Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76730 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #63 poslato: 19. Februar 2013. 18:01:08 »
Ako sam dobro izracunala ovo bi mi  trebala biti godina br.6?

7.2.1990

Sta da ocekujem na poslovnom planu ove godine? Vec dugo sam u potrazi za poslom,ali nista. Mozda sam i previse izbirljiva po tom pitanju, necu ono sto mi se nudi a ne znam sta zelim...
A ljubav? Kako sam u dugoj vezi ili vencanje ili razlaz?

Da bi se vidjelo šta sljedi u vezi potreban je i datum partnera

Van mreže Pele*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 31
  • Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...Pele might someday be someone...
« Odgovor #62 poslato: 19. Februar 2013. 17:05:28 »
Ako sam dobro izracunala ovo bi mi  trebala biti godina br.6?

7.2.1990

Sta da ocekujem na poslovnom planu ove godine? Vec dugo sam u potrazi za poslom,ali nista. Mozda sam i previse izbirljiva po tom pitanju, necu ono sto mi se nudi a ne znam sta zelim...
A ljubav? Kako sam u dugoj vezi ili vencanje ili razlaz?

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #61 poslato: 19. Februar 2013. 15:40:21 »
Kockice veseli me vidjeti da si se zaputila kod psihoterapeuta ( da se razumijemo ne mislim da nisi sva svoja ;) ) ali budući si duhovna dvojka kod spadašu one koji su dosta strersni, ali i sa većim manjkom sigurnosti u samu sebe. S toga bravo za psihoterapeuta. Sa ovim nabojem energije teško da če te ko stići pratiti ali ti samo nastavi da ostvaruješ sebe, čitaj, upiši nekakav tećaj radionicu, ma bilo što jer ti je ovo godina za *skupljanje znanja i nekih novih vještina* Ljubav bi mogla malo kasniti ali opet ne zato što ti to nečeš nego što će se oko tebe vrzmati ili puno mlađi ili pak oni koji su u nekakvim vezama/brakovima, ipak bit če i nekih zgodnih druženja pa uzmi i iskoristi koliko ti paše, moja baka bi ti rekla * djete drago zabavljaj se s ovim krivim dok ne dođe onaj pravi samo se ne veži ili bar ne previše* Ipak jedan pravi bi se mogao pojaviti u proljeće cca Maj iako će to tebi izgledati kao jedno dobro prijateljstvo no vremenom bi moglo postati i nešto više. U svakom slučaju sav rad koji poduzimš na sebi samoj ne samo da če te oplemeniti nego je to i tvoj karmički zadatak. Postići sklad uma, duha, i tjela. Kroz život uvijek imaj 2 plana jer ono što tebi manjka je mudro planiranje a obično se to vidi čim nisi u balansu kroz ove 3 komponente: Um-duh -tjelo.

Pa mene i inače jako zanima duhovnost i duhovni razvoj...Puno hvala na odgovorima,i veliki pozdrav!
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #60 poslato: 19. Februar 2013. 15:15:36 »
 Uhy.O

Vas dvoje imate dosta jaku kemiju kao takovu, dobri čak i kao prijatelji ali za nešto ozbiljnije od toga jako teško. Zašto ? Zato što ste karmička veza koja ima zadatak odužiti dug ljubavi i naučiti biti sigurniji u same sebe.  Čini mi se da si ti ona koja u ovoj vezi dosta diktiras dinamiku, a on je onaj koji se pokušava nametati iako je nesiguran i sumljičav pa ga ti fino natpričaš. Nebih rekla da češ se ti previše baktati sa Ljubavi u ovoj godini bar ne nekom ozbiljnijom. Prioritetniji ti je dio koji se odnosi na poslovno matrijalno kao i na vlastitu samostalnost i neovisnost. Ljubav kao tema kojom bi se mogla ozbiljnije baviti je 2014.
[/quote]
Da,jaka hemija i jako dobri prjatelji.On kaze da sam ja previse STROGA za njega,hehe..Istina je da ga fino natpricam.
Vidim i sama da su mi u ovom peridodu naglasena partnerstva u vezi posla...To mi je prioritet!!!
 :146s: :146s:
Secam se da mi je jedna osoba,koja se bavi numerologijim,2011.godine,u septembru, rekla da razmislim cime cu da se bavim od oktobra 2012.godine jer mi nastupa period materijalnog sticanja,a da taj posao koji radim trenutno,da tu stoji prekid.
Inace,isto tako mi je rekla da meni stoji BRAK tek u kasnijim godinama..

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #59 poslato: 19. Februar 2013. 14:55:15 »
Moj kod je 551 (datum:2.12.1985),kako sam rođena tek na kraju godine moja godina 1 je počela tek na kraju 2012?Da li je sada ova godina posebno dobra za mene,jer mi je i lični broj 1?

