Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 77374 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #13 poslato: 03. Avgust 2012. 22:04:11 »
u mom jos uvek prvom ciklusu godina izazova mi je godina 6, a godina vrhunaca mi je godina 5
posto je meni 2012 + 1 (moj bioritamski br) ispada kao godina 6 znaci da mi je ovo godina izazova i da je ova godina bitna za moj  I ciklius koji traje do 2020?? jel sam u pravu??

moj licni br. je takodje br  6
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Natalyx*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 14. Januar 2012. 02:05:07 »
Hvala Zujalice..i meni je to logicno!! Posto je  bioritamski konstanta,jedina promenjljiva ovde je godina,pa je onda najnormalnije da to bude kalendarska godina bez obzira kog smo meseca rodjeni....zadnji podatak negde koji sam procitala,kao za one rodjene u prvoj polovini godine  racuna se od 1.januara a za one u drugoj polovini od rodjendana..ma nije-nego....
Videcemo sta ce meni da donese ova godina Br6...

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35603
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #11 poslato: 14. Januar 2012. 00:16:04 »
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Zujalica*

• Gost
« Odgovor #10 poslato: 13. Januar 2012. 23:55:56 »
Logicno je od 1. do 1. ..Saberes datum, mesec i godinu rodjenja na to dodas br. 5 jer je 2012=2+0+1+2=5  :)
To je tekst iz 2007. ali se moze koristiti za koju god hoces godinu.

Natalyx*

• Gost
« Odgovor #9 poslato: 13. Januar 2012. 23:28:09 »
Da li numeroloska godina traje od 1 januara jedne do 1 januara naredne godine ili se racuna od rodjendana do rodjendana?Nailazila sam na oprecne informacije,pa mi je to totalno konfuzno i ponekad nelogicno.

oktobar*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 19. Decembar 2011. 19:22:03 »
jesu li ova gori tumacenja godisnjih prognoza  vrijede za sve godine ili samo za 2007? :-?

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #7 poslato: 19. Decembar 2011. 17:30:06 »
znaci, ako racunam za 2012 godinu= 5 + moj biorit. broj  6= 11 odnosno 2......pa bas mi i ne predstoji neka godina X( hvala!

Van mreže Skorpija*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 31
  • Skorpija might someday be someone...Skorpija might someday be someone...Skorpija might someday be someone...Skorpija might someday be someone...
« Odgovor #6 poslato: 14. Decembar 2011. 19:48:36 »
ja ovo ne razumem....moj biori. broj je 6 a broj tekuce godine je 2011= 4....kako onda da to primenim na predstojecu godinu i sta znace ovi brojevi u primeru npr. 91+9101+01....ja ne kapiram....?
[/color]
mislila je na godinu 2007=9..onda je 9+1=10=1+0=1...malo je samo konfuzno napisano

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #5 poslato: 14. Decembar 2011. 19:14:00 »
 znaci tekuca godina 2007. je u broju 9, Pa ako vam je bioritam 1, saberete sa 9 1+9 10 1+0 1 i vi se nalazite u svojoj licnoj godini 1.
ja ovo ne razumem....moj biori. broj je 6 a broj tekuce godine je 2011= 4....kako onda da to primenim na predstojecu godinu i sta znace ovi brojevi u primeru npr. 91+9101+01....ja ne kapiram....?

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 130
  • Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!
  • Coincidence is God's way of remaining anonymous...
« Odgovor #4 poslato: 04. Decembar 2011. 14:13:25 »
Koliko sam ja upucena ovo su generalna objasnjenja sta bi mogli ocekivati u godini odredjenog broja, jedino ne znam na osnovu cega su ti srecni mjeseci odredjeni pa ne znam ni koliko je validno.