Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 77328 puta)

zvoncica i 1 gost pregledaju ovu temu.

Astro Aisha*

• Gost
Odg: Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #53 poslato: 19. Februar 2013. 01:50:12 »
Hvala draga, da planiram nešto rješiti papire za jednu nekretninu. I planiram putovati u inozemstvo i za to je dobra godina. I planiram nove projekte sa udrugom, a što sa ljubavi? slobodna sam :)

<3

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
  • Pol: Žena
« Odgovor #52 poslato: 19. Februar 2013. 01:42:14 »
Drage moje dame ali i svi ostali,

kad me već pitate šta mislim o vašoj životnoj godini u kojoj se nalazite onda vas molim budite tako dobri pa ostavite i vaš vrijedni datum rođenja.

:thank_you:  :*

izvini :) 16.10.1990. Nisam mislila da ti treba datum jer sam navela da sam u godini broja 5. Tako te molim da mi ne gledaš od rođendana do rođendana jer po tome mi ispadne 4. a to sam već odživjela prošle godine :)

Aisha čini mi se da je tvoja godina u broju 5 za tebe jako dobra. Pogotovo ukoliko radiš na nekim novim planovima ili projektima. Naglasak če biti na komunikaciji kao i na novinama tako da sve iz te domene što je lani štekalo i s čim si se patila ove godine prolazi. Takoder bi dosta zadovoljstva mogla ostvariti na planu prijateljstva ali i u krugu obitelji kroz odnose sa mladim članovima obitelji. Odahni i živi život punim plućima. Ukoliko imaš planova o nekakvoj prodaji/ legalizaciji iskoristi godinu naklonost ti je na zakonodavstvu kao i na trgovini.

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #51 poslato: 19. Februar 2013. 01:25:01 »

kad me već pitate šta mislim o vašoj životnoj godini u kojoj se nalazite onda vas molim budite tako dobri pa ostavite i vaš vrijedni datum rođenja.

izvini :) 16.10.1990. Nisam mislila da ti treba datum jer sam navela da sam u godini broja 5. Tako te molim da mi ne gledaš od rođendana do rođendana jer po tome mi ispadne 4. a to sam već odživjela prošle godine :)

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #50 poslato: 19. Februar 2013. 01:15:38 »
Nikako..Ja sam osoba koja se uci strpljenju.Brzina i nije vrlina.
To je kao da trokiram,katastrofa.Kao nekada YUGO 45.hahah Ja bih sve i odmah.Ali prosto se nekada ne da.Medjutim,kako godine prolaze,ja uzim da brojim i sebe da stisavam. :0 2:

Vanja tako sam si nešto i mislila da je kod tebe u fazama retro merkura. U stanju si otpilit nekoga u 3 rječi, nema tu mjesta za pogovore i pregovore.

Meni moja baka obično znala reć * Djete drago nali malo vode u usta* :)

Hehehh...strasno za mene.Dzabe sto je baka imala volje i strpljenja kada sam ja kao onaj Pera Kojot,SUPER GENIE...hahhaha
A sta mislis za ljubav ove godine?
Rodjena sam 30.01.1978.
Imam jednog tipa on je 01.08.1969.Potpuno je sasava kombinacija nasa u drustvu. :thank_you:

Vas dvoje imate dosta jaku kemiju kao takovu, dobri čak i kao prijatelji ali za nešto ozbiljnije od toga jako teško. Zašto ? Zato što ste karmička veza koja ima zadatak odužiti dug ljubavi i naučiti biti sigurniji u same sebe.  Čini mi se da si ti ona koja u ovoj vezi dosta diktiras dinamiku, a on je onaj koji se pokušava nametati iako je nesiguran i sumljičav pa ga ti fino natpričaš. Nebih rekla da češ se ti previše baktati sa Ljubavi u ovoj godini bar ne nekom ozbiljnijom. Prioritetniji ti je dio koji se odnosi na poslovno matrijalno kao i na vlastitu samostalnost i neovisnost. Ljubav kao tema kojom bi se mogla ozbiljnije baviti je 2014.

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #49 poslato: 19. Februar 2013. 00:53:33 »
To je kao da trokiram,katastrofa.Kao nekada YUGO 45.hahah Ja bih sve i odmah.Ali prosto se nekada ne da.Medjutim,kako godine prolaze,ja uzim da brojim i sebe da stisavam. :0 2:

Vanja tako sam si nešto i mislila da je kod tebe u fazama retro merkura. U stanju si otpilit nekoga u 3 rječi, nema tu mjesta za pogovore i pregovore.

Hehehh...strasno za mene.Dzabe sto je baka imala volje i strpljenja kada sam ja kao onaj Pera Kojot,SUPER GENIE...hahhaha
A sta mislis za ljubav ove godine?
Rodjena sam 30.01.1978.
Imam jednog tipa on je 01.08.1969.Potpuno je sasava kombinacija nasa u drustvu. :thank_you:

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #48 poslato: 19. Februar 2013. 00:49:48 »

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #47 poslato: 19. Februar 2013. 00:46:22 »

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #46 poslato: 19. Februar 2013. 00:40:08 »

Ja sma u godini broja 5, ja računam od 1.1. do 1.1. jer mi s epokazalo točnije, 2012. je baš bila sva u simbolici broja 4. stalno odgode, natezanja, razočaranja itd. Ali i postavljanje temelja za 2013.

Inače sam br. 8 :)

Što misliš Uhy za godinu broja 5 kod mene?

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #45 poslato: 19. Februar 2013. 00:34:45 »

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #44 poslato: 19. Februar 2013. 00:30:46 »
Uhy.O,
sta mislis o mojoj godini u broja 1?Godina broja 9 mi je donela prekid posla u jednoj firmi,ali istovremeno i ponudu za pocetak rada u novoj.Medjutim jos se pocetak rada odlaze.
 :hvala:

Draga vanja nije ni čudo sa toliko merkura da si brza. Kako na tebe utječe retro Merkur?