Kockice ti si u godini u kojoj če ti posao dom obitelj biti na prvom mjestu iako če te biti dosta teško shvatiti i pratiti, pa iako će društveni život biti dosta bogat činit će ti se kako si u osnovi sama i kako te nitko ili tek mali broj ljudi razumije. Neka te to ne brine vrijeme je da se zaista posvetiš sebi i ostvarenju svojih planova i želja.  Veliki naboj energije na promjene same sebe, ulaganje u svaku vrst znanja kao i želja za kontaktima i stvaranjem nekih novih poznanstava kao i prijateljstava mogla bi se kapitalizirati i potpisivanjem ugovora koji će ti doneti dobit, no iako će biti financija s istima baš i nečeš znati najpametnije raspolagati pa bi tu moglo biti problema. (Poželjno ne ići u shoping za vrijeme puna mjeseca jer si tada u stanju pokupovati sve i svašta, istina tada ti se to čini kao mudra kupnja pa čak i pametna no kasnije se ispostavi da se radi o potpuno nepotrebno potrošenim novcima. Da li imaš u planu promjenu kroz posao ili mjesto stanovanja?

Ja sam baš pre nekih nedelju,dve krenula sa nekim poslom,a za koji se nadam da će potrajati.A pre toga nisam radila godinu dana,jer nikako nisam uspevala da nađem neki posao.Ove godine mi je nekako prioritet materijalni i poslovni aspekt.Društveni život je krenuo da mi se obogaćuje još prošle godine,a taj osećaj samoće je nažalost nešto što me prati već godinama-neko sam ko jako teško ostvaruje emotivne odnose na duže staze i to mi je  bolna tačka.Rad na sebi  me jako zanima,i to je nešto što je počelo već prošle godine,kada sam se konačno suočila sa nekim svojim strahovima koji su me pratili godinama,ali ima još dosta toga sa čim treba da se součima,tako da sa prvim parama nastavljam da idem kod svog psihoterapeuta.Što se tiče selidbe,nemam u planu nikakvo preseljenje,jer sam se pre par godina preselila i živim sa sestrom (mada imam u planu da jednog dana pokušam da odem negde preko).A što se tiče kupovine,volim da kupujem,a kao svaki strelac umem da preterujem u stvarima,pa i u shoppingu.  :D Generalno,poslednjih nekoliko meseci osećam veliki priliv energije,i imam ogromnu želju da pozavršavam neke kurseve,radim na sebi,itd.

Zanima me,da li mi ova godina može doneti neki ozbiljniji emotivni odnos (datum rođenja:2.12.1985)?  :146s:

Kockice veseli me vidjeti da si se zaputila kod psihoterapeuta ( da se razumijemo ne mislim da nisi sva svoja ;) ) ali budući si duhovna dvojka kod spadašu one koji su dosta strersni, ali i sa većim manjkom sigurnosti u samu sebe. S toga bravo za psihoterapeuta. Sa ovim nabojem energije teško da če te ko stići pratiti ali ti samo nastavi da ostvaruješ sebe, čitaj, upiši nekakav tećaj radionicu, ma bilo što jer ti je ovo godina za *skupljanje znanja i nekih novih vještina* Ljubav bi mogla malo kasniti ali opet ne zato što ti to nečeš nego što će se oko tebe vrzmati ili puno mlađi ili pak oni koji su u nekakvim vezama/brakovima, ipak bit če i nekih zgodnih druženja pa uzmi i iskoristi koliko ti paše, moja baka bi ti rekla * djete drago zabavljaj se s ovim krivim dok ne dođe onaj pravi samo se ne veži ili bar ne previše* Ipak jedan pravi bi se mogao pojaviti u proljeće cca Maj iako će to tebi izgledati kao jedno dobro prijateljstvo no vremenom bi moglo postati i nešto više. U svakom slučaju sav rad koji poduzimš na sebi samoj ne samo da če te oplemeniti nego je to i tvoj karmički zadatak. Postići sklad uma, duha, i tjela. Kroz život uvijek imaj 2 plana jer ono što tebi manjka je mudro planiranje a obično se to vidi čim nisi u balansu kroz ove 3 komponente: Um-duh -tjelo.

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #58 poslato: 19. Februar 2013. 12:29:45 »
Moj kod je 551 (datum:2.12.1985),kako sam rođena tek na kraju godine moja godina 1 je počela tek na kraju 2012?Da li je sada ova godina posebno dobra za mene,jer mi je i lični broj 1?

Kockice ti si u godini u kojoj če ti posao dom obitelj biti na prvom mjestu iako če te biti dosta teško shvatiti i pratiti, pa iako će društveni život biti dosta bogat činit će ti se kako si u osnovi sama i kako te nitko ili tek mali broj ljudi razumije. Neka te to ne brine vrijeme je da se zaista posvetiš sebi i ostvarenju svojih planova i želja.  Veliki naboj energije na promjene same sebe, ulaganje u svaku vrst znanja kao i želja za kontaktima i stvaranjem nekih novih poznanstava kao i prijateljstava mogla bi se kapitalizirati i potpisivanjem ugovora koji će ti doneti dobit, no iako će biti financija s istima baš i nečeš znati najpametnije raspolagati pa bi tu moglo biti problema. (Poželjno ne ići u shoping za vrijeme puna mjeseca jer si tada u stanju pokupovati sve i svašta, istina tada ti se to čini kao mudra kupnja pa čak i pametna no kasnije se ispostavi da se radi o potpuno nepotrebno potrošenim novcima. Da li imaš u planu promjenu kroz posao ili mjesto stanovanja?

