Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 74213 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5496
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #393 poslato: 28. Januar 2017. 00:12:32 »
Svakako te ocekuje dosta radna godina...Ova trojka je super, ali ako je pracena 4 tj Sa, obavezama ima da te tera da radis i budes disciplinovana. Pa mi je briga o detetu bila najlogicnija...Mozda i ti da nadjes posao u inostranstvu? Iskoristis ova dva broja na najbolji nacin. Odes na 3 meseca pa nazad?
Hvala Vladarka, vidjecemo sta ce biti.

daneta*

• Gost
« Odgovor #392 poslato: 27. Januar 2017. 23:53:30 »
Sta da ocekuje osoba sa kodom 379 u ovoj god.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #391 poslato: 27. Januar 2017. 23:16:23 »
Vladarka, hvala, nadam se da si me razumjela za 2017 sam 346,
Trudnocu ne planiram, a odvojeni smo zbog njegovog posla i nastavlja se tako i dalje..

Svakako te ocekuje dosta radna godina...Ova trojka je super, ali ako je pracena 4 tj Sa, obavezama ima da te tera da radis i budes disciplinovana. Pa mi je briga o detetu bila najlogicnija...Mozda i ti da nadjes posao u inostranstvu? Iskoristis ova dva broja na najbolji nacin. Odes na 3 meseca pa nazad?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #390 poslato: 27. Januar 2017. 23:14:54 »
Hvala duso draga:-)...reproduktivni organi su mi do sad bili ok...

Turbulentan odnos sa ženama na poslu traje par meseci...moze veoma lako da me navede na selidbu u inostranstvo.

Odlicno...Posalji tim zenama kartu zahvalnosti....
Samo nemoj da se nerviras molim te...MO-MA dusevni nemir...

Van mreže Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 744
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #389 poslato: 26. Januar 2017. 22:19:21 »
Draga KOra, obe smo u godini osmice...ti si u 82. Ovo moze da ti donese promene, obnavljanje emotivnih veza ako si sama, neke svadje sa zenama posto je ovo MA-MO aspekt...selidbe
Takodje donosi i veci priliv novca, ali i da ga trosis mnogo heheh
Kakva si sa reproduktivnim organima? Mozda sledi neka upala besike, ginekoloski pregledi tokom juna...

Hvala duso draga:-)...reproduktivni organi su mi do sad bili ok...

Turbulentan odnos sa ženama na poslu traje par meseci...moze veoma lako da me navede na selidbu u inostranstvo.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5496
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #388 poslato: 25. Januar 2017. 18:19:29 »
pisem sutra,detaljno svima posto zurim na neki party :)
tebi donosi trudnocu mozda, njemu pare i posao a zajedno...mozda budete odvojeni zbog posla njegovog, ali definitivno nesto sledi kao nov pocetak ili kupovina stana...
Vladarka, hvala, nadam se da si me razumjela za 2017 sam 346,
Trudnocu ne planiram, a odvojeni smo zbog njegovog posla i nastavlja se tako i dalje..

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #387 poslato: 25. Januar 2017. 18:11:34 »
Vladarka, ja sam kod 235, suprug 797, sta mi donosi 2017.

pisem sutra,detaljno svima posto zurim na neki party :)
tebi donosi trudnocu mozda, njemu pare i posao a zajedno...mozda budete odvojeni zbog posla njegovog, ali definitivno nesto sledi kao nov pocetak ili kupovina stana...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #386 poslato: 25. Januar 2017. 18:04:21 »
Vladarka, godina 8 sta moze donijet osim kratkoročnih promjena?

Ja sam 718 u godini 8 sam....💖❤️👑👑👑

Draga KOra, obe smo u godini osmice...ti si u 82. Ovo moze da ti donese promene, obnavljanje emotivnih veza ako si sama, neke svadje sa zenama posto je ovo MA-MO aspekt...selidbe
Takodje donosi i veci priliv novca, ali i da ga trosis mnogo heheh
Kakva si sa reproduktivnim organima? Mozda sledi neka upala besike, ginekoloski pregledi tokom juna...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #385 poslato: 25. Januar 2017. 14:15:54 »

neka ti i vladarka odgovori,
al 8=1(2017)=9
znaci zavrsavaj poslove,planove-jer je 9 godina zavrasetka
ne pocinje se novo nista
 <3

Van mreže Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 744
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #384 poslato: 25. Januar 2017. 13:54:50 »