Autor Tema: Numericka analiza datuma rodjenja (pitanja i odgovori)  (Pročitano 5375 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: Numericka analiza datuma rodjenja (pitanja i odgovori)
« Odgovor #20 poslato: 08. Avgust 2015. 10:33:01 »
E i mene interesuje gde moze da se procita nesto o kodovima. Citala sam knjigu Rut Drejer, ali se ne secam toga. Ili samo znajuci dobro sta koji broj predstavlja i sta predstavljaju bioritamski, generacijski i licni sama izvodis zakljucke i tumacis?
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #19 poslato: 08. Avgust 2015. 10:05:05 »
a jel ima negde da pročitam više o mom broju Vlado?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #18 poslato: 08. Avgust 2015. 09:39:52 »
Sta mislite, kakav je muskarac sa brojem 369?

svrlja pomalo...ali mislim da je manje-vise ok...
idealista, kreativan, duhovit...takodje je dobar drugar

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 162
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 07. Avgust 2015. 23:26:03 »
Meni rekose 459,pojma nemam :D

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 07. Avgust 2015. 23:24:41 »
366 ja mislim da je ovo moj broj ali posto ne znam kako se racuna onda mozda i gresim?

Objasnite ako neko ima volje :)

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #15 poslato: 07. Avgust 2015. 20:31:26 »
Vladislava , kad ti ne bude mucno , kazi mi pliz koliko valjaju ovi moji  sudbinom predodredjeni brojevi ;-)

527      ;-)

Tenk ju !

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #14 poslato: 21. Maj 2015. 19:47:25 »
Sta mislite, kakav je muskarac sa brojem 369?
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
Numericka analiza datuma rodjenja (pitanja i odgovori)
« Odgovor #13 poslato: 09. Mart 2013. 17:46:02 »
Imam pitanje ja sam 257 , a on je 167 i sada mi posto su nam licni brojevi 7 ne bismo bili dobri zajedno jer smo slicni je'l tako tj 7 i 7 tesko mogu zajedno?

Ja 2 5 7

On 1 6 7
________

Zajednicki 3 2 5?
Oboje ste sedmice pa vam je potrebno puno slobode i razumevanja onog drugog, samo sto je ovde on taj koji bi trebalo ili ce vuci konce u odnosu a ti si tu neko ko treba da se prepusti. On 1-  Sunce , ti 2- Mesec, po meni klasican musko-zenski princip. Mislim da je ovde bitno zbog licnog broja 5 da budete u drugarskom odnosu prvenstveno da bi druge stvari funkcionisale.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Numericka analiza datuma rodjenja (pitanja i odgovori)
« Odgovor #12 poslato: 09. Mart 2013. 16:48:58 »
Imam pitanje ja sam 257 , a on je 167 i sada mi posto su nam licni brojevi 7 ne bismo bili dobri zajedno jer smo slicni je'l tako tj 7 i 7 tesko mogu zajedno?

Ja 2 5 7

On 1 6 7
________

Zajednicki 3 2 5?

http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
Odg: Odg: Numericka analiza datuma rodjenja
« Odgovor #11 poslato: 08. Mart 2013. 08:52:01 »

Dražesna zaboravih napisati da uza sve to imate i karmičku vezu.

uf, a to znaci da odradjujemo karmu iz proslog zivota, ...al ne znaci da ostajemo zajedno...(moze,al ne mora da znaci?)...
zavrsavamo ciklus.:)

ps
Negde sam citala da sudbina i karma nisu isto.