Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76573 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

daneta*

• Gost
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #423 poslato: 20. Mart 2017. 22:06:31 »
haj molim te pogledaj mi za mati...njen kod je 69 ,a kod za ovu goidinu 71...hoce li biti znacajna ova godina...

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
  • Pol: Žena
« Odgovor #422 poslato: 20. Mart 2017. 21:12:52 »
Hajde i ja da se ukljucim ...znam da sam dosadna ali sta cu moram da pitam...
Ja sam 911 a u ovoj godini sam 122 i jasno mi je da da je godina 1 godina novih pocetaka....ali mi nije jasno sta bi trebalo ove godine kod mene da se promeni, ne verujem da ce bas na svim poljima da bude promene...sta posmatram osim 1.... :mislilac:

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 902
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #421 poslato: 20. Mart 2017. 21:10:48 »
Ma kakvi, nema nikakve žurbe :) hvala mnogo <3
Nisam vična što se numerologije tiče, a beskrajno mi je interesatna :)
Sad ću baš da uporedim sa solarom, u to se razumem :)
Hvala još jednom!

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #420 poslato: 20. Mart 2017. 20:05:07 »
Ja sam ove godine 381.
Po svemu sudeći, postoji neki početak, zar ne?
Zbog ove jedinice mislim.
Najvaznija je 3, tj bioritamski broj
ovo je Jupiter - ekspanzija
Putovanje, sirenje vidika, uspeh a bogami i uvecanje prihoda
Uporedi bas, da li su ti po solaru/tranzitu Mars i Jupiter u prvom planu
Svakako iskoristi za obrazovanje i putovanja.

p.s.
odgovorila bi ranije, ali u gradu kada sam rikne baterija na mobilnom bas brzo

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #419 poslato: 20. Mart 2017. 20:02:01 »
Rodjena sam 8.9.1987. Moj kod je 876, a kod za ovu godinu 987. Devetka oznacava zavrsetak,ali cega? Posto je pored osmice koja se vezuje I za posao,da li moze imati neke veze sa poslom?

Da naravno da moze...
Moze da oznacava i kraj mnogih stvari...
Ako si single moze da ti vrati neke stare ljubavi, nekog mladjeg muskarca u uniformi... ali svakako je savet da se ne zapocinje nista novo u godini devetke jer svakako vodi u krah
Zavrsetak studija i slicno....

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 902
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #418 poslato: 20. Mart 2017. 12:51:38 »
Ja sam ove godine 381.
Po svemu sudeći, postoji neki početak, zar ne?
Zbog ove jedinice mislim.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #417 poslato: 20. Mart 2017. 12:24:00 »
2017 je godina jedinice.
Na svaki svoj broj dodas jedan - 94 (3)
U godini si devetke.
Sve se privodi kraju, daleka putovanja su u pitanju, i kao 94 kraj neke etape u poslu.
Ako se prodaju nekretnine prodaju se u bescenje.
HVALA draga Vladarka
(imala sam ponudu da odem udam se i zivim na Filipinima
u Manili-za bivseg decka koga znam 20 godina, tamo od sad radi pa do penzije,ali sam to odbila
nekretnine ne prodajem,srecom..:)

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #416 poslato: 20. Mart 2017. 11:49:43 »
Rodjena sam 8.9.1987. Moj kod je 876, a kod za ovu godinu 987. Devetka oznacava zavrsetak,ali cega? Posto je pored osmice koja se vezuje I za posao,da li moze imati neke veze sa poslom?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #415 poslato: 20. Mart 2017. 11:06:57 »
moj kod je
832
znaci 2+1(za 2017)=3
u godini broja 3 sam=mislim da jupiter vlada brojem 3
sta tacno to donosi, zna li neko?
(mnogo citam knjige na engleskom, francuskom,nemackom=sve o fengu..kad kazem nogo za 3 meseca 22 knjige)

http://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/2537689-numerologija-izracunajte-licni-godisnji-broj-i-saznajte-sta-vas-ceka-u-2017

2017 je godina jedinice.
Na svaki svoj broj dodas jedan - 94 (3)
U godini si devetke.
Sve se privodi kraju, daleka putovanja su u pitanju, i kao 94 kraj neke etape u poslu.
Ako se prodaju nekretnine prodaju se u bescenje.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #414 poslato: 19. Mart 2017. 22:15:33 »
moj kod je
832
znaci 2+1(za 2017)=3
u godini broja 3 sam=mislim da jupiter vlada brojem 3
sta tacno to donosi, zna li neko?
(mnogo citam knjige na engleskom, francuskom,nemackom=sve o fengu..kad kazem nogo za 3 meseca 22 knjige)

http://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/2537689-numerologija-izracunajte-licni-godisnji-broj-i-saznajte-sta-vas-ceka-u-2017