Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76765 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #73 poslato: 21. Februar 2013. 11:49:03 »
Hvala Djuroooo :heartshape:
Da, bas je odradio skolski, kad se setim i prosle godine mesec u broju 1 mi je doneo puno kontakata, jedan honorarni posao, radila sam i volonterski i zapocela mnoge stvari koje su mi obelezile veci deo godine. To mi je bio mesec kad sam radila od jutra do sutra i bilo mi je super. Tako da ocekuj, bice ! :)

Ne mogu da se setim tacno 2 prosle godine ali se secam da se jesam nervirala i da nisam mogla puno da uticem na stvari iako sam se trudila. Pisem feed, mnogo su mi zanimljive brojke, pratim ih vec neko vreme :)
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

djurafigura*

• Gost
« Odgovor #72 poslato: 21. Februar 2013. 11:01:44 »
Ganci cestitam na poslu!  ]-[ Kod tebe je to skolski odradilo. Meni je mart u broju 1 pa se i ja nadam nekim poslovnim desavanjima. Godina kalendarski 7, a po rodjendanu 6.
Mislim da si ti ipak u godini 8. Ona ti moze doneti poboljsanje fin. situacije....Mesec u broju 2 donosi neke situacije na koje ne mozes da utices, promenjivost, nestabilnost, pojacana saradnja sa drugima. Ovog meseca ces donositi sud o tome sta je dobro, a sta ne od onoga sto si zapocela u mesecu broja 1. Ne treba trositi novac olako, a zdravstveno moguca glavobolja. Pozz

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #71 poslato: 21. Februar 2013. 09:12:01 »
Uhy, sta mislis o mesecu u broju 2? Meni sledi mart u u ovom broju. Februar je bio u broju jedan i pocela sam da radim :) Ispunjena simbolika. Inace sam rodjena 13.7.1986. pa ako racunamo od rodj.do rodj. u godini sam u broju 7 a ako racunamo kalendarski 8. Nesto mi ne prija ova sedmica  :jok:
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Pele*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 31
  • Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...
« Odgovor #70 poslato: 20. Februar 2013. 02:39:20 »
Ako sam dobro izracunala ovo bi mi  trebala biti godina br.6?

7.2.1990

Sta da ocekujem na poslovnom planu ove godine? Vec dugo sam u potrazi za poslom,ali nista. Mozda sam i previse izbirljiva po tom pitanju, necu ono sto mi se nudi a ne znam sta zelim...
A ljubav? Kako sam u dugoj vezi ili vencanje ili razlaz?

Dobro si ti to izračunala. Što se poslatiče ova godina bi ti mogla doneti zapošljavanje pa čak i nekakav dodatni posao ili zaradu. Onaj posao kojem bi se ti trebala okretati je posao koji u sebi sadrži rad sa djecom, mladima, životinjama i koji je kao takav kreativan. Lošija strana tebe je tvoja vlastita sumlja kao i nesigurnost. Povratak sebi i vračanje vjere kao takove ali i vjere u smislu duhovnosti tvoj je karmički zadatak. Što se tvoje veze tiče ovo bi mogla biti godina kada čete ili ozvaničiti zaruke krenuti u zajednički život pa čak i sam brak kao takav istina ukoliko uspiješ uloviti dragoga i odvući ga od posla do matičara jer njemu je ova godina aspektirana jako dobro i po pitanju posla kao i po pitanju financija ali će i sam težiti većim i boljim financijama mada će se trebati naoružati živcima i strpljenjem do jeseni. Nista neće ići onim tempom kako bi to on očekivao. Meduljudska komunikacija kao i povjerenje biti če jako na testu pa neka pripazi.
Da bi se vidjelo šta sljedi u vezi potreban je i datum partnera

Aha, evo ga :) 20.9.1986

Mnogo ti hvala :) Jos je rano za brak,vise on mene juri a ja nekako vrdam. :) On je inace sav takav, materijalna sigurnost mu je najvaznija, nikad mu dosta, iako ima mnogo .

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
« Odgovor #69 poslato: 20. Februar 2013. 02:19:33 »
Uhy poslala sam ti PP :)

Ništa u sandučiću. :(

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #68 poslato: 20. Februar 2013. 01:34:20 »
Uhy poslala sam ti PP :)

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #67 poslato: 20. Februar 2013. 01:31:26 »
Koliko sam skontala i meni bi ova godina trebala biti u broju 5?!?
E sad da li mogu tumačiti što me čeka kao što je napisano za druge članove kojima je napisano značenje za taj broj.
Rođena sam 28.6.1972. i prošla godina mi je bila u broju 4 i nekako od druge polovice ( od rođendana ) je bila baš mučna i bljak...i što se ljubavi tiče i zdravlja, nema šta me nije snašlo...imam osjećaj da se takvo pomalo otežavajuće stanje nastavlja i početkom ove godine.
Vidim da Uhy.O dosta toga zna pa eto ako si voljna da mi nešto kažeš što mogu očekivati u ovoj godini.
Jedan numerolog mi je još prije rekao da mi je moja 40-ta godina na nekakav način sudbonosna, tj. svaka 8. godina života jer je moj broj 8

E sad ipak vidim da mi ova godina nije u broju 5 već 4.
Moj bioritamski je 2+8+6=16=7
Ova godina je 6
Znači za mene je ova godina 7+6=13=4

A ja mislila da sam se tegoba riješila kad ono tek trebam ući u godinu četvorke...ajoj!
I nije mi jasno to oko rođendana...da li onda ja ulazim u godinu 4 nakon rođendana ove godine ili sam već u njoj???

