Autor Tema: Astro-Numerologija (Pitanja i Odgovori)  (Pročitano 17780 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Svjetlana

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 0
  • Svjetlana has no influence.
Odg: Astro-Numerologija (Pitanja i Odgovori)
« Odgovor #26 poslato: 28. Maj 2013. 11:50:29 »
Molim Vas možete li mi reće ja sam rođena 22.12.1975, on 20.03.1977.
Moj bioritamski 7    Njegov bioritamski 5
Generacijski 6         Generacijski 4
Lični 2                     Lični   2

Zbrajanjem mog i njegovog ličnog je 4,da li je ovo teška karma

Van mreže Grofica

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #25 poslato: 28. Maj 2013. 10:00:52 »

Van mreže Grofica

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #24 poslato: 19. Mart 2013. 08:16:03 »
Za kompletnu numerološku analizu pored dana, meseca i godine, uzima se ime i prezime. Neki numerolozi uzimaju u analizi i mesto rođenja, kao i podatke o roditeljima. Blizanci imaju iste brojeve iz analize datuma rođenja, ali nemaju iste iste brojeve iz analize imena i prezimena.

Hvala ti JAKICE :)
Naravno, to mi nije palo napamet...a logicno je!
Srce si!

Na mreži jakica

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1344
  • jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!
« Odgovor #23 poslato: 18. Mart 2013. 15:41:13 »
prelistah sve teme o numero, i nisam znala gde da postavim ovo pitanje...pa evo ga ovde.

naime
ako gledamo numerolosku analizu datuma rodjenja, za dva brata blizanca...
a oni imaju sasvim razlicite sudbine (a isti datum rodjenja)..kako se to onda tumaci?
Zna li neko?Bas me ovo zanima, jer u astrologiji za ovo postoje pravila,a nisam nasla "pravila"u numerologiji...
Hvala unapred!:)
Za kompletnu numerološku analizu pored dana, meseca i godine, uzima se ime i prezime. Neki numerolozi uzimaju u analizi i mesto rođenja, kao i podatke o roditeljima. Blizanci imaju iste brojeve iz analize datuma rođenja, ali nemaju iste iste brojeve iz analize imena i prezimena.

Van mreže Grofica

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #22 poslato: 18. Mart 2013. 08:59:36 »
prelistah sve teme o numero, i nisam znala gde da postavim ovo pitanje...pa evo ga ovde.

naime
ako gledamo numerolosku analizu datuma rodjenja, za dva brata blizanca...
a oni imaju sasvim razlicite sudbine (a isti datum rodjenja)..kako se to onda tumaci?
Zna li neko?Bas me ovo zanima, jer u astrologiji za ovo postoje pravila,a nisam nasla "pravila"u numerologiji...
Hvala unapred!:)

Van mreže LIONA

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #21 poslato: 15. Mart 2013. 14:14:09 »
JA - 966

ON - 652

NAS BR. = 628 (ovaj br. se dobija kad saberemo i svedemo na po jednu decimalu-nase brojeve)

p.s.  Izgleda da smo nas dvoje-svako za sebe-trazili nesto(i mislili da smo nasli), ali po svim proracunima i pitanjima NAS DVOJE NISMO SUDJENI JEDNO DRUGOM...?!  :*

Van mreže sunflower

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 229
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #20 poslato: 15. Mart 2013. 14:01:03 »
ako mogu i ja da pitam...moj broj je zbroj datuma i meseca= 6         njegovi: 3
                                                                  zbir godine= 7                     1
                                                         zbir ova dva broja= 13                   4

proveli smo godine zajedno, i na kraju ne znam ni zasto?

Na mreži jakica

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1344
  • jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!
« Odgovor #19 poslato: 15. Mart 2013. 12:13:25 »
Srodne duše, duše parovi i karmičke veze

Na mreži ganci

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4162
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #18 poslato: 15. Mart 2013. 12:09:37 »
Vas zajednicki kod 562 = Merkur , Venera i Mesec  Ovo je veza koja je vise zanovana na intelektualnom razumevanju nego  na strastima . Ljubav moze biti vesela razdragana  u neku ruku detinjasta .  Oboje vezu ne shvatate ozbiljno vec  uzivate u njenoj leprsavosti . Puno je ovde zajednickih tema za razgovor  ,duhovitosti  nikada vam nije dosadno  kada ste zajedno . Tvoja  bioritamska  dvojka govori o tvojoj preteranoj emotivnosti   i u losim periodima  on  sa svojom bioritamskom trojkom je neko ko te dize i bas kao u pesmi  ,, Tu sam da ti nadu vratim ako padnes da te uhvatim ,, Ono sto vam je zajednicko to je velika ljubav prema putovanjima , zajedno mozete dosta putovati  a i vasoj prici nikad kraja . Vasa planeta vodilja je Merkur
Hvala najlepse :)
Zanimljivo da smo se videli u danu u broju 2, zapoceli vezu isto u danu 2. Tacno da ne shvatamo mnogo ozbiljno vezu ali i kada nismo u kontaktu i posvadjamo se uvek se vracamo jedno drugom (mozda je to promenljjivost koju nosi dvojka i  Mesec). Za sad ima puno strasti, videcemo kako ce ici vremenom...
Tacno i da me njegova biorit.3 dize i pokrece. ;)
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Uhy.O

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
« Odgovor #17 poslato: 15. Mart 2013. 11:50:53 »
Citat
jupiter  koji uvek tezi sirenju uz  Mesec moze ti osim viska kg  takodje doneti i prosirenje  porodice  kao i  stambenog prostora .  Kombinacija Mesec Mars nije dobra jer uglavnom donese neko emotivno povredjivanje od strane partnera . Ali isto tako Mars predstavlja sve ostre predmete  Mesec je kuhinja i u ovoj godini narocito budi oprezna   u kuhinji  prilikom baratanja sa  nozevima a narocito  pripazi na stomak  i predeo grudi ( Mesec ) . s obzirom da imas  natalno Mesec u Ovnu  i kako Ovan uvek govori o nekim upalama   vladar Ovna Mars o operacijama  u ovoj godini naglasen je i problem slepog creva koji lako moze dovesti do operacije . Mesec je i signifikator za majku tako da  ( ukoliko je majka prisutna )  sva ova simbolika moze biti blisko vezana za nju .  Ali ti se u svakom slucaju pripazi .

Au kuku mene. Pa kud baš kuhinja, a s njom inače nisam u blisko prijateljskim odnosima. To kod mene baš dođe teren koji je opasan po život odnosno po moju glavu jer je upravo ona uvijek platila neki ceh u kuhinji. Što se tih frka sa sljepim crjevom tiče radije nek se to dešava na drugoj adresi di je Gđa majka meni već sasma dosta i kuhinja.