Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76618 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #363 poslato: 23. Januar 2017. 21:23:01 »
Vladarka,
da li broj godine startuje od samog starta nove godine ili od rodjendana?
npr/meni je rodj 30.01. Znaci 58 mi startuje od rodjendana ili od  1.1.2017?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #362 poslato: 23. Januar 2017. 18:30:52 »
http://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/2537689-numerologija-izracunajte-licni-godisnji-broj-i-saznajte-sta-vas-ceka-u-2017

meni je 3
Broj 3 – Socijalizacija, komunikacija, kreativnost

U ovoj godini na videlo izlaze sve stvari koje ste ostvarili u prethodnoj godini, odnosno sve promene i odluke koje ste posvetili sebi. S obzirom na to da će se u vašem životu događati svašta, važno je da uložite malo više truda i poradite na planiranju, disciplini i koncentraciji.

U ovoj godini trebalo bi da provodite više vremena u društvu. Povežite se sa starim prijateljima i poradite na novim poznanstvima, a zauzvrat vas očekuje puno pozitivne energije, veselja i zabave. Ako uživate u plesu, kuvanju, šivenju, slušanju muzike ili gledanju filmova, sve to bi trebalo da radite do besvesti!

svakako je godina trojke mnogima donela srecu i napredak. Cak ako neko i ima na neki momenat problem sa zdravljem koji deluje ozbiljno, posle se ispostavi da nije nista, i da i u tome ima neka sreca.
dobro ya putovanje, sirenje znanja, nastavak obrazovanja itd...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #361 poslato: 10. Januar 2017. 09:37:31 »

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #360 poslato: 10. Januar 2017. 09:34:20 »
http://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/2537689-numerologija-izracunajte-licni-godisnji-broj-i-saznajte-sta-vas-ceka-u-2017

meni je 3
Broj 3 – Socijalizacija, komunikacija, kreativnost

U ovoj godini na videlo izlaze sve stvari koje ste ostvarili u prethodnoj godini, odnosno sve promene i odluke koje ste posvetili sebi. S obzirom na to da će se u vašem životu događati svašta, važno je da uložite malo više truda i poradite na planiranju, disciplini i koncentraciji.

U ovoj godini trebalo bi da provodite više vremena u društvu. Povežite se sa starim prijateljima i poradite na novim poznanstvima, a zauzvrat vas očekuje puno pozitivne energije, veselja i zabave. Ako uživate u plesu, kuvanju, šivenju, slušanju muzike ili gledanju filmova, sve to bi trebalo da radite do besvesti!

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #359 poslato: 10. Januar 2017. 09:32:01 »
imaju li negde tumacenja za godinu 2017
jel neko postavio na forumu?

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #358 poslato: 09. Januar 2017. 23:15:33 »
pa donosi promenljivost...cak mogu i ja da ti potvrdim isto i kod mene je bil ostresa doduse sreca pa je kratko trajalo...i zaista prekidosmo u godini sest...tada je naisao neko potpuno nov :)

Meni je kod za ovu god 58.To je znaci Merkur-Mars?
jel mi godina 5 pocinje od rodjendana, tj.od 30.1?
 god 6 bas su mi bile bas teske.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #357 poslato: 09. Januar 2017. 22:50:58 »
1999 godina broja 5 sam usla u vezu sa mladjim tipom.Merkur mi je na Dsc u Jarcu.Tip je Jarac.
2008 mislim da sam ponovo nastavila fax.Puno sam radila.Ali ljubavno mislim da je bilo stresa pa smo u god broja 6 i prekinuli.
Videcu za ovu.

pa donosi promenljivost...cak mogu i ja da ti potvrdim isto i kod mene je bil ostresa doduse sreca pa je kratko trajalo...i zaista prekidosmo u godini sest...tada je naisao neko potpuno nov :)

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #356 poslato: 09. Januar 2017. 13:33:33 »
Meni su odlicna, jer sam imala mnogo posla, samim tim i mnogo para...stalno u pokretu - merkur...jbg donela mi rastavu iz braka...
lepo sam se osecala krajem godine, jer mislim da moze da se poveze sa jakim merkurom u natalu...eto vidis gde ti merkur pa malo povezes
1999 godina broja 5 sam usla u vezu sa mladjim tipom.Merkur mi je na Dsc u Jarcu.Tip je Jarac.
2008 mislim da sam ponovo nastavila fax.Puno sam radila.Ali ljubavno mislim da je bilo stresa pa smo u god broja 6 i prekinuli.
Videcu za ovu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #355 poslato: 08. Januar 2017. 23:45:27 »
Ove godine sam u god 5.Tacnije 583.
Secam se da mi je Vladarka pre 2 god rekla da je kraj.2017 i pocetak 2018.god idealan za ljubav.
Kakva su vasa iskustva sa god broja 5?
Meni su odlicna, jer sam imala mnogo posla, samim tim i mnogo para...stalno u pokretu - merkur...jbg donela mi rastavu iz braka...
lepo sam se osecala krajem godine, jer mislim da moze da se poveze sa jakim merkurom u natalu...eto vidis gde ti merkur pa malo povezes

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #354 poslato: 08. Januar 2017. 14:56:17 »
Ove godine sam u god 5.Tacnije 583.
Secam se da mi je Vladarka pre 2 god rekla da je kraj.2017 i pocetak 2018.god idealan za ljubav.
Kakva su vasa iskustva sa god broja 5?