Ja sam baš pre nekih nedelju,dve krenula sa nekim poslom,a za koji se nadam da će potrajati.A pre toga nisam radila godinu dana,jer nikako nisam uspevala da nađem neki posao.Ove godine mi je nekako prioritet materijalni i poslovni aspekt.Društveni život je krenuo da mi se obogaćuje još prošle godine,a taj osećaj samoće je nažalost nešto što me prati već godinama-neko sam ko jako teško ostvaruje emotivne odnose na duže staze i to mi je  bolna tačka.Rad na sebi  me jako zanima,i to je nešto što je počelo već prošle godine,kada sam se konačno suočila sa nekim svojim strahovima koji su me pratili godinama,ali ima još dosta toga sa čim treba da se součima,tako da sa prvim parama nastavljam da idem kod svog psihoterapeuta.Što se tiče selidbe,nemam u planu nikakvo preseljenje,jer sam se pre par godina preselila i živim sa sestrom (mada imam u planu da jednog dana pokušam da odem negde preko).A što se tiče kupovine,volim da kupujem,a kao svaki strelac umem da preterujem u stvarima,pa i u shoppingu.  :D Generalno,poslednjih nekoliko meseci osećam veliki priliv energije,i imam ogromnu želju da pozavršavam neke kurseve,radim na sebi,itd.

Zanima me,da li mi ova godina može doneti neki ozbiljniji emotivni odnos (datum rođenja:2.12.1985)?  :146s:

Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 62
  • damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!
« Odgovor #57 poslato: 19. Februar 2013. 08:42:57 »
Koliko sam skontala i meni bi ova godina trebala biti u broju 5?!?
E sad da li mogu tumačiti što me čeka kao što je napisano za druge članove kojima je napisano značenje za taj broj.
Rođena sam 28.6.1972. i prošla godina mi je bila u broju 4 i nekako od druge polovice ( od rođendana ) je bila baš mučna i bljak...i što se ljubavi tiče i zdravlja, nema šta me nije snašlo...imam osjećaj da se takvo pomalo otežavajuće stanje nastavlja i početkom ove godine.
Vidim da Uhy.O dosta toga zna pa eto ako si voljna da mi nešto kažeš što mogu očekivati u ovoj godini.
Jedan numerolog mi je još prije rekao da mi je moja 40-ta godina na nekakav način sudbonosna, tj. svaka 8. godina života jer je moj broj 8

E sad ipak vidim da mi ova godina nije u broju 5 već 4.
Moj bioritamski je 2+8+6=16=7
Ova godina je 6
Znači za mene je ova godina 7+6=13=4

A ja mislila da sam se tegoba riješila kad ono tek trebam ući u godinu četvorke...ajoj!
I nije mi jasno to oko rođendana...da li onda ja ulazim u godinu 4 nakon rođendana ove godine ili sam već u njoj???

Oprostite ako sam dosadna ali ako mi može netko točno reći.

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #56 poslato: 19. Februar 2013. 02:57:50 »
Hvala ti, javim feed, premda jesam za ozbiljnu vezu, nisam u elementu za ništa površno otkad sam se rodila :D

Jao jao ispade sad da si neozbiljna, htjedoh reći da nisi u *elementu* gradim vezu koja ide ka braku, iako nisi ni avanturista, ali godina u kojoj jesi ti je da ti je ipak prioritet ti sama sebi ali i sve ono što radiš i planiras napraviti iako će se dosta toga kanalizirati kroz empatiju prema drugima kao i duhovnost pa zato baš nevidim da bi ti momentalno nekio dasa mogao biti onaj kome bi se jedino posvetila. Budući te prošla godina kočila i sputavala ovu imaš tendenciju zabljesnuti u punom sjaju a posla imaš dosta. Vrijeme ti je ono koje ti je zaista naklonjeno da zadovoljiš sebe.

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #55 poslato: 19. Februar 2013. 02:46:02 »
Hvala ti, javim feed, premda jesam za ozbiljnu vezu, nisam u elementu za ništa površno otkad sam se rodila :D

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #54 poslato: 19. Februar 2013. 02:24:19 »
Hvala draga, da planiram nešto rješiti papire za jednu nekretninu. I planiram putovati u inozemstvo i za to je dobra godina. I planiram nove projekte sa udrugom, a što sa ljubavi? slobodna sam :)

<3

Po pitanju ljubavi bar do jeseni ništa a onda bi se mogao ukazati netko ko bi mogao postati i puno više od *prijatelja* Koncentracija je uglavnom tebe same na samoj sebi ulaganju usebe i svemu onome što je tebi bitno. Uz dosta bogat društveni život i jedno more novih kontakata uglavnom ništa ozbiljno jer ti trenutno nisi u *elementu* za nešto takova tipa.