Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76731 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #33 poslato: 18. Februar 2013. 18:33:42 »
Nina i Vanja

Evo Vanja reče da je u godini broja 6 ako sam dobro povatala post (ako nisam ispravi me) imala gubitak majke to je ono što izmedu ostalog njoj godina broja 6 donosi. Promjena unutar obitelji, odlazak...

e sad svi smo mi samo ljudi pa nam je puno lakše vidjeti i prihvatiti lijepe stvari

Da,lepo si povatala post.... :) Velike promene i teze sam imala u godini broja 6.Ne samo promene u porodici,vec i sa partnerima.Ali isto tako 1995.god,koja je godina broj 1 isto donele promene unutra porodice,tata je poginuo...
Za mene jako teske godine 1995,1998-2000,2009....
Po pitanju ljubavi 2002 ,godina broja 8...sasavo zaljubljena
Po pitanju napredovanje karijere 2005,2006 godina broja 2 i 3 znaci...

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #32 poslato: 18. Februar 2013. 12:02:44 »
Sto znaci da onda nije samo do brojava , vec i kako pojedinac reaguje na godinu zar ne?

Pa dobro , ove godine svakako planiram da budem vise usmerena na sebe . A bas cu da proverim i kod drugih kakve su im bile prosle godine da pokusam neki sablon da uhvatim :)

Hvala vam obema :*
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
« Odgovor #31 poslato: 18. Februar 2013. 01:46:34 »
Nina i Vanja

Evo Vanja reče da je u godini broja 6 ako sam dobro povatala post (ako nisam ispravi me) imala gubitak majke to je ono što izmedu ostalog njoj godina broja 6 donosi. Promjena unutar obitelji, odlazak...

e sad svi smo mi samo ljudi pa nam je puno lakše vidjeti i prihvatiti lijepe stvari

Nina tvoja godina 6 mogla ti je doneti i lijepih stvari ali vjerojatno bilo dominirajuće jest da su svi uglavnom očekivali od tebe nešto, a ti si bila rastrgana izmedu toga da ostvariš vlastiti boljitak kao i žeje da izades u susret na sve obiteljske, poslovne, prijateljske zahtjeve ili očekivanja. Pitajuć se gdje je tu ljubav i gdje si tu ti. Upravo i ti i ljubav imali ste mjesto u davanju a sada je vrijeme za okretanje sebi i ispunjavanju vlastitih duhovnih potreba.

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #30 poslato: 18. Februar 2013. 00:47:45 »
:cenzura: zasto mi je onda godina 6 bila ocajna , ta je trebala da bude ultra zabavna :)

Hvala ti Uhy, bas cu da obratim paznju na to sto kazes :)

Gledajuci sebe a i krug prijatelja,svima je godina broja 6 bila teza godina.Uglavnom je donosila raskide,razvode...Godina koja je napeta i psihicki nimalo laka...

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
« Odgovor #29 poslato: 18. Februar 2013. 00:34:26 »
:cenzura: zasto mi je onda godina 6 bila ocajna , ta je trebala da bude ultra zabavna :)

Hvala ti Uhy, bas cu da obratim paznju na to sto kazes :)

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #28 poslato: 18. Februar 2013. 00:01:03 »
Znaci ja se nalazim u godini 1. :149s: Godina novih pocetaka.
Posao pre svega,a videcemo kakva ce ljubavna situacija biti.Sve neke situacije,kreni,stani. :226s:
Pocetak godine mi je lep...Za dalje,videcemo...
Kod mene novi posao,uvek nosi i novu ljubav :srceto:

Sada kada pogledam unazad,jako teska godina mi je bila 2009...promena posla,prekid dugogodisnje veze...Ta godina mi je bila godina broja 6. :uzas:..I godina kada mi je mama umrla je bila u istom tom broju,znaci 2000 godina..:uzas:

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #27 poslato: 17. Februar 2013. 23:35:28 »
Meni je jedan numerolog radio jako dobru analizu i rekao da sam sada 2013 u godini broja 5. :)

Što i je točno kad pogledam prošlu godinu i ovo što piše za godinu broja 4, zaista je bila takva.

Tako da ja ipak računam da je godina od 1.1. :)

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
« Odgovor #26 poslato: 17. Februar 2013. 23:23:25 »
Nataly Godišnja numerološka prognoza radi se na period OD ROĐENDANA DO ROĐENDANA.Bez obzira što je bioritamski broj kao takav konstanta, jer rercimo osoba koja je rodena 1,1 puni novu životnu godinu sa promjenom kalendarske a netko ko je rođen primjerice u Maju tek od tada ulazi u svoju novu životnu godinu bez obzira što je nastupila nova kalendarska godina.

Hmmm onda bi po ovom trebalo da sam tek usla ui godinu 7 ...

Uhy ajde ako nije problem reci mi u kojoj sam godini , jer ako racunam od januara do januara onda bi trebalo da sam godina br 8 a ne 7 , dok bi 7ca lepo opisala stanje od prosle godine.

Nina ti si u godini broja 7. I sve mi se čini da će tebi osim ulaganja u samu sebe kako poslovno tako i duhovno biti dom i obitelj na prvom mjestu, iako su moguća poslovna napredovanja budi pažljiva u potpisivanju bilo koje vrste papira (poslušaj vlastitu inticiju koja ti je bogom dana i vjeruj sebi.
Datum rodjenja je 09.11.1985.

Tnx

Van mreže Lorelei*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #25 poslato: 17. Februar 2013. 20:22:39 »
Nataly Godišnja numerološka prognoza radi se na period OD ROĐENDANA DO ROĐENDANA.Bez obzira što je bioritamski broj kao takav konstanta, jer rercimo osoba koja je rodena 1,1 puni novu životnu godinu sa promjenom kalendarske a netko ko je rođen primjerice u Maju tek od tada ulazi u svoju novu životnu godinu bez obzira što je nastupila nova kalendarska godina.

Hmmm onda bi po ovom trebalo da sam tek usla ui godinu 7 ...

Uhy ajde ako nije problem reci mi u kojoj sam godini , jer ako racunam od januara do januara onda bi trebalo da sam godina br 8 a ne 7 , dok bi 7ca lepo opisala stanje od prosle godine.

Datum rodjenja je 09.11.1985.

Tnx

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #24 poslato: 17. Februar 2013. 19:41:21 »

E,ovo je sada jako interesantno...Moj bioritamski broj je 5,ako dodam na to broj za 2012 isto 5 to znači da sam u godini 1-ali ja sam mislila da mi se godina 1 završila,ali zapravo je tek počela (pošto je meni rođendan bio 2.decembra 2012)

Šta kažu ostali na ovo?Ja sam isto nailazila na dosta oprečnih stanovišta po pitanju toga kada počinje određena godina (neki kažu od rođendana do rođendana,drugi od 1.1)
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...