Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76980 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mila2013*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 295
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #403 poslato: 17. Mart 2017. 12:05:39 »
U kom mesecu si pocela vezu. Da li je u pitanju mladji muskarac, koji nosi uniformu , mozda ima tetovazu ili oziljak na nozi...

Veyu smo poceli jos 2013. Ne nosi trenutno uniformu, ali je bio u vojsci jedno vreme pa je nosio. Tetovazu ima na ruci . Stariji je od mene, ali je izgledom bas mladolik
Natal

[url=htt

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1231
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #402 poslato: 09. Mart 2017. 14:21:55 »
Ve u solaru nije losa,nalazi se u 7p.Necu da se ulenjim,ne lici to na mene,bas sam željna akcije...
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #401 poslato: 09. Mart 2017. 12:27:10 »

I ja da pitam,516 sta da ocekuje u ovoj godini?

62 - godina ti je godina za emocije, partnerstva i uglavnom lepe stvari
vidi da li ti je jaka Venera u solaru, jer godina 6 bas opisuje tako nest
Ovo su godine koje su pune hedonizma, uzivanja
Vodi racuna samo da se ne ulenjis...

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1231
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #400 poslato: 08. Mart 2017. 18:00:59 »
I ja da pitam,516 sta da ocekuje u ovoj godini?
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

daneta*

• Gost
« Odgovor #399 poslato: 12. Februar 2017. 23:07:50 »
A hvala mnogo,odavno nisam imala nikog,nadam se da je covek za brak...
a 29 ako ti nije problem..kad budes imala vremena

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #398 poslato: 12. Februar 2017. 22:10:29 »
kakva bi mi bila godina 18... to je sledeca...malo eksperimentisem..numeroloski i astroloski...
ako je jedinica sunce ,a osmica mars onda  nesto u toj simbolici...da l da gledam solarno gde su te planete..

Ne, to ti je godina koja prevashodno govori o pocecima.
Ova dva broja se vezuju za posao i novac. Stoga mora da se dogodi da pocnes da radis neki novi posao i da za to dobijes valjanu platu.
Ako si single, moze da se dogodi da upoznas coveka preko posla, mocnog i na polozaju, situiranog.
Ovo je godina kada si na odskocnoj dasci

daneta*

• Gost
« Odgovor #397 poslato: 12. Februar 2017. 21:38:41 »
kakva bi mi bila godina 18... to je sledeca...malo eksperimentisem..numeroloski i astroloski...
ako je jedinica sunce ,a osmica mars onda  nesto u toj simbolici...da l da gledam solarno gde su te planete..

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #396 poslato: 28. Januar 2017. 00:24:47 »
Mislila sam na kod za ovu godint...379...izvini,ispasce da te zezam...nesto mi se nocas ne da

Nadam se da te lepo zabavljam, posto ti mene bas fino z... hahahha
Ovo je godina JU-UR, znaci neki nagli preokret srece...Svakako meni deluje da je ok...ali ljudi molim vas pisite mi i ceo datum, jer mnogo je vazno koji je zivotni kod, i iz kojih brojeva je dobijen

daneta*

• Gost
« Odgovor #395 poslato: 28. Januar 2017. 00:22:04 »
Mislila sam na kod za ovu godint...379...izvini,ispasce da te zezam...nesto mi se nocas ne da

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #394 poslato: 28. Januar 2017. 00:19:14 »
Sta da ocekuje osoba sa kodom 379 u ovoj god.

Ako je zivotni kod 379
Znaci da je ove godine u godini cetvorke tj 48...sto je MA-Sa....e pa dragi moji ako ne zelite samar sudbine radite ko konji sa ovakvim aspektima i nema zime za vas...sve je u astrologiji-numerologiji zamena energija...ko ume, moze da iskoristi sve moguce tranzite...