Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76621 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1226
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #373 poslato: 24. Januar 2017. 21:30:41 »
Ovo je malo bolje ako je musko, zbog naglasenog Mars. Ovo su iz mog iskustva izuzetno produhovljene osobe...E sad valjalo bi da mi das i ceo datum...
Svakako se radi o izuzetno energetski jakoj osobi, kojoj je materijalna sigurnost veoma bitna. Stoga mogu da budu jako uspesni ljudi.
Ribice draga,hvala ti do neba.To je musko,04.05.2015,sve mi je divno sto si vec napisala.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #372 poslato: 24. Januar 2017. 21:24:39 »
Blic pitanjce,kakva je kombinacija 988 za samu osobu?  :herc:

Ovo je malo bolje ako je musko, zbog naglasenog Mars. Ovo su iz mog iskustva izuzetno produhovljene osobe...E sad valjalo bi da mi das i ceo datum...
Svakako se radi o izuzetno energetski jakoj osobi, kojoj je materijalna sigurnost veoma bitna. Stoga mogu da budu jako uspesni ljudi. Imaju duploga andjela cuvara tako da moraju mnogo da paze sta i kako u zivotu. Imaju neverovatnu moc intuicije...Iako su produhovljeni i mogu da budu veliki magovi, isto tako vole i novac

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1226
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #371 poslato: 24. Januar 2017. 21:07:08 »
Blic pitanjce,kakva je kombinacija 988 za samu osobu?  :herc:
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

daneta*

• Gost
« Odgovor #370 poslato: 24. Januar 2017. 19:43:40 »
je l se razlikuje godina devet kad je kod za tu godinu 976 ili 935 ili neka deseta kombinacija

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #369 poslato: 23. Januar 2017. 22:47:21 »
pa u septembru si bas 37 jer akda na godisnji dodas broj meseca tj 9 to je to...
Sve je to super jer ako pogodismo za bankrot godinu 47 onda ocekuj da te ove godine samo use...piiip kinta
Pa vidis,ostadoh bez nekih ino priliva krajem decembra 2016.Imala sam ih tokom godine ali su mi troskovi bili veci.
Sada sam skoro pa sigurna da se nece nastaviti,tj.obnoviti u ovoj godini.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #368 poslato: 23. Januar 2017. 22:37:59 »
neka me ova godina pogleda po pitanju para :D..Osromasih u godini 472.Ali 371 je bila bas,bas za parice.Kao sto si mi i rekla.I to septembra 2015 posebno.
pa u septembru si bas 37 jer akda na godisnji dodas broj meseca tj 9 to je to...
Sve je to super jer ako pogodismo za bankrot godinu 47 onda ocekuj da te ove godine samo use...piiip kinta

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #367 poslato: 23. Januar 2017. 22:27:54 »
PU numerologiji su tek 8ice kraca putovanja i to radi para i posla :)
neka me ova godina pogleda po pitanju para :D..Osromasih u godini 472.Ali 371 je bila bas,bas za parice.Kao sto si mi i rekla.I to septembra 2015 posebno.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #366 poslato: 23. Januar 2017. 22:15:28 »
Pa ima i logike i u pravu si.Obzirom da sam 58,Merkur Mars ja sam putovala za Novu god u inostranstvo.Merkur putovanja....

PU numerologiji su tek 8ice kraca putovanja i to radi para i posla :)

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #365 poslato: 23. Januar 2017. 22:12:35 »
Ima podeljenih misljenja, jedna skola misli da vec od oktobra 2016 si usla u godinu 53...
Neki smatraju da je od 1.1.2017...a postoji i ta skola koja smatra da treba da ide kao solarni - sa cime se ne slazem jer sta cemo za one rodjene u julu, avg, sept...oni niti tamo ni ovamo...

Iz mog iskustva, krece od okt da se oseca, ali realizacija ide od nove godine...e sad fer je da svako izgradi svoj stil kao i u astrologiji

Pa ima i logike i u pravu si.Obzirom da sam 58,Merkur Mars ja sam putovala za Novu god u inostranstvo.Merkur putovanja....

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #364 poslato: 23. Januar 2017. 21:58:09 »
Vladarka,
da li broj godine startuje od samog starta nove godine ili od rodjendana?
npr/meni je rodj 30.01. Znaci 58 mi startuje od rodjendana ili od  1.1.2017?

Ima podeljenih misljenja, jedna skola misli da vec od oktobra 2016 si usla u godinu 53...
Neki smatraju da je od 1.1.2017...a postoji i ta skola koja smatra da treba da ide kao solarni - sa cime se ne slazem jer sta cemo za one rodjene u julu, avg, sept...oni niti tamo ni ovamo...

Iz mog iskustva, krece od okt da se oseca, ali realizacija ide od nove godine...e sad fer je da svako izgradi svoj stil kao i u astrologiji