Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 77014 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #43 poslato: 19. Februar 2013. 00:27:51 »
Uhy.O,
sta mislis o mojoj godini u broja 1?Godina broja 9 mi je donela prekid posla u jednoj firmi,ali istovremeno i ponudu za pocetak rada u novoj.Medjutim jos se pocetak rada odlaze.
 :hvala:

Kockice jel znaš slučajno datum kad si dobila tu ponudu ili kad si pokrenula pregovore uz taj posao? Godina broja 1 bi ti trebala biti dobra ali ako samu sebe staviš kao prioritet jer sad stvaraš temelje za narednih 9 zato odlučuj jako mudro. Ti si jedan jako dobar govornik i kreativac samo si dosta ishitrena i nesigurna. Poradi malo na samoj sebi po načelu *ispeci pa reci* i vjeruj samoj sebi no uvijek imaj 2 plana. Za tebe je jako važno mudro planiranje.

E,sada nije Kockica,nego Vanja :yellow:
Pa vidis,ako mene pitas,to se desilo u septembru.Prekid posla je zvanicno bio sa 31.10.2012. I tada mi je sve tto i receno.Ja imam finas podrsku od starog poslodavca,ozbirom da radim likvidaciju stare firme.Znaci svo ovo vreme ja imam primanja,ali ne zvanicno...
Shvatam da mi je godina broja 1 temelj za narednih 9 godina.Pa kada je tako,ja bih onda neki posao koji je ozbiljniji, zato i mislim da treba da imam jos nesto u rezervi,a vidim da i ti na to usmeravas.
Znaci,moram biti i u ljubavi takva.
Da umem da budem brza na recima,samo bla,bla :95s:..Sto bi rekla moja baba:" Nek oproste moji prdnji zubi,ne izrekoh nista."
Na to me je uvek usmeravala :226s:

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #42 poslato: 18. Februar 2013. 23:51:13 »
Uhy.O,
sta mislis o mojoj godini u broja 1?Godina broja 9 mi je donela prekid posla u jednoj firmi,ali istovremeno i ponudu za pocetak rada u novoj.Medjutim jos se pocetak rada odlaze.
 :hvala:

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
« Odgovor #41 poslato: 18. Februar 2013. 22:34:18 »
Da li postoje razlike u tome kako će se nečiji godišnji broj manifestovati?u smislu recimo ako je nekome lični broj 1 a nalazi se takođe u godišnjem broju 1,to će za njega biti posebno dobro ili šta?Kao što neko kome je lični broj 4 može lakše podneti godinu u broju 4 ( s obzirom da se broj 4 vezuje za Saturna,i vrlo često za različita otežanja i ograničavanja)

Moj kod je 551 (datum:2.12.1985),kako sam rođena tek na kraju godine moja godina 1 je počela tek na kraju 2012?Da li je sada ova godina posebno dobra za mene,jer mi je i lični broj 1?

Kockice ti si u godini u kojoj če ti posao dom obitelj biti na prvom mjestu iako če te biti dosta teško shvatiti i pratiti, pa iako će društveni život biti dosta bogat činit će ti se kako si u osnovi sama i kako te nitko ili tek mali broj ljudi razumije. Neka te to ne brine vrijeme je da se zaista posvetiš sebi i ostvarenju svojih planova i želja.  Veliki naboj energije na promjene same sebe, ulaganje u svaku vrst znanja kao i želja za kontaktima i stvaranjem nekih novih poznanstava kao i prijateljstava mogla bi se kapitalizirati i potpisivanjem ugovora koji će ti doneti dobit, no iako će biti financija s istima baš i nečeš znati najpametnije raspolagati pa bi tu moglo biti problema. (Poželjno ne ići u shoping za vrijeme puna mjeseca jer si tada u stanju pokupovati sve i svašta, istina tada ti se to čini kao mudra kupnja pa čak i pametna no kasnije se ispostavi da se radi o potpuno nepotrebno potrošenim novcima. Da li imaš u planu promjenu kroz posao ili mjesto stanovanja?

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #40 poslato: 18. Februar 2013. 22:22:29 »
Da li postoje razlike u tome kako će se nečiji godišnji broj manifestovati?u smislu recimo ako je nekome lični broj 1 a nalazi se takođe u godišnjem broju 1,to će za njega biti posebno dobro ili šta?Kao što neko kome je lični broj 4 može lakše podneti godinu u broju 4 ( s obzirom da se broj 4 vezuje za Saturna,i vrlo često za različita otežanja i ograničavanja)

Moj kod je 551 (datum:2.12.1985),kako sam rođena tek na kraju godine moja godina 1 je počela tek na kraju 2012?Da li je sada ova godina posebno dobra za mene,jer mi je i lični broj 1?

Licni broj uvek opisuje karakter osobe i za godisnju numerolosku prognozu ga ne treba uzimati u obzir vec samo  bioritamski broj  koji opisuje temperament a samim tim i promene . Godina 2013 je god 6 i pod vladavinom Venere i kako ce ko odreagovati na promene koje ona diktira u ovoj godini upravo i zavisi od bioritamskog broja osobe.

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #39 poslato: 18. Februar 2013. 21:38:26 »

Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
« Odgovor #38 poslato: 18. Februar 2013. 21:12:35 »
Je Neneo, dobro je, 2013 godina broja 1 za tebe :)

E super :ok: Sad mogu da proverim šta je bilo za par godina unazad :aha: Hvala draga :herc:

Neno ti češ u svoju životnu godinu pod utjecajem broja 1 uči od svoga rođendana, do tada si u godini broja 9. I jedna i druga životna godina trebalo bi da ti budu dobre za ostvarenje vlastitih ambicija, naglasak je na financijama, iako bi trebala pripaziti na zdravlje.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35564
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #37 poslato: 18. Februar 2013. 18:59:54 »

E super :ok: Sad mogu da proverim šta je bilo za par godina unazad :aha: Hvala draga :herc:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #36 poslato: 18. Februar 2013. 18:53:58 »

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35564
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #35 poslato: 18. Februar 2013. 18:48:37 »
     Ako bi neko mogao da mi pomogne =) totalni sam tupson za ovo sve :blush1:

Rodjena : 03/10/1975 ~ 3+1+0+1+9+7+5 = 4 + 1 + 3 = 8

A bioritamski broj : datum i mesec : 3 + 10 tj 1 = 4

Pa saberem godinu 2013 : 2 + 0 + 1 + 3 = 6

Pa ondak : 6 + 4 = 10 ili 1 ?

Jel dobro razmeh / izračunah ?
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #34 poslato: 18. Februar 2013. 18:38:50 »
Tata mi je umro 2009. dakle u godini broja 1.