Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76590 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 145
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #333 poslato: 01. Januar 2017. 19:09:24 »
Prvo da svima cestitam novu godinu i pozelim sve najbolje u 2017
Htela bih dda postivima pitanje moj kod je 639 ako sam dobro izraacunala za 2017 je 750 pa me zanima sta mogu ocekivati u ovoj godini.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #332 poslato: 01. Januar 2017. 19:08:37 »
uvece kad legnem..volim listati teme na mobilnom...uvek vise toga primetim kad tako gledam nego preko laptopa...i ova tema iskoci... :88s:
moji utisci za proslu godinu posto mi je bila 898...uh..ne bih je vracala nazad...imala sam neki posao,zaradu ,zadovoljstvo do polovine godine...sad se vec batrgam i ocekujem novi pocetak...a upravo sledeca je takva 812.. krene da se oseca od oktobra..vidim grofica je vec okacila neki tekst ...novi pocetak 1,pare 8,da l su lazi i obmane kroz 9 ne znam...ali neptun mi je u solaru u sol drugom natalnom sestom..moze nici period nejasnoca ili nekog razocarenja u vezi posla i para...

izvini, daj datum, posto ovo sto pises nema logike...

Evge*

• Gost
« Odgovor #331 poslato: 01. Januar 2017. 18:32:36 »
Ocu i ja numerolosku prognozu

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #330 poslato: 01. Januar 2017. 18:28:24 »
Prosle godine sam bila 855.Uspesna godina.Lubav i dalje super uz povremene trzavice kad me uhvati pms.Kad mi je istekao ugovor o radu nakon par meseci nasla drugi posao u mesecu 177.I sve mi je to predvidela divna Vladarka.Hvala do neba.Sad sam 966.Valda cu uspeti ostvariti cilj da se zaposlim na neodredjeno.

U kom mesecu si pocela vezu. Da li je u pitanju mladji muskarac, koji nosi uniformu , mozda ima tetovazu ili oziljak na nozi...

daneta*

• Gost
« Odgovor #329 poslato: 15. Novembar 2016. 11:49:04 »
uvece kad legnem..volim listati teme na mobilnom...uvek vise toga primetim kad tako gledam nego preko laptopa...i ova tema iskoci... :88s:
moji utisci za proslu godinu posto mi je bila 898...uh..ne bih je vracala nazad...imala sam neki posao,zaradu ,zadovoljstvo do polovine godine...sad se vec batrgam i ocekujem novi pocetak...a upravo sledeca je takva 812.. krene da se oseca od oktobra..vidim grofica je vec okacila neki tekst ...novi pocetak 1,pare 8,da l su lazi i obmane kroz 9 ne znam...ali neptun mi je u solaru u sol drugom natalnom sestom..moze nici period nejasnoca ili nekog razocarenja u vezi posla i para...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #328 poslato: 24. Oktobar 2016. 10:59:29 »

Van mreže mila2013*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 295
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
« Odgovor #327 poslato: 29. Februar 2016. 16:09:09 »
Kako volim kad malo ozivimo ovu temu. Ja sam ove godine 966 a moj dragi 448.S obzirom da planiramo vencanje mislim ,kao laik, da ova godina bas i nije dobra.Ja cu sledece biti 177 a on 558-nekako mislim da bi bilo bolje sledece. 9-ka je kraj necega,a 4-ka otezanja.ne znam,ali jednostavno mi se ne svidjaju ovi brojevi za ovu godinu.
Natal

[url=htt

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #326 poslato: 29. Februar 2016. 08:35:31 »
posto se poklapaju godine,
to mi izgleda kao kad u solarcu
se poklope sol asc i nat asc-pa bude naglasena godina u smislu da se dogadjaji koji su u natalu i ostvare-odluje donesene u toj godini su vazne za buducnost natusa...taj fazon

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #325 poslato: 28. Februar 2016. 22:49:55 »
meni je prethodna 811 bila zaista burna, a ni ova koja je krenula, ne znam dal se od rodj racuna ili od kalendarske godine 922 isto turbulentno, emocije i udari kojekakvi, srecom pa su me neke ranije godine dobro ocvrsnule a i naucile da ne pokusavam nista da drzim pod kontrolom, inace ne znam kako bih ovo sve podnela. sto se raspada pustam da se raspada i nadam se da cu iz svega isplivati mudrija.

sta mislite za godinu 257 ? putovanja? selidba ili pak ljubav neka?

zora, svima se ove godine poklapaju natalni i godisnji kod posto je godina devetke.

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #324 poslato: 28. Januar 2016. 22:38:50 »
Moja prosla godina u kodu: 585, mi je donela dobre poslovne kontakte cija se dobrobit jos nije ostvarila ali ja zivim u nadi:)
Ova godina mi je u kodu : 696 identicno kao moj licni kod 
kako je moj kod 696 ( datum rodjenja 29.04.1980.) a ovo je godina 2016= 9, meni se poklopili brojevi.....sta to znaci?