadam se da ce mi energija sunca pomoci da se odrade sve pripreme  a u Aprilu krene sa radom .

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
« Odgovor #82 poslato: 07. Mart 2013. 02:34:58 »
Imam pitanje ako mi je ova godina godina broj 7 , kako bi onda mogao da se manifestuje mart mesec koji ce biti u broju 6?

Kapiram da je 7 godina godina povlacenja u sebe i samoanaliziranja i sredjivanja , ali kako se onda ta 7ca odrazava po mesecima?

Rodjena sam 09.11.1985

A po racunici koju je Uhy postavila ispada da je mart br 6 (ako sam dobro izracunala ).
Tacnije najvise me interesuju mart,april i maj  jer po predikcijama ta tri meseca su izuzetno naglasena (za april manje vise , stim da ce on biti broj 7 pretpostavljam da ce naglasak jos veci biti na to povlacenje u sebe )...

Nina malo si sprtljala računicu:

Tvoja životna godina je u broju 7

Dakle na nju dodaješ Mart

što znači:Broj životne godine + mjesec koji te interesira
to kod tebe izgleda ovako: 7+3 =10/1
                                           7+4=11/2
                                           7+5=12/3

Tebi bi ovo trebala bioti godina kada češ sa jedne strane imati potrebu da budeš posvečena sebi kroz motiv vjere kao duhovnosti ali s druge strane će ti dosta biti bitan dom, obitelj. Koncentrirani naboj energije motivirat će te da napraviš promjene sebe same ponajprije kroz neki vid edukacije koji u konačnici ima ostvarenje kroz napredak kako na poslovnom tako i na matrijalnom planu. Tokom marta moglo bi te zaista biti teško pratiti jer bi mogla ići glavom kroz zid, a usput se pitati zaštoo te nitko oko tebe ne razumije. U svakom slučaju mart kao takav nosi sa sobom promjene ali i nestabilnost pa ništa ne uzimaj zdravo za gotovo nego sve provjeravaj. April će biti poprilično stresan a tvoje raspoloženje poprilično promjenjivo pa zato pripazi kroz komunikaciju, biti ćeš prilično emotivna pa čes sve puno lakše prihvaćati srcu ali i u sve usto budeš ulazila ulazit češ sa srcem. Nikako nebi bilo pametno da potpisuješ bilo kakva važna dokumenta za vrijeme puna mjeseca jer te tada vodi emocija a ne tvoj zdrav razum. Kroz maj eto prilika da neke svoje hobije i unovčiš ili napraviš nekakav kreativan korak, naglasena komunikacija, trgovina kao i intuicija s toga se osloni na to jer bi ti to moglo doneti dobar financijski moment.

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #81 poslato: 06. Mart 2013. 23:43:12 »
Imam pitanje ako mi je ova godina godina broj 7 , kako bi onda mogao da se manifestuje mart mesec koji ce biti u broju 6?

Kapiram da je 7 godina godina povlacenja u sebe i samoanaliziranja i sredjivanja , ali kako se onda ta 7ca odrazava po mesecima?

Rodjena sam 09.11.1985

A po racunici koju je Uhy postavila ispada da je mart br 6 (ako sam dobro izracunala ).
Tacnije najvise me interesuju mart,april i maj  jer po predikcijama ta tri meseca su izuzetno naglasena (za april manje vise , stim da ce on biti broj 7 pretpostavljam da ce naglasak jos veci biti na to povlacenje u sebe )...
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #80 poslato: 23. Februar 2013. 13:36:40 »

Draga evo kad već spominješ Lazara upravo iz njegove knjige.

*7.2. GODIŠNJA PROGNOZA
Godišnja prognoza se svodi na tumačenje numerološkog broja odnosne godine uvećane
za bioritamski broj. Primer: za bioritamski broj 6, u 2002. godini, ta godina će biti godina
broja 1. (6+2002=6+4=10=1)

Obzirom da je godina dana relativno dug period, obračunava se i “mesec broja”, tj. na
godinu broja dodaje se redni broj meseca. Tako da u ovom slučaju imamo da će te
godine, januar biti u broju dva, februar u broju tri itd.

Za dnevnu prognozu, na postojeći broj meseca dodaje se redni broj dana, ili se ponovo
sve preračunava - sabira se bioritamski broj sa celim datumom, ali o tome kasnije.*

Budući da si u godini broja 7 računaj na dosta stresa i nervoze zato je pametno opuštati se što je više moguće. Naglasak je na materijalnim stvarima (financije i prihodi) koji bi kod tebe mogli biti dobri iako povedi pažnju na to što potpisuješ. Vrijeme je tvoje ekspanzije i promjena pogotovo kroz mart zato nemoj da te strah od novog ili nepoznatog blokira. Šta si radila koncem godine, Jesi možda dogovarala nekakav posao koji se kao takav nije realizirao. Ako jesi sada je vrijeme da se ta priča završi. U svakom slučaju autoriteti su ti naklonjeni, na tebi je samo da si pravilno postaviš prioritete  kako bi što manje gubila energiju jer ne samo ova nego i ona iduća godina su ti jako naklonjene kako na materijalnom planu tako i na planu stvaranja nekih novih kontakata i veza.
Sad samo o tebi ovisi koliko toga dobroga želiš iskoristiti.Zato kreni hrabro napred.

Hvala Uhy :)
Naime, bilo je dogovora za neki posao u decembru ali se prica nije realizovala pa je iskrsao posao pocetkom februara i sada radim taj posao. Inace mi jeste stresna bila cela prosla godina u vezi posla, stalno prekidi, nesto iskrsne u poslednjem trenutku pa ne moze da se realizuje....jedva neki honorarni posao i to s vremena na vreme. Sad sam na pocetku i jos uvek ucim i upijam sve sto mi se kaze pa se nadam da ce biti dobro. :)
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #79 poslato: 23. Februar 2013. 02:18:23 »
Uhy, sta mislis o mesecu u broju 2? Meni sledi mart u u ovom broju. Februar je bio u broju jedan i pocela sam da radim :) Ispunjena simbolika. Inace sam rodjena 13.7.1986. pa ako racunamo od rodj.do rodj. u godini sam u broju 7 a ako racunamo kalendarski 8. Nesto mi ne prija ova sedmica  :jok:

Ako nije problem kako si ti došla do toga da ti je mart u broju 2?

Moj trobroj je 268. Dakle bioritamski broj je 2. Taj broj sabiram sa godinom(2+0+1+3=6) i sa mesecom (januar je 1, februar je 2, mart 3 itd.) pa mi je januar u broju 9, februar u broju 1, mart u broju 2 itd...

Dražesna tebi je mart u broju jedan.

Da objasnim  ti si rođena 13,7. =1+3+7=11(2)
                                             =2+5(20012)=7
                                             =7+3(Mjesec Mart)=10/1

Ili ako ćete dulju verziju:

brojna vrijednost tekućeg mjeseca.........3
dan rođenja .......................................13
mjesec rođenja ...................................7
godina rođenja ...............................1986
broj mjeseci između tekućeg
mjeseca i mjeseca rođenja ................. 8
zbroj..............................................2017=2+0+1+7=10/1

Ahaaa...e pa nisam znala da tako analiziram. Ja sam pre nekog vremena nasla Numerologiju od Lazara Djerdja pa po tome racunala.
I kakav bi mi bio mart i godina onda po tvom sistemu? :)

Draga evo kad već spominješ Lazara upravo iz njegove knjige.

*7.2. GODIŠNJA PROGNOZA
Godišnja prognoza se svodi na tumačenje numerološkog broja odnosne godine uvećane
za bioritamski broj. Primer: za bioritamski broj 6, u 2002. godini, ta godina će biti godina
broja 1. (6+2002=6+4=10=1)

Obzirom da je godina dana relativno dug period, obračunava se i “mesec broja”, tj. na
godinu broja dodaje se redni broj meseca. Tako da u ovom slučaju imamo da će te
godine, januar biti u broju dva, februar u broju tri itd.

Za dnevnu prognozu, na postojeći broj meseca dodaje se redni broj dana, ili se ponovo
sve preračunava - sabira se bioritamski broj sa celim datumom, ali o tome kasnije.*

Budući da si u godini broja 7 računaj na dosta stresa i nervoze zato je pametno opuštati se što je više moguće. Naglasak je na materijalnim stvarima (financije i prihodi) koji bi kod tebe mogli biti dobri iako povedi pažnju na to što potpisuješ. Vrijeme je tvoje ekspanzije i promjena pogotovo kroz mart zato nemoj da te strah od novog ili nepoznatog blokira. Šta si radila koncem godine, Jesi možda dogovarala nekakav posao koji se kao takav nije realizirao. Ako jesi sada je vrijeme da se ta priča završi. U svakom slučaju autoriteti su ti naklonjeni, na tebi je samo da si pravilno postaviš prioritete  kako bi što manje gubila energiju jer ne samo ova nego i ona iduća godina su ti jako naklonjene kako na materijalnom planu tako i na planu stvaranja nekih novih kontakata i veza.
Sad samo o tebi ovisi koliko toga dobroga želiš iskoristiti.Zato kreni hrabro napred.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #78 poslato: 22. Februar 2013. 21:34:54 »
Uhy, sta mislis o mesecu u broju 2? Meni sledi mart u u ovom broju. Februar je bio u broju jedan i pocela sam da radim :) Ispunjena simbolika. Inace sam rodjena 13.7.1986. pa ako racunamo od rodj.do rodj. u godini sam u broju 7 a ako racunamo kalendarski 8. Nesto mi ne prija ova sedmica  :jok:

Moj trobroj je 268. Dakle bioritamski broj je 2. Taj broj sabiram sa godinom(2+0+1+3=6) i sa mesecom (januar je 1, februar je 2, mart 3 itd.) pa mi je januar u broju 9, februar u broju 1, mart u broju 2 itd...

=2+5(20012)=7
                                             =7+3(Mjesec Mart)=10/1

Ahaaa...e pa nisam znala da tako analiziram. Ja sam pre nekog vremena nasla Numerologiju od Lazara Djerdja pa po tome racunala.
I kakav bi mi bio mart i godina onda po tvom sistemu? :)

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #77 poslato: 22. Februar 2013. 21:08:16 »

=2+5(20012)=7
                                             =7+3(Mjesec Mart)=10/1

nadya05*

• Gost
« Odgovor #76 poslato: 22. Februar 2013. 19:53:26 »

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #75 poslato: 22. Februar 2013. 07:48:09 »

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #74 poslato: 21. Februar 2013. 16:38:45 »