Oprostite ako sam dosadna ali ako mi može netko točno reći.

Dražesna ti si još uvijek u godini trojke a u godinu 4 ulaziš od rođendana i ona ti kao takova traje sve do rođendana 2014. Kod tebe je jako naglasena emotivna nesredenost i patnja, iako imaš jedan dobar stav prema svjetu i životu privlačiš ljude koji imaju nekakav problem i teškoću i onda im daješ čitavu sebe što rezultira tvojim osjećajem iskorištenosti. Prva polovina godine bi ti trebala biti obilježena pitanjima koja se vežu za dom i promjene unutar njega krecenje pravljenje više prostora ali i mogućnostima da ostvariš neku dobru trgovinu. Pregledaj tavan, ormar i sve ono što se da prodati prodaj jer to i tako ne koristiš. drugi dio godine očekuje te povećan stres kao i nervoza pogotovo kroz rad i posao kojeg će biti dosta. Sumljati češ u sebe i propitkivati se što ti to sve zapravo i treba. Ukoliko imaš potrebu mjenjanja posla onda gledaj da taj posao bude nešto što je srodno tvojoj duši i što se vezuje na inozemstvo kao takovo. (vlasdnik- firma-poslovanje) počet ćeš potpuno drugačije da gledaš na samu sebe i svoje do jučerašnje stavove kao da če ti od jednom postati kristalno jasno što hoćeš a što nećeš i nećeš tako lako odstupati od sebe i svojih ciljeva. Novca će biti ali pazljivo raspolaži s njim. Ne kupuj poklone samo da bi dobila nečiju pažnju na 3 sec radije tim istima pokaži ljubav tako da ih naučiš kako da nešto sami naprave. Inaće tvoja karmička zadaća i jest ljubav i oprastanje bez obzira koliko su te povrjedili pokaži im da ih voliš.

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #66 poslato: 19. Februar 2013. 22:37:40 »

7.2.1990

Sta da ocekujem na poslovnom planu ove godine? Vec dugo sam u potrazi za poslom,ali nista. Mozda sam i previse izbirljiva po tom pitanju, necu ono sto mi se nudi a ne znam sta zelim...

Dobro si ti to izračunala. Što se poslatiče ova godina bi ti mogla doneti zapošljavanje pa čak i nekakav dodatni posao ili zaradu. Onaj posao kojem bi se ti trebala okretati je posao koji u sebi sadrži rad sa djecom, mladima, životinjama i koji je kao takav kreativan. Lošija strana tebe je tvoja vlastita sumlja kao i nesigurnost. Povratak sebi i vračanje vjere kao takove ali i vjere u smislu duhovnosti tvoj je karmički zadatak. Što se tvoje veze tiče ovo bi mogla biti godina kada čete ili ozvaničiti zaruke krenuti u zajednički život pa čak i sam brak kao takav istina ukoliko uspiješ uloviti dragoga i odvući ga od posla do matičara jer njemu je ova godina aspektirana jako dobro i po pitanju posla kao i po pitanju financija ali će i sam težiti većim i boljim financijama mada će se trebati naoružati živcima i strpljenjem do jeseni. Nista neće ići onim tempom kako bi to on očekivao. Meduljudska komunikacija kao i povjerenje biti če jako na testu pa neka pripazi.

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #65 poslato: 19. Februar 2013. 19:54:03 »
Hvala ti, javim feed, premda jesam za ozbiljnu vezu, nisam u elementu za ništa površno otkad sam se rodila :D

Jao jao ispade sad da si neozbiljna, htjedoh reći da nisi u *elementu* gradim vezu koja ide ka braku, iako nisi ni avanturista, ali godina u kojoj jesi ti je da ti je ipak prioritet ti sama sebi ali i sve ono što radiš i planiras napraviti iako će se dosta toga kanalizirati kroz empatiju prema drugima kao i duhovnost pa zato baš nevidim da bi ti momentalno nekio dasa mogao biti onaj kome bi se jedino posvetila. Budući te prošla godina kočila i sputavala ovu imaš tendenciju zabljesnuti u punom sjaju a posla imaš dosta. Vrijeme ti je ono koje ti je zaista naklonjeno da zadovoljiš sebe.
Ma znam draga da nisi tako mislila. Nego često i sama sebi se nasmijem kad malo pormislim i shvatim da nikad nisam bila za površne veze. To ja vežem sa brojem životnog puta 9. inače u tarotu Pustinjak :) Ozbiljnija sam uvijek bila.  Hvala ti :)

Van mreže Pele*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 31
  • Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...
« Odgovor #64 poslato: 19. Februar 2013. 18:14:48 »

7.2.1990