Autor Tema: Astro-Numerologija (Pitanja i Odgovori)  (Pročitano 19670 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: ASTRO NUMEROLOGIJA ( Pitanja i Odgovori)
« Odgovor #6 poslato: 09. Mart 2013. 18:13:10 »
Oboje ste sedmice pa vam je potrebno puno slobode i razumevanja onog drugog, samo sto je ovde on taj koji bi trebalo ili ce vuci konce u odnosu a ti si tu neko ko treba da se prepusti. On 1-  Sunce , ti 2- Mesec, po meni klasican musko-zenski princip. Mislim da je ovde bitno zbog licnog broja 5 da budete u drugarskom odnosu prvenstveno da bi druge stvari funkcionisale.

E hvala ti puno Ganci , nas odnos i jeste upravo takav tj vremenom je postao i sad je bas kako je trebalo od samog starta da bude .
Ono sto mogu sada posle nekog vremena  da kazem da kao normalni par ne bismo funkcionisali , ali kao prijatelji super . Vidjamo se kada odgovara jednom ili drugom a uz to mozemo sve jedno drugom da kazemo :)

Hvala ti :*
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #5 poslato: 09. Mart 2013. 15:03:09 »
uf, a to znaci da odradjujemo karmu iz proslog zivota, ...al ne znaci da ostajemo zajedno...(moze,al ne mora da znaci?)...
zavrsavamo ciklus.:)

ps
Negde sam citala da sudbina i karma nisu isto.

Sto se numerologije tice

Evo na ovoj temi imas o karmickom dugu i o karmickim brojevima .http://www.dnevnikastrologa.com/index.php?topic=736.0 gde se pominju i master brojevi 11 ( sto je kod vas slucaj )  dok  je sudbinski broj(  tj ono sto nam je  predodredjeno u nasem zivotu )zbir svih brojeva iz datuma rodjenja  i to je u stvari sudbinski ili licni broj
 Sto se ovih master brojeva tice mnogi numerolozi njih ne svode na jednocifreni broj tj za njih je br 11 uvek br 11 a nikad br 2 . Drugi ih pak svode na jednocifren broj .

I sta onda reci za nekoga ko ima sudbinski  master br 11( 8 + 3= 11 ) pa jos nadje decka koji je isto br 11 ( 3 + 8 = 11 )

Da je u vasoj vezi  isuvise zakukuljeno i zamumuljeno  govori i vasa kombinacija brojeva . Na osnovu vasih brojeva  evo i vasek zajednickog numeroloskog koda

Tvoj datum rodjenja 10.07.1965
                                      8 +    3 =  11

Njegov datum rodjenja    10.2.    1961   
                                           .    8    = 11

vas zajednicki kod

8   3 = 11
+
    3   8 = 11
---------------------------
11     11    22

I pitanje je sad ?  Da li je vas kod 224  ili  su to  sve master brojevi .

Ako ove dve 11 svedemo na jednocifrene  brojeve   onda dobijamo vas numeroloski kod    224
 brojem 2 vlada planeta Mesec  i ovde  imamo  konjukciju dva meseca sto je kod vas u vasoj sinastriji naglaseno  tj  Mesec :0: MesecStrelac   ali su i  :90: Saturn sto za jednu ljubavnu vezu nikako nije dobra kombinacija . Mozda te moj komentar ljuti jer ti zelis vise ali to je moje misljenje .  Sto pre zavrsis sa ovom vezom to bolje za tebe . To je moje misljenje sto ne znaci da sam u pravu .  :heartshape:
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
« Odgovor #4 poslato: 06. Mart 2013. 22:24:22 »
fasciniralo me ovo..
kad sam uporedila brojeve rodjenja mog decka i mene:
Moj datum rodjenja:
10.07.1965.sveden na prost broj:    8+3=11=2
Njegov datum rodjenja:
10.02.1961.sveden na prost broj:    3+8=11=2
                                                       --------------------------------------
   kad saberemo:                               11+11=22
                                                             2  + 2 =  4
Broj 11 je poseban broj-nosi jake energije, broj dva je Mesec(emocije),a broj 4 Saturn ili Karma,sudbina!

Nas dvoje smo se upoznali 25.09.2011=7+9+4=16+4=7+4=11=2
Pa nista nije slucajno...:)

ps
U sinastriji , tj. u natalima imamo konjukciju dva meseca na MC-u ,u strelcu-i mogu vam reci da je to posebno jaka emocija, iz licnog iskustva kazem.
Ima li ko neki komentar?Bas bih volela da cujem...neko ko bolje zna numerologiju od mene, ja sam pocetnik..

Dražesna pogledaj malo bolje vas dvoje imate duplu vezu. Jedna je duhovna druga je sudbinska. I jedan i drugi imate 10 u danu rođenja sudbinski dva, vi ste spojeni kako bi bili zajedno samo ono što vam je potrebno kako jednom tako drugom jest pažljivo planiranje i malo vise vjere u svakog ponaosob a u konačnici i u tu vasu zajednicu, obzirom da imate tendencije udovoljavanja okolini mogli bi zaboraviti koje su vase stvarne potrebe kako pojedinaca tako i partnera.

<3

Swiss*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 06. Mart 2013. 14:41:51 »
Gasi Sreco, pa tamo gde su Saturn i Mesec u igri, pa makar i putem Brojeva, to je "prst sudbine" i nista drugo!

Saturn -Karma
Mesec -Secanja etc

A zaista sam sad kod tebe prijatno iznenadjen sa sinastrijskom kombinaciom u brojevima :)

Zaista nije nista slucajno

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
ASTRO NUMEROLOGIJA ( Pitanja i Odgovori)
« Odgovor #2 poslato: 06. Mart 2013. 14:38:55 »
fasciniralo me ovo..
kad sam uporedila brojeve rodjenja mog decka i mene:
Moj datum rodjenja:
10.07.1965.sveden na prost broj:    8+3=11=2
Njegov datum rodjenja:
10.02.1961.sveden na prost broj:    3+8=11=2
                                                       --------------------------------------
   kad saberemo:                               11+11=22
                                                             2  + 2 =  4
Broj 11 je poseban broj-nosi jake energije, broj dva je Mesec(emocije),a broj 4 Saturn ili Karma,sudbina!

Nas dvoje smo se upoznali 25.09.2011=7+9+4=16+4=7+4=11=2
Pa nista nije slucajno...:)

ps
U sinastriji , tj. u natalima imamo konjukciju dva meseca na MC-u ,u strelcu-i mogu vam reci da je to posebno jaka emocija, iz licnog iskustva kazem.
Ima li ko neki komentar?Bas bih volela da cujem...neko ko bolje zna numerologiju od mene, ja sam pocetnik..

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
Astro-Numerologija (Pitanja i Odgovori)
« Odgovor #1 poslato: 27. Decembar 2011. 09:38:29 »
Zora- 696 tj.  VeneraMarsVenera
 Venera mi u natalu ucestvuje u velikom T- kvadratu, a   Mars u velikom vatrenom trigonu.....i na Regulusu je....eto simbolike[/b]
Broj 6 je spoj dva trokuta, zemaljskog i nebeskog, koji zajedno kreiraju heksagram. Šest dana je Bog stvarao svijet.
6 je broj Venere.
Osobe broja 6 su orijentirani na ljubav, zadovoljstva i romantiku. Skloni su nevjeri, osim ako uz sebe imaju osobu koja im je kompatibilna. Uvijek su spremni pomoći, imaju naglašenu odgovornost. Privlači ih sve što je lijepo, a kako imaju razvijen osjećaj za estetiku, često ih se može naći u svijetu umjetnosti i mode.
Devetke označavaju završetak. To je zadnji jednoznamenkasti broj. Zbroj prethodnih osam brojeva je 45, što u konačnici, 4+5, daje devet. Devetka pomnožena s bilo kojim brojem u krajnjem zbroju daje opet devet. Devet mjeseci majka nosi dijete i tada ga rađa.
Devetka je broj inicijacije.
9 je broj Marsa.
Ljudi broja 9 su energični, puni poleta, strastveni i borbeni. Najbolje se mogu snaći u pozicijama gdje mogu ispucati svoju oštru narav. Ponekad su brzopleti i nagli, a ako su pod bilo kakvim pritiskom, postaju agresivni. Njihova smjernica u životu je dokazivanje snage i hrabrosti. Nisu spremni na kompromise, vrlo su tvrdoglavi i siloviti.