Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76910 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže jakica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1360
  • jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #353 poslato: 04. Januar 2017. 16:00:45 »
ako sam ja kod
832
a 2017 je beoj 1
onda je moj kod za 2017
943/ jel tako?
Da, tako je.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #352 poslato: 04. Januar 2017. 13:33:19 »
ako sam ja kod
832
a 2017 je beoj 1
onda je moj kod za 2017
943/ jel tako?

daneta*

• Gost
« Odgovor #351 poslato: 03. Januar 2017. 21:31:15 »
Hvala ....nije mi se pisala druga poruka pa sam dodala Vladarka????

U svakom slucaju nesto mora da se resi...konacno ima nade da izadjem laksa za neki teret...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #350 poslato: 03. Januar 2017. 20:02:14 »
sta sad ovo znaci...potpuni prekid ...je l u dobrom smislu ili...

Vladarka sta ne odgovaras?????
Samo bez histerije, svi mi imamo svoje obaveze tako da zaista stavljanje ikoga pod pritisak nije ok.
Prekid je prekid, da l je dobro ili lose zavisi samo od individue. Svakako neki kraj je neminovan. Da li ces da se preselis, da li ces da odes iz zemlje, raskins prijateljstvo ili vezu zavisi dosta i od tebe i tvojih odluka....Svakako je ovaj ciklus zavrsen i mora da se pocisti ono cemu vise nikako nije mesto u tvojem zivotu.

daneta*

• Gost
« Odgovor #349 poslato: 01. Januar 2017. 23:19:06 »
sta sad ovo znaci...potpuni prekid ...je l u dobrom smislu ili...

Vladarka sta ne odgovaras?????

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #348 poslato: 01. Januar 2017. 22:33:29 »
evo moze i meni Vladarka...kod mi 865...a ove godine sam 976... kakva mi je ova...znam da su neki zavrseci...karma
nije karma, karma bude dvojka Meseci ctvorka Saturn....moze da bude potpuni prekid na mnogim poljima. Ako imas priliku da odes da zivis u ino...samo pali

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 145
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
« Odgovor #347 poslato: 01. Januar 2017. 22:28:18 »
Vladarka hvala na brzom odgovoru a ja racunala 1 plus 9 su 10    pa kao dodje nula na kraju ali izgleda da nije tako jos jednom hvala na izdvojenom vremenu .

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #346 poslato: 01. Januar 2017. 22:23:33 »
Ja sam 235 kod, u ovoj godini sam 346, sta mogu da ocekujem . <3

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #345 poslato: 01. Januar 2017. 21:55:16 »
Hoces svakako! To ti se desava u trenutku kada se ne nadas. Mada mislim da su februar, maj, i septembar odlicni za posao kao Jul. To su meseci za napredak u poslu. ceka te razlicita vrsta posla do sada, ugovor i povecanje plate. Moze da ti se desi neki Jupiterski tip muskarca...

E da, u janunaru/febriaru su najavili pocetak promena. Hvala Vladarko, bice i posao i Jupiterijanac :D :*
A i tebi sta god ti treba i sta si pozelela :*
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

daneta*

• Gost
« Odgovor #344 poslato: 01. Januar 2017. 20:55:12 »
evo moze i meni Vladarka...kod mi 865...a ove godine sam 976... kakva mi je ova...znam da su neki zavrseci...karma