Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76612 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5773
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #383 poslato: 25. Januar 2017. 11:44:50 »
Vladarka, ja sam kod 235, suprug 797, sta mi donosi 2017.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1226
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #382 poslato: 25. Januar 2017. 11:28:06 »
Svakako uz sve gore (editovala sam ti) ovde se vidi veliki intelekt i osoba koja voli mnogo da radi.
A evo malo i fatalistickog stava Andejele Slobodine :)

. Posedujete izuzetnu moc predosecaja. Vasi snovi su takodje vrlo intresantni kad ih se secate. Ako naucite da ih tumacite mogli bi da budu prorocki snovi. Do uspeha idete kroz veliku borbu i hrabrost. Snaga vam je cesto pomesana sa agresivnoscu. Harizma koju posedujete upozorava vas da svoju animalnu prirodu ne zamenjujete seksualnom energijom. Vrlo ste ambiciozni. Takmicarski duh koji posedujete prenesite na pozitivne relacije svega sto radite. Nikada ne smete da se upustite u nasilje, jer tada koliko god se trudili deblji kraj izvlacite vi. Od svih kombinacija, na vas se najvise primenjuje zakon setve i zetve. Doslo je vreme kada zetva dolazi vrlo brzo, a vi to najbolje osecate na sebi. Naucite da preuzmete punu odgovorost za sve posledice koje ste napravili svojim delovanjem. Bez obzira da li ste odabrali stazu Andjela cuvara ili stazu planete Mars uvek ce vas zakon uzroka i posledice stici. Za vas vazi poslovica ono sto cinis tome se i nadaj. Potrudite se da vise slusate svoju podsvest i svoju moc predosecaja, jer ce vam oni biti najbolji putokaz za sve sto radite. Ne dozvolite da vas glamur i iluzije dovedu u situaciju da kroz laskanje padnete pod tudje okrilje. Devetka vas stiti od negativnih uticaja, ali i otkriva i ono nepoznato u vama samima.
Draga, :Bhug: On je vec vredan po ceo dan...
Sta kazes za 821 kombinaciju,to je moja slavljenica danas  :herc:
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #381 poslato: 25. Januar 2017. 09:54:54 »
Svakako. Nema bolje godine za cistku od godine devetke. ZNam jednu devojku kojoj su se samo bivsi frajeri vracali...od pre Hrista. Moze kao i 8 da da obnove, s tim sto je u 8ici obnova kratkog daha a u 9 na duze staze
A kad se nadju 8 i 9 jedno pored drugog,tacnije 98 ?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #380 poslato: 24. Januar 2017. 23:42:37 »
....moze li doneti kraj nekoj muci dugogodisnjoj...
Svakako. Nema bolje godine za cistku od godine devetke. ZNam jednu devojku kojoj su se samo bivsi frajeri vracali...od pre Hrista. Moze kao i 8 da da obnove, s tim sto je u 8ici obnova kratkog daha a u 9 na duze staze

daneta*

• Gost
« Odgovor #379 poslato: 24. Januar 2017. 22:13:56 »
....moze li doneti kraj nekoj muci dugogodisnjoj...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #378 poslato: 24. Januar 2017. 22:08:11 »
znaci meni na svakih 9 godina raskidi i otkazi i sl...bas 2008 sam imala rasciscavanja....

pa dobro nije isto...meni kada sam 2007 bila u godini 7 bili mi je fenomenalno...a sada samo stres i nerviranje....sto si stariji to Uran manje prija, a Saturn se lakse podnosi
Naravno da zavisi od toga u kojoj si starosnoj dobi, mozda ti za 18 godina bude pasivna godina, mirna bas ono sto ti treba

daneta*

• Gost
« Odgovor #377 poslato: 24. Januar 2017. 21:49:10 »
znaci meni na svakih 9 godina raskidi i otkazi i sl...bas 2008 sam imala rasciscavanja....

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #376 poslato: 24. Januar 2017. 21:43:12 »
da l neko moze odg na moje pitanje dole?
da jako se razlikuje godina devetke...
u slucaju da je 97 najavljuje raskide, otkaze i slicno
u slucaju 93 ode neko zauvek u inostranstvo...

daneta*

• Gost
« Odgovor #375 poslato: 24. Januar 2017. 21:38:06 »
da l neko moze odg na moje pitanje dole?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #374 poslato: 24. Januar 2017. 21:36:59 »
Ribice draga,hvala ti do neba.To je musko,04.05.2015,sve mi je divno sto si vec napisala.

Svakako uz sve gore (editovala sam ti) ovde se vidi veliki intelekt i osoba koja voli mnogo da radi.
A evo malo i fatalistickog stava Andejele Slobodine :)

. Posedujete izuzetnu moc predosecaja. Vasi snovi su takodje vrlo intresantni kad ih se secate. Ako naucite da ih tumacite mogli bi da budu prorocki snovi. Do uspeha idete kroz veliku borbu i hrabrost. Snaga vam je cesto pomesana sa agresivnoscu. Harizma koju posedujete upozorava vas da svoju animalnu prirodu ne zamenjujete seksualnom energijom. Vrlo ste ambiciozni. Takmicarski duh koji posedujete prenesite na pozitivne relacije svega sto radite. Nikada ne smete da se upustite u nasilje, jer tada koliko god se trudili deblji kraj izvlacite vi. Od svih kombinacija, na vas se najvise primenjuje zakon setve i zetve. Doslo je vreme kada zetva dolazi vrlo brzo, a vi to najbolje osecate na sebi. Naucite da preuzmete punu odgovorost za sve posledice koje ste napravili svojim delovanjem. Bez obzira da li ste odabrali stazu Andjela cuvara ili stazu planete Mars uvek ce vas zakon uzroka i posledice stici. Za vas vazi poslovica ono sto cinis tome se i nadaj. Potrudite se da vise slusate svoju podsvest i svoju moc predosecaja, jer ce vam oni biti najbolji putokaz za sve sto radite. Ne dozvolite da vas glamur i iluzije dovedu u situaciju da kroz laskanje padnete pod tudje okrilje. Devetka vas stiti od negativnih uticaja, ali i otkriva i ono nepoznato u vama